جعبه لمینتی و هارد باکس امروزه دو جعبه پرکاربرد در سراسر دنیا به شمار می ‌رود که اهمیت بسیار زیادی دارد و در واقع به جعبه لمینتی یکی از محصولات و لوازمی هست که باعث می شود تا شما بتوانید از آن ها به نحو احسن استفاده کنید در واقع با بهره گرفتن از آن ها می توانید به این نتیجه برسید که بسته بندی می تواند در چندین جنبه برای شما تا چه اندازه کاربرد زیادی داشته باشد و باعث فروش و حاشیه سود بیشتر مجموعه تان شود. با ما همراه باشید تا سایت جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان را به شما معرفی کنیم.

جهت خرید جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان از مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

ما می ‌خواهیم نگاهی هم به هاردباکس و هم به جعبه لمینتی و هم به سایت جعبه لمینتی و هارد باکس ارزان بیندازیم؛ در واقع روشی که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن است بتوانید با قیمت مناسب این محصولات را تهیه کنید.

 

خرید هارد باکس از مسترپک

نگاهی به هارد باکس

هارد باکس که به آن جعبه سخت هم می گوییم یکی از جعبه های بسته بندی رایج و متداول در حال حاضر است که برای بسته بندی کردن محصولات پر اهمیت و پرکاربرد استفاده می شود. در واقع هارد باکس با توجه به ویژگی هایی که دارد و زیبایی ظاهری که در اختیار افراد قرار می ‌دهد برای زیباتر نشان دادن یک محصول به کار می رود.

حتی هارد باکس هم در زندگی شخصی مردم قابلیت ‌های استفاده زیادی دارد، به عنوان مثال اگر شما می خواهید یک کادوی را به عنوان هدیه به یکی از عزیزانتان بدهید هاردباکس به شما کمک می ‌کند تا در کمترین زمان ممکن آن را زیباتر و جذاب تر از آن چه که ارزش واقعی محصول دارد به فرد دیگری بدهید در واقع استفاده کردن از جذابیت‌های ظاهری در روند و فرآیند فروش امروزه نشان می‌ دهد که افراد مختلف از آن ها بهره می گیرد. ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چطور می توانید با بسته بندی و استفاده از جعبه های مناسب هم روی فروشتان تاثیر گذاشته و هم اینکه محصولاتتان را زیباتر از آنچه که هستند نشان دهید.

دلایل محبوبیت هارد باکس

هارد باکس ها به دلیل یک سری ویژگی هایی که دارند محبوب هستند در واقع هر محصولی که امروزه شما آن را می بینید که افراد زیادی از آن ها بهره می‌گیرند به دلیل ویژگی ها و کاربرد هایی که دارند مورد استفاده قرار گرفته و افراد مختلفی از آن ها استفاده می کند. هاردباکس ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. هاردباکس ها را به دلیل کارایی و کاربردی که دارند و مقاومتی که در کنار آن ها نشان داده می شود امروزه محدودیت زیادی دارد و جزء خدمات و محصولاتی به شمار می ‌روند که هم زیبایی ظاهری آن ها به شدت جذاب است و هم اینکه مقاومت خیلی خوبی دارد.

 

دلایل محبوبیت هارد باکس

جعبه لمینتی چیست

جعبه لمینتی یک سری ویژگی ها دارد که سبب می شود باعث حمل و نقل ساده و راحت شود. کارتن لمینتی با توجه به بسته بندی شکیل و مناسبی دارد می تواند در جنبه های مختلف استفاده شود. این مدل کارتن با توجه به وزن، قابلیت بازیافت پذیری و امکان بازیافت مناسبی که دارد بهترین گزینه برای بسته بندی زیبا و جذاب به کار می رود.

نگاهی به لمینت

لمینت در کلمه به معنی چسباندن می باشد؛ با توجه به قابلیت هایی که دارد ضخامت کاغذ و مقواهای ترکیبی با کیفیت و چاپ پذیری آن رابطه عکس داشته و مقواهای ترکیبی مثل فلوت a و فلوت c با توجه به این که لایه هایی کرکره ای درون شان هستند. سطح چاپی ناهموار دارند و امکان چاپ روی آن ها با دستگاه چاپ افست امکان پذیر نیست.
از طرفی برای انجام کار چاپ از کاغذ گلاسه استفاده می شود و پس از روکش سلفون با توجه به ضخامت آن استفاده می گردد و با فرم های چاپی آماده می گردد و روی مقواها قرار داده می شود.

انواع لمینت کارتن

لمینت یکی از مهم ترین مراحل خدمات پس از چاب به شمار می رود که نقش زیادی دارد و روی کیفیت و ماندگاری تاثیری زیادی دارد. لمینت کارتن دارای دو بخش می باشد که از جمله آن ها می توان به لمینت سرد و گرم اشاره کرد. لمینت سرد، لمینت سرد در صنعت کارتن سازی برای تولید کارتن سه لایه و پنج لایه به کار می رود که با استفاده از چسب سیلیکات تا عرضه های گوناگون به صورت رول و شیت صورت می گیرد و در برخی از محصولات به جای چسب از صحافی استفاده می کنند. لمینت گرم برای کارت ویزیت، پوسترها و منو غذاها و …. به کار می رود و در تقسیم بندی از سایر کوچک تا بزرگ استفاده می شود.

کارتن لمینتی چیست ؟

لمینت روشی هستند که در آن یک لایه مقوا روی کارتن به کار می رود. بهترین دلیل انتخاب کارتن لمینتی زیبایی ظاهری آن و طرح فوق العاده اش می باشد.
از طرفی شما می توانید به راحتی روی این کارتن خدمات چاپ رو هم انجام دهید و پوسترهای آماده شده را بچسبانید و در آخر فرآیند کار تبدیل را روی کارتن انجام دهید.

 

بهترین تولید کننده کارتن لمینتی

تولید کارتن لمینتی

برای تولید این کارتن یک سری کارها باید انجام شود که عبارتند از:
• طراحی طرح و چاپ روی آن
• طراحی خط تیغ
• بررسی و ساخت قالب
• گرفتن زینگ
• چاپ پستر
• سلفون کشی
• زدن لمینت
• دایکات زدن
• لب چسب زدن یا منگنه
• بسته بندی
• ارسال و جا به جایی

کارتن لمینتی با معمولی چه فرقی دارد؟

یکی از سوالات پر تکراری در حال حاضر پرسیده می شود، تفاوت جعبه لمینتی با کارتن معمولی است که چه تفاوتی در این ها وجود دارد؟ که ما باید به شما بگوییم که برای تولید جعبه لمینتی باید مراحل چاپ و کارتن سازی را به صورت جداگانه انجام داد، یعنی اینکه ابتدا طرح برای چاپ روی مقوا توسط دستگاه چاپ افست انجام شده و سپس لمینت مقوای چاپ شده روی ورق کارتن چاپ می گردد و به همدیگر اضافه می‌شود.

در صورتی که برای ساخت کارتن های معمولی تمامی خدمات با استفاده از دستگاه فلکسو به صورت یکسان صورت می‌ گیرد و چاپی که انجام می‌شود کیفیت پایین ‌تری دارد و کارها روی فرایند تولید وجود ندارد و خود چاپ روی فرایند ورق کارتن زده می ‌شود و همین سبب شده تا استحکام کارتن و کیفیت طرح چاپ کمتر شود. از این رو می ‌توان کارتن لمینتی را نسبت به کارتن معمولی مقاوم تر، زیبا تر و با کیفیت چاپ بالا تر دانست.

قیمت کارتن لمینتی و هارد باکس

پس از اینکه یک نفر تصمیم می ‌گیرد بسته بندی خودش را با بهره ‌گیری از این لوازم انجام دهد، سوال مهم در مورد قیمت این محصولات می باشد که آیا قیمت کارتن ها و جعبه های لمینتی به چه صورت است ؟ در مورد قیمت جعبه سازی باید بگوییم که یک فاکتور تعیین کننده نیست بلکه عوامل مختلفی در این زمینه تاثیرگذار هستند و سبب می شود تا بتوانید از آن ها به درستی استفاده کنید.

امروزه یک سری موارد و فرایندها تاثیر پذیر است و شما می توانید از آن ها به نحو مناسب استفاده کنید در واقع شما با بهره گرفتن از کارتن ها و خرید تعداد زیاد آن ها میتوانید محصولاتتان را مرقون به صرفه تر کنید اما قیمت روز بازار و مواد اولیه و تعداد سفارش شما جزء ۳ مرحله مهمی هستند که در تعیین قیمت قیمت این محصولات تعیین تاثیر می گذارند.

خرید از وب سایت

در حال حاضر شما می توانید سایت جعبه لمینتی و هارد باکس ارزان مانند مسترپک را پیدا کنید و خرید خودتان را انجام دهید؛ چرا که هم یک سری ویژگی های فوق العاده برای شما دارند و همین که قابلیت های مناسبی به جهان ارائه می دهند شما می توانید از این محصولات بهره گرفته و از آن ها در جنبه‌های مختلف استفاده کنید.

زمانی که از این موارد استفاده می کنید تاثیر آن ها بسیار زیاد بوده و بر روی کارکرد و کارایی شما تاثیر خوبی دارند و در واقع شما با بهره گرفتن از این موارد می توانید با یک سری از عوامل و فاکتورهای دیگر این ها را پیاده سازی کنید در ادامه می خواهیم به شما بگویم که اگر شما به سراغ وب سایت ها بروید هم نیاز نیست تا به صورت حضوری رفت و آمد کنید و همین که در زمان کم می توانید محصول را سفارش دهید اما با این توجه وب سایت ها امروزه اهمیت بسیار زیادی دارند.

وب سایت چیست

در دنیای امروز وبسایت نسبت به سایر چیزها اهمیت بسیار بیشتری دارد. وبسایت ها با توجه به کارایی و کارکردی که می گذارند، جز بستر اصلی در خدمات آنلاین است در دنیای امروز این وجود ندارد که شما بخواهید یک خرید اینترنتی انجام دهید اما از وبسایت استفاده نکنید. وب سایت ها باعث شده اند تا خرید و فروش خیلی ساده و راحت فراهم شود و شما بتوانید از این قابلیت ها استفاده کنید ما می‌خواهیم بهتان بگوییم که این وبسایت‌ها یکسری تاثیر زیادی داشته و می توانید از آن به نحو احسن بهره بگیرید.

با توجه به مزایای که خرید اینترنتی امروزه داشته است، وب سایت ها نسبت به گذشته اهمیت بیشتری دارد و این سبب شده تا افرادی که در زمینه خرید جعبه های لمینتی و تولید کارتن فعالیت می کند و بخواهد محصولات خودشان را به صورت آنلاین عرضه کند شما می توانید این محصولات را با قیمت مناسب و ارسال سریع از وب سایت های مدنظر تهیه نمایید.

 

بهترین سایت جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان

بهترین سایت جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان

هدف ما از این مقاله این است که به شما بهترین سایت جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان را معرفی کنیم. خیلی از تولید کنندگان به دلیل قیمت بالای هاردباکس به سراغ خرید آن ها نمی رود و ترجیح می‌ دهند تا بخواهند از جعبه های معمولی تر استفاده کند. در صورتی که زمانی که شما بخواهید این کار را انجام دهید متوجه می‌شوید که هارد باکس های ارزان قیمت هم وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا در جنبه ‌های مختلف از آن ها استفاده نمایید.

در واقع امروزه بسیاری از عوامل و فاکتورهای مختلفی هستند که شما می توانید از آن ها بهره گرفته و به نحو احسن استفاده کنید این موارد یکسری کارکردهای را در اختیار شما قرار می دهد. هارد باکس ارزان می ‌تواند همان کارایی هارد باکس را داشته باشد اما با توجه به اینکه می ‌تواند هزینه ‌های کمتری را هم برای شما رقم بزند به شرط اینکه شما به سراغ وب سایت مناسب و مجموعه معتبر بروید تا خدمات را دریافت کنید.

خود خرید اینترنتی در یکسری هزینه ها به شما کمک می ‌کند، هزینه های رفت و آمد، مراجعه های حضوری و …. تماما حذف می شوند. زمانی که شما از آن ها خرید می کنید متوجه می‌ شوید که تا چند بازه این خرید برای شما تاثیرگذار بوده و نقش زیادی را ایفا می ‌کند و از آن پس تصمیم می گیرید همه خریدهایتان را آنلاین انجام دهید. اگر از این خریدها به درستی استفاده کنید متوجه می ‌شوید که کار کردی که در اختیار شما قرار می دهند بسیار راحت بوده و دیگر نیازی به خرید های حضوری، رفت و آمد و هدر دادن وقت نیست.

معرفی مسترپک

مسترپک یکی از وب سایت جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان است که انواع و اقسام این محصولات در صنعت جعبه سازی را با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد. جعبه لمینتی، جعبه مقوایی، هاردباکس و انواع کارتن از محصولات وب سایت مسترپک به شمار می رود که می توانید آن ها را با حداقل سفارش هزار عدد به قیمت مناسب بخرید. مسترپک پیش از خرید به شما مشورت و مشاوره ارائه داده و شما را برای استفاده از کارتن مناسب کارتان راهنمایی می کند.

ویژگی های مسترپک

• قیمت مناسب
• خرید در زمان کم
• ارائه مشاوره
• کیفیت بالا
• ارسال بدون محدودیت
• حداقل سفارش هزار عدد

جهت خرید جعبه لمینتی و هاردباکس ارزان از مسترپک با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول
چطور می توانم هاردباکس و جعبه لمینتی با قیمت مناسب بخریم؟ شما می توانید از مسترپک آن ها را ارزان ترین هزینه ها تهیه کنید.
قیمت هاردباکس به چه عواملی بستگی دارد؟ به تعداد سفارش، مواد اولیه و قیمت روز بازار ارتباط دارد.
چطور به صورت اینترنتی خرید کنم ؟ شما می توانید این کار را به راحتی از مسترپک انجام دهید.
بهترین زمان خرید جعبه لمینتی کدام است؟ هنگامی می باشد که شما بخواهید خرید ها را یک جا انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!