کارتن بسته بندی همان طور که می دانید در حال حاضر اهمیت زیادی دارد، اگر شما نتوانید از آن ها به درستی بهره بگیرید، نمی توانید محصول خودتان را با بالاترین کیفیت و استانداردها به دست مشتریان برسانید، امروزه شما می توانید از بسته بندی به نحو احسن استفاده کنید و آن را یکی از فاکتورهای مهم برای فروش بدانید. فروش محصولات شما کمک زیادی بهتان می کند، شما می توانید آن ها را به درستی ارزیابی کرده و ازشان استفاده کنید، اگر شما بسته بندی را عامل مهمی در این زمینه بدانید، باید در نظر داشته باشید که چرا آن تا حد زیادی برای شما فروش خوبی می آورد.

جهت مشاوره و خرید کارتن بسته بندی مناسب با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امروزه مشتریان و مردم بیشتر از گذشته به بسته بندی اهمیت می دهند، ظاهر محصول می تواند علاقه آن ها را برای خرید یک کالا بیشتر کند، از این رو شما باید در کنار سایر علائم فروش به بسته بندی و شکل ظاهری آن ها هم توجه بالایی نشان دهید. اما باید بدانید که هر کارتن بسته بندی، مناسب کسب و کار شما نیست، متاسفانه امروزه افراد به دلیل این که بسته بندی خودشان را به درستی انتخاب نمی کنند، هزینه و سرمایه آن ها هدر می رود. شما باید یک بسته بندی و کارتن مناسب نسبت به سایرین انتخاب کرده و با ان چند هدف را داشته باشید، یعنی هم کالای شما محافظت شود، هم زیبا باشد و هم باعث فروش بیشتری شود. در ادامه به شما یک سری موارد را می گوییم پس با کارتن بسته بندی مسترپک همراه شوید.

نوع کارتن بسته بندی

ما امروزه به دلیل گسترش بسته بندی شاهد انواع و اقسام مدل کارتن ها هستیم، برخی از آن ها کیفیت زیادی داشته، در صورتی که برخی دیگر از جنبه های دیگر اهمیت دارند، بگذارید با ذکر یک مثال توضیح دهیم اگر هدف شما اسباب کشی و بسته بندی اسباب است، پس زیبایی و کارایی ظاهری برایتان نباید خیلی اهمیت داشته باشد، شما برای این کار می توانید به سراغ کارتن های سه لایه و پنج لایه بروید که متداول ترین مدل کارتن ها برای جا به جایی هستند.

 

خرید کارتن بسته بندی با کیفیت برای محصول

 

اما اگر نه می خواهید یک سری محصولات را تولید و با بسته بندی مناسب عرضه کنی باید به سراغ محصولات جعبه سازی بروید. جعبه سازی برای شما انواع و اقسام مدل جعبه ها مانند جعبه لمینتی، مقوایی و هاردباکس را تولید می کند و شما می توانید به انتخاب یکی از آن ها را داشته باشید. اگر حوزه عطر و ادکلن هستید بسته بندی آن ها باید بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت داشته باشد، شما باید به سراغ جعبه سخت یا هاردباکس بروید. هاردباکس ها از چند لایه مقوا تشکیل شده اند که کمک بالایی به شما برای خرید می کنند.

کیفیت کارتن بسته بندی

مورد بعدی که در خرید شما جزء اولویت ها باید باشد، کیفیت کارتن بسته بندی است، اگر به سراغ محصولی بروید که کیفیت بالایی نداشته باشد، هیچ کدام از هدف گذاری شما با آن امکان پذیر نیست. شما باید به سراغ بسته بندی هایی بروید که هم کارکرد داشته باشند و هم این که بتوان با آن ها کالا را بسته بندی کرد.

چون که هدف از بسته بندی کردن کالا این است که شما بتوانید از آن محافظت کنید امروزه با گسترش روش های خرید اینترنتی محصولات به اقصی نقاط بیشتری ارسال می‌ شود، به عنوان مثال ممکن است که شما یک محصول را از تهران به دور ترین شهرستان های ایران ارسال کنید. در این زمان بسته بندی کردن بسیار پر اهمیت تر از گذشته به شمار می ‌رود؛ چرا که شما باید از کالای تان محافظت کنید هر چقدر هم که بسته بندی زیبا باشد اما محصول را بدون کیفیت به دست مشتری برساند برای آن ارزشی ندارد. پس جز خریدهای شما کیفیت محصولات و مواد اولیه برای تولید آن ها استفاده می شود باید در اولویت باشد.

برای این که این مورد به درستی انجام شود بهترین کار این است که به سراغ مجموعه هایی بروید که به شما بهترین خدمات را ارائه می دهند. کارتن سازی های با کیفیت از مواد اولیه مرغوب استفاده می کنند و احتمال آسیب دیدن کالا داخل آن ها بسیار کم است.

 

کیفیت کارتن بسته بندی برای محصول

 

قابلیت چاپ مناسب

در این مورد یک سری فاکتورها وجود دارد اینکه شما اصلا نمی خواهید برندسازی و چاپ را با استفاده کردن از آن ها انجام بدهید یا خیر؟ در حال حاضر برندسازی و چاپ تاثیر فوق العاده روی فروش و شناخته شده تر شدن محصولات شما می شود چرا که در چند سال گذشته رقابت و اندازه امروز شدید نبود در صورتی که در هر کسب و کاری امروزه افراد زیادی هستند که به رقابت با همدیگر می پردازند.

شما برای اینکه بخواهید در این چرخه رقابت به موفقیت برسید کاری که باید انجام دهید این است که در کمترین زمان ممکن بتوانید محصولاتتان را به صورتی به مشتریان معرفی کنید که برای شما بیشتری کارکرد و ارزیابی را داشته باشد پس کاری که روی بسته بندی ها امروز انجام میشود خدمات چاپ است. شما می توانید نام و برند تجاری و یا هر شعار یا موضوعی که می خواهید را با توجه به نوع کالا روی بسته بندی ها چاپ کنید اگر می خواهید این کار را انجام دهید باید به سراغ جعبه های مانند جعبه مقوایی و لمینتی بروید البته چاپ روی محصولات و کارتن بسته بندی معمولی هم امکان پذیر است اما این دو جعبه کیفیت و قابلیت بیشتری برای پیاده سازی چاپ روی آن ها دارند.

این جعبه ها با توجه به مواد اولیه با کیفیت تولید شده و چاپ روی آن طی مراحلی و با استفاده از دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. قابلیت چاپ و مقاومت بالای آن ها سبب محبوبیت استفاده از جعبه های لمینتی و مقوایی شده است.

جهت مشاوره و خرید کارتن بسته بندی مناسب با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

چطور بهترین کارتن ها را انتخاب کنیم؟ با توجه به نیاز، کیفیت و خدمات تان می توانید آن را انتخاب کنید.
قیمت کارتن ها به چیزهایی بستگی دارد؟ کارتن ها به مواد اولیه و قیمت بازار، قیمت بندی می شوند.
چطور بهترین کارتن ها را بخریم؟ شما با خرید از مجموعه مسترپک می توانید بهترین ها را داشته باشید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!