یکی از سوالات برای کسانی که می‌خواهند از خدمات چاپ کاتالوگ، بروشور و یا کارت ویزیت استفاده کنند این است که چه نوع چاپی برای آن بهترین می‌ باشد، می‌خواهیم به شما در مورد چاپ افست توضیح بدهیم که یکی از رایج‌ ترین روش‌های چاپ است و امروزه تقاضای زیادی برای آن می‌شود اما پیش‌از گفتن هر مطلبی باید بدانید که چاپ افست برای زمان‌هایی مناسب است که شما می‌خواهید با تیراژ بالا چاپ را انجام دهید و چاپ دیجیتال برای زمانی مناسب است که شما قصد چاپ با تعداد کم را دارید؛ چراکه حداقل میزان سفارش برای چاپ افست هزار عدد است و معمولاً روی نایلون، فلز و یا کاغذ صورت می‌گیرد.

برای مشاوره و خرید در زمینه جعبه مقوایی، لمنیتی، هارباکس، طلقی، ساک تبلیغاتی و خدمات چاپ آن با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نگاهی به چاپ افست

می‌ خواهیم به شما درمورد چاپ افست بگوییم منظور از چاپ افست این است که چاپ افست یکی از روش‌های مناسب برای انجام خدمات چاپ می‌باشد و می‌توان آن را به این دلیل افست نامید که طریقه کار آن به این صورت است که با توجه به تصویری که قرار است چاپ گردد صفحاتی که جنس آن ها از آلومینیوم می‌باشد تولید می‌گردد.

معمولاً برای هر طرح چهار صفحه یا زینک جداگانه تولید می‌گردد که هر زینک برای یک ‌رنگ می‌باشد. سیستم رنگی که برای آن ها بهره گرفته می‌شود هر یک از این کار را روی یکی از برج‌های رنگی دستگاه چاپ قرار می‌دهد و هر بار که کاغذ از هر یک از نورهای رنگی عبور می‌کند رنگ به رول آغشته می‌گردد و تا هنگامی‌که تمام رنگ‌های موجود روی تصویر منتقل شوند و تصویر کامل شود بکار می‌رود در واقع با استفاده از این روش که یک روش شیمیایی می‌باشد از تضاد آب و چربی بهره می‌گیرند و قسمت‌هایی که باید چاپ شود گیرنده چربی بوده و قسمت‌هایی که نباید چاپ بشوند هم گیرنده آب هستند.

این روی سرعت بالا و کیفیت خیلی خوبی دارد و از نظر اقتصادی اهمیت بالایی داشته و جزوه خدمات مقرون‌به‌صرفه به شمار می‌رود اما از طرفی می‌توانیم بهتان بگوییم که روند کار دستگاه چاپ افست ساده است در این دستگاه سه استوانه است که نقش‌های اصلی را در چاپ طرح و رنگ دلخواه پیاده‌سازی می‌کنند و برای چاپ هر رنگ از این استوانه‌ها استفاده می‌شود و طرحی که قرار است چاپ شود روی صفحه‌ی فلزی بنام زیک قرارگرفته و نوشته‌ها و تصاویر روی آن را به خودشان می‌گیرند.

کاربرد این مدل چاپ

با توجه به موارد گفته ‌شده درمورد چاپ افست بهتر است نگاهی به کاربردهای آن بیاندازیم می‌توانیم به شما بگوییم که ما همیشه به‌صورت غیرمستقیم با خدمات این چاپ در ارتباط هستیم چراکه زمانی‌که روزنامه می‌خوانیم یا کتابی مطالعه می‌کنید و یا به مدرسه یا دانشگاه می‌رویم تمام وسایلی که با آن در ارتباط هستیم و از چاپ افست در آن ها به‌کاررفته است اما در ادامه بهتان مزایای این چاپ را می‌گوییم.

 

چاپ افست در بسته بندی

چاپ افست در بسته بندی

شاید موردی که تا الان به آن به این اندازه توجه نکرده باشید کاربرد چاپ افست در زمینه تبلیغات و بسته بندی تبلیغات و بسته بندی می‌تواند تأثیر زیادی در روند فروش محصولات و گسترش کسب‌وکار شما می‌گذارد به‌همین دلیل شما باید از روش‌های مناسب برای کیفیت و بسته بندی استفاده کنید چاپ افست بدلیل تنوع بالایی که در جنس و بافت آن وجود دارد در زمینه بسته بندی کمک زیادی می‌کند.

حتی شما می‌توانید در جنبه‌های دیگر از تبلیغات مانند چاپ کاتالوگ و بروشور چاپ پاکت‌های لوح فشرده نقشه و موارد دیگر از چاپ افست استفاده کنید بسته بندی امروز اهمیت زیادی دارد درواقع بسته بندی محصولات در جنبه‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا به توانید با استفاده کردن از آن ها و بهره‌وری مناسب از ایشان در کمترین زمان ممکن از این محصولات استفاده کرده و بهترین نتیجه را در زمینه فروش و بازاریابی بگیرید.

درواقع شما می‌توانید با بدست آوردن این محصولات در کمترین زمان ممکن به نتایج دلخواهتان رسید و از آن ها به‌ درستی استفاده کنید اگر نخواهید این موارد را انجام دهید متأسفانه برای شمار یکسری مشکلاتی را ایجاد می‌کند رقابت در دنیای امروز بسیار شدید است رقیبان شما مسلماً از روش‌های بسته بندی استفاده می‌کنند تا با آن ها بتوانند در کمترین زمان ممکن بهترین نتایج را بگیرد و اگر شما می‌خواهید در دنیای امروز درآمد خوبی داشته باشید و همین‌طور به اعداد بالا برسید بهترین کاری که باید در این زمینه انجام بدهید این است که به سراغ روش‌های مناسب بسته بندی بروید و از خدمات چاپ استفاده کنید. خدمات چاپ باعث برندسازی و افزایش تبلیغات شما شده و نام برند شما را در ذهن مردم بیشتر حک می‌ کند.

مزایای چاپ افست

یکی از دلایل محبوبیت هر روش، مزایا و برتری آن می‌باشد. چاپ افست یکسری مزایا و برتری‌هایی دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید با توجه به این ‌که امروزه علم پیشرفت زیادی کرده‌ است اما بازهم روش‌هایی که محبوبیت بالایی دارند روش‌هایی هستند که بتوانند کار را با سرعت بیشتری راه‌ اندازی کرده و هزینه‌های مقرون به صرفه‌ تری داشته باشد درمورد چاپ افست هم این قاعده صدق می‌کند.

چاپ افست کیفیت بالا و ماندگاری بیشتری دارد و با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهد در حال حاضر نسبت به روش های چاپ دیگر مانند دیجیتال مقرون به صرفه تر است و شما می توانید در تعداد بالا روی آن صرفه جویی کنید. از طرفی شما می‌توانید از چاپ افست در جنبه‌های مختلفی استفاده کنید اما نکته‌ ای که باید در مورد آن بدانید این است که سرعت آن بسیار بالا می‌باشد و شما می‌توانید در تعداد بالاتر از آن بهتر استفاده کنید، این مدل چاپ ضمن ویژگی هایی که دارد از حجم زیاد و مناسبی برخوردار است و باطله‌ای کمتری هم تولید می‌کند این‌ها در کنار همدیگر دست‌ به ‌دست هم داده است تا چاپ افست در بسیاری از محصولات کاربرد بیشتری داشته باشد.

برای مشاوره و خرید در زمینه جعبه سازی و خدمات چاپ آن با شماره های زیر تماس بگیرید : 

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول
چاپ افست چه کاربردی دارد؟ برای چاپ محصولات بسته بندی، روزنامه، کتاب و کاغذ استفاده می شود.
هزینه های این چاپ چقدر است؟ به میزان سفارش شما و شرایط بازار بستگی دارد.
چطور می توان چاپ را انجام داد؟ مجموعه های چاپ افست سفارشات شما را دریافت کرده و آن ها را انجام می دهند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!