جعبه سازی، یکی از بخش ‌های مهم در حال حاضر به شمار می ‌رود که ما آن را در صنعت چاپ کارتن و لوازم بسته بندی به وفور مشاهده می ‌کنیم؛ در واقع جعبه سازی واحدی از صنعت تولید به شمار رفته که در آن دستگاه ها با استفاده از ماشین آلات مخصوص و مواد مختلف انواع اقسام جعبه ها شامل جعبه های کارتنی مقوایی و چوبی تولید می ‌شود و در نتیجه در صنعت چاپ و بسته بندی واحد جعبه سازی یکی از مهمترین قسمت ها به شمار می رود.

برای تماس با بورس فروش جعبه در تهران ( مسترپک ) با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارشات 1000 عدد میباشد) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

بسته بندی محصولات با بهره گیری از لوازم مختلف شیشه های پلاستیکی و کاغذی به کار گرفته می ‌شود اما در صنعت جعبه سازی تولید جعبه های مقوایی برای بسته بندی کردن محصولات متنوع جزء بهترین روش ها می باشد و افراد زیادی ترجیح می ‌دهند تا محصولات و کالاهای خودشان را در این صنعت تولید کند و به عبارت دیگر جعبه سازی یکی از بخش‌های بسیار مهم است که با استفاده از مواد اولیه و ابزارهای مختلف جعبه های آماده را برای بسته بندی کالاهای گوناگون تولید و عرضه می کند.

این جعبه ها محکم و مقاوم هستند و از محصول در مقابل ضربات بیرونی محافظت می کنند و نمی گذارد به آن ها آسیب برساند. از طرفی لازم به ذکر است بسیاری از جعبه ها به صورت طراحی و ساخته می شوند که بتواند از نظر چاپ و ارائه قابلیت های چاپ پذیری هم یک ویژگی های مناسبی داشته باشد و شما بتوانید از آن ها به نحو احسن استفاده کنید.
شما با بهره‌ گیری جعبه سازی می توانید فروش محصولات خودتان را چند برابر کنید چرا که امروزه بسته بندی یکی از ارکان تبلیغات و فروش در زمینه مشتری مداری به شمار می رود.

معرفی جعبه های پرکاربرد

یک سری از جعبه ها هستند که در صنعت بسته بندی نسبت به سایر محصولات پرکاربرد تر بوده و از محبوبیت بیشتری برخوردار است در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم:

جعبه مقوایی

محبوب ترین و پر استفاده ترین وسیله برای بسته بندی کردن هر کالا جعبه مقوایی می باشد. این مدل جعبه ها از جعبه های پیش ساخته صنعتی به شمار می‌رود که برای بسته بندی کردن محصولات گوناگون به کار می ‌رود. این جعبه ها به دلیل مقاومت پایینی که در برابر رطوبت از خودشان نشان می‌ دهند. برای محصولاتی که مواد غذایی هستند یا کالای یخ زده می باشند معمولاً به کار نمی ‌رود. وزن سبک آن ها در کنار قیمت مناسب شان از برتری های جعبه مقوایی به شمار می ‌رود که برای جنبه های مختلف مواد آرایشی، صنایع الکترونیک، پوشاک و کالاهای دیجیتال به کار گرفته می شود.

 

جعبه مقوایی
جعبه مقوایی

 

جعبه لمینتی

پس از جعبه مقوایی محصولی که به شدت اهمیت دارد. جعبه های لمینتی می باشد که نسبت به سایر جعبه ها از زیبایی بیشتری برخوردار است. این مدل جعبه ها دارای کیفیت بالایی بوده و با چاپ که روی آن ها صورت می ‌گیرد. ظاهر زیباتری دارد بسیاری از تولید کنندگان و خدمات مختلفی را روی آن انجام می دهند. لمینت در واقع یک لایه محافظ با کلاس می باشد که شما می توانید آن را به صورت خشک و مات هم در بازار پیدا کنید؛ انجام خدمات چاپ روی جعبه های لمینت ای آن را زیباتر کرده و از این محصول می توان برای استفاده از مواد گوناگون هم بهره گرفت یعنی که از آن می توان برای بسته بندی جعبه های لامپ، لوازم برقی، جعبه های خرما و محصولات دیگر استفاده کرد.

 

جعبه لمینتی
جعبه لمینتی

 

جعبه دایکاتی

شکل سوم از جعبه ها که قصد داریم به شما معرفی کنیم جعبه های دایکاتی می باشند. این مدل جعبه ها از شکل خاصی بهره مند نیستند و برای تولید آن ها حتماً باید از قالب استفاده شود. جعبه های دایکاتی با توجه به مدل و ابعاد بسته ‌بندی تولید شده و شکل و ظاهر زیبایی هم ندارد علت نامگذاری این جعبه هایی می باشد که برش جعبه کارتن با دستگاه های دایکاتی صورت گرفته از این مدل محصول در کارتن های پستی و بسته بندی لوازم خانگی اسباب کشی و لبنیات استفاده زیادی می شود.

 

جعبه دایکاتی
جعبه دایکاتی

 

جعبه راه راه

جعبه راه مدل دیگری می باشد که از سه لایه بیرونی و یک لایه موجدار تشکیل و ساخته شده است. این مدل در بسته بندی کارتن کفش و جعبه های تحویل پیتزا به کار می رود. جعبه های راه را با توجه به مقاومتی که دارند از انواع گوناگونی برخوردار بوده و شامل یک طرفه، دو طرفه دیوار سه تایی و دیوار دو قلو به شمار می روند.

 

جعبه راه راه
جعبه راه راه

 

اهمیت جعبه ها در فروش محصولات

یک بسته بندی جذاب قابلیت های بالایی دارد تا بتواند نظر مشتریان را به خودش جلب کند. رنگ شکل جنس و حتی چاپ و نوع گرافیک که روی یک بسته بندی صورت می گیرد. نقش پررنگی در حال حاضر برای فروش محصولات می گذارد از این رو در بازاریابی محصول به بسته ‌بندی آن توجه زیادی می‌ شود و از آن جایی که هر مدل جعبه یکسری تجهیزات گوناگون مخصوص به خودش را می خواهد.
شما باید ابتدا ببینید که برای بسته بندی کردن بهتر به کدام جعبه ها نیاز دارید و آن ها را انتخاب کرده و از مجموعه های تولید کننده سفارش دهیم. در مورد بسته بندی هر اندازه که کیفیت و کارایی آن بیشتر باشد در فروش شما تاثیر بیشتری گذاشته و محصول تان را بهتر معرفی می کند.

خدمات بورس فروش جعبه در تهران

بورس فروش جعبه در تهران ، از جمله مراکز مهم می باشد که افراد و مجموعه های زیادی در آن فعالیت می کند. جعبه سازی سبب می شود تا صنعت بسته بندی با گسترش زیادی مواجه می شود. بسته بندی کردن محصولات با استفاده از جعبه ها در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. شما برای بهره گیری از محصولات مناسب باید به سراغ خرید از شرکت ها یا مجموعه های مناسب مانند مسترپک بروید. شرکت های تخصصی به شما جعبه های با کیفیت ارائه می دهد و شما می توانید از آن ها در جنبه های مختلف استفاده کنید و کنار آن قیمت مقرون به صرفه بهتان ارائه می دهند.

برای تماس با جعبه سازی مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!