خرید کارتن سه لایه یکی از کارهایی است که افراد برای اینکه بخواهند به سراغ کارتن ها به روند آن را انجام می دهد. همانطور که از نام آن مشخص است این کارتن از سه قسمت تشکیل شده که کاربرد خیلی زیادی در بسته بندی کالا ها ایجاد می کند. جنس لایه بالایی و جنس لایه زیرین آن از لاینر و جنس لایه میانی آن از فلوت می باشد که به آن مقوای موج دار هم گفته می‌شود که با استفاده از چسب به همدیگر متصل می شود.
شما باید بدانید که جنس ورق ها می تواند با همدیگر فرق کند و همین سبب می‌شود تا مقاومت کارتن ها هم تفاوت داشته باشد. بسته بندی کردن روزه نقش خیلی مهمی دارد و با توجه به اهمیت بسته بندی شده در انواع و اقسام کارتن در بازار هستیم. در ادامه نکاتی در مورد خرید کارتن سه لایه در مرکز فروش کارتن یعنی مسترپک به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.

برای خرید کارتن 3 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید : 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

برای دیدن نمونه های کارتن سه لایه روی لینک زیر کلیک کنید : 

نمونه های جعبه سه لایه - کلیک کنید

کارتن سه لایه و بسته بندی کردن

این کارتن ها با توجه به ورقه ها که در تولید آنها استفاده می شود از مقاومت خیلی زیادی بهره مند هستند و کاغذ موج دار نقش مهمی در ایجاد استقامت بالا در آنها ایفا می‌کند؛ چرا که باعث می‌شود تا کالا در مقابل ضربه و فشار در امان بماند برای تولید آن همین کاغذ وارد دستگاه مخصوص می شود تا بتواند آن را برگزار کرده و مقاومت اش را بیشتر کند. کارتن سه لایه شاید مدلی از کارتن باشد که شما برای بسته بندی کردن آنها را دیده باشید نکته مهمی که در حال حاضر خیلی اهمیت دارد و شاید خیلی از افراد به آنها توجه نکند استقامت کارتن می باشد
زمانی که افراد بخواهند به یک محصولاتی را جابجا کند و یا اینکه آنها را از جایی به جای دیگر می فرستند سلامت محصول تاثیر خیلی زیادی دارد خیلی وقت شده که شما بهترین محصولات را تهیه کردید اما زمانی که به دست شما رسیده محصول آسیب دیده و دیگر به کارتان نمی آمده است؛ به خاطر اینکه بسته بندی کردن جزو مراحل خیلی مهمی است که هر تولید کننده و فروشنده برای ارسال محصولات به دست مشتریان باید آن را در نظر گرفته و در کمترین زمان ممکن به دست فرد برساند.
این مدل کارتن ها محصولاتی هستند که می‌توانند به شما بیشترین کمک را برای ارسال و بسته بندی کردن یک کالا ارائه دهند چرا که مقاومت خیلی زیادی دارند. شاید در برخی از بسته بندی کردن محصولات و ارائه آنها به مشتری خدمات چاپ اهمیت داشته باشد و زمانی که شما میخواهید مقاومت کارتن آنقدر زیاد باشد که محصول شما تحت هیچ شرایطی زمانی که ارسال می شود آسیب نبیند بهتر است به سراغ این مدل کارتن ها بروید چرا که با توجه به ویژگی ها و مواد اولیه در ساخت و تولید آنها استفاده شده است بالاترین کیفیت را داشته و تحصیل خیلی زیادی در جنبه‌های گوناگون ایفا می کنند.

 

کارتن سه لایه و بسته بندی کردن
کارتن سه لایه و بسته بندی کردن

 

نحوه خرید کارتن سه لایه

تا به اینجا در مورد کارتن سه لایه و ویژگی های آن متوجه شدیم و فهمیدیم که از آن با توجه به مقاومت ای که دارد استفاده و کاربرد خیلی زیادی می شود. در واقع این کارتن مناسب است که تاثیر خیلی زیادی در این فرآیند می گذارد این است که چطور می توانید این کارتن ها را با کمترین هزینه و بهترین روش تهیه کنید.
مسلما اگر بخواهید مانند گذشته محصول را تهیه کنید باید خودت را به فروشگاه‌های حضوری یا بازار کارتن برسانید و در آنجا محصول مورد نظرتان را تهیه کرد که این کار نیاز به هزینه رفت و آمد و ماندن در ترافیک به خصوص در شهرهای شلوغ دارد.
ما می خواهیم به شما روشی ساده تر را معرفی کنیم که با استفاده کردن از آن لازم نیست این کارها را انجام دهید و در کمترین زمان ممکن هم می توانید به موارد زیادی دسترسی پیدا کنید.

 

نحوه خرید کارتن سه لایه
نحوه خرید کارتن سه لایه

 

خرید آنلاین کارتن سه لایه

بهترین روشی که در حال حاضر برای تهیه کردن هر محصولی مانند کارتن وجود دارد این است که شما به سراغ فروشگاه‌های حضوری بروید. زمانی که این کار را می‌کنید متوجه می‌شود که تا چه اندازه همه چیز تفاوت پیدا کرده و برای شما متفاوت است. خیلی از این کارها که شما انجام می دهید می بینید که در کمترین زمان ممکن برای شما بهترین نتیجه را گرفته و بهترین کمک را در این زمان به شما می کند البته یک سری ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که نقش مهمی در این زمینه برای پیاده سازی خواهد کرد. نکته که شما باید در اینجا بدانید این است که اگر بخواهید کمترین زمان ممکن و همینطور قیمت مقرون به صرفه برای اینکه یک محصول را تهیه کنید بگذارید می‌توانید به سراغ خریدهای آنلاین بروید.
خریدهای آنلاین در واقع دنیای متفاوتی را به افراد نشان می دهند آنها با استفاده کردن از خرید آنلاین دیگر نیازی نیست که تا به خیابان بروند و در ترافیک های شلوغ بماند تا به یک محصول دسترسی پیدا کنند آنها می توانند کارهای دیگر را هم انجام بدهند و با استفاده کردن از فروشگاه های اینترنتی محصولات مد نظر خودشان را سفارش داده و آنها را دریافت کنند.

 

خرید آنلاین کارتن سه لایه
خرید آنلاین کارتن سه لایه

 

اینها در کنار همدیگر کمک زیادی کرده و باعث می شود تا شما هم بتوانید محصولات بیشتری را تهیه کنید و هم از نظر هزینه برای تو محروم به صرفه تر و اقتصادی تر باشد.
امروزه فروشگاه های کارتن سازی وجود دارند که در خرید کارتن سه لایه به شما کمک زیادی می کنند که یکی از آن ها فروشگاه مسترپک است. این فروشگاه مرکز خرید کارتن سه لایه به صورت آنلاین می باشد. شما می توانید با خرید کردن از این فروشگاه هم در کوتاه ترین زمان ممکن محصول تان را داشته باشید و هم این که زیر قیمت بازار خرید کنید.

برای خرید کارتن 3 لایه با شماره های زیر تماس بگیرید : 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای سفارش آنلاین کارتن سه لایه فرم زیر را کامل کنید : 

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

 

سوالات متداول

چطور می توانم کارتن سه لایه بخرم؟

شما می توانید به صورت آنلاین و تماس از فروشگاه مسترپک این کار را انجام دهید.

کارتن سه لایه برای بسته بندی مناسب است؟

برای جابه جایی و بسته بندی کردن اهمیت خیلی زیادی دارد.

قیمت کارتن سه لایه چقدر است؟

قیمت کارتن سه لایه به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به نوسات بازار می باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!