جعبه لمینتی یکی از محصولات فوق العاده است که امروزه ما آن ها را در صنعت جعبه سازی به وفور مشاهده می کنیم. جعبه لمینتی در واقع جعبه هایی هستند که فرایند چاپ افست به همراه لمینت ساخته می شود هر مدل چاپی که طراحی زیبا داشته باشد از روی چاپ عکس روی جعبه ها انتقال پیدا می کند و چاپ می شود. امروزه یکی از پرکاربردترین چاپ ها به شمار می‌رود.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی مناسب محصولتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

جعبه لمینتی در بسته بندی هم به همین شکل است در بسته بندی و ساخت کارتن جعبه ای هست که برای محافظت کردن از کالاهای گوناگون به کار می‌رود و در مقابل فشار و شکنندگی هم مقاومت نسبتا خوبی دارد جعبه لمینتی امروزه یکی از پرکاربردترین جعبه ها در حال حاضر به شمار می رود. در ادامه مواردی را به شما می گوییم پس با ما همراه شوید.

اهمیت بسته بندی

بسته بندی کردن محصولات یک سری کارکردهای فوق ‌العاده‌ای دارد. زمانی که شما از محصولات متنوع استفاده می کنید و سطح بندی کردن آن ها یک سری ساختار های متفاوتی را ایجاد می ‌کند. اگر شما می ‌خواهید محصولات مناسبی را داشته باشید که با کیفیت مناسب به دستتان برسد می توانید از وسایل و جعبه های مناسب بهره بگیرید.

جعبه های بسته بندی امروزه از چندین جهت برای مجموعه های مختلف به کار میرود شما با استفاده کردن از آن ها میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن از هر یک از آن ها در جنبه‌های مناسبی بهره گرفته و همین طور خیلی ساده و راحت ارزش آن به درستی استفاده نمایید. البته یکسری موارد دیگری هم وجود دارد که به شما در این زمینه کمک می کند که ما در ادامه به شما آن ها را میگوییم.

 

کارتن لمینتی چیست

کارتن لمینتی چیست؟

به مدلی از کارتن که طی عملیات لمینت کردن ورق مقوا که معمولاً پشت طوسی یا گلاسه است و طرحی که توسط دستگاه چاپ افست روی آن ایجاد می شود کارتن لمینتی می گویند. کارتن لمینتی یکی از پرکاربردترین کارتن هاست و مزایای که نسبت به محصولات معمولی دارد کیفیت چاپ فوق‌ العاده آن می ‌باشد که توسط دستگاه چاپ افست انجام می شود؛ چرا که چاپ روی دستگاه های معمولی به وسیله چاپ فلکسو صورت می‌گیرد و مستقیم روی کارتن انجام می گردد و کیفیت آن بسیار کاهش پیدا می‌کند. در صورتی که جعبه لمینتی چاپ مستقیم روی آن صورت نگرفته و به دستگاه چاپ افست انجام می شود. امروزه خدمات چاپ نسبت به گذشته اهمیت بسیار بیشتری دارد.

زمانی که شما از خدمات چاپ بهره می گیرید متوجه می شوید تا چه اندازه برای شما تاثیر گذار و فوق العاده است، وقتی که خدمات چاپ انجام می شود، برند شما روی محصولات درج میگردد و نام و برند سازی برای شما بهتر صورت می گیرد و می توانید با بهره گرفتن از آن ها روی محصولات متنوع ظاهری بهتر و همین ‌طور تبلیغات پربازده ترین داشته باشید جعبه لمینتی یکی از فوق العاده ترین جعبه ها در این مجموعه می باشد که می توانید از آن ها استفاده نمایید.

چرا باید از جعبه لمینتی استفاده شود؟

خرید جعبه های که مقوای معمولی و ساده قیمت شان نسبت به جعبه لمینتی کمتر است؛ به همین دلیل استفاده از جعبه های لمینتی هزینه بیشتری دارد اما باید عوامل دیگر را بررسی کرد و متوجه شویم که چرا جعبه لمینتی کیفیت و کارایی بالاتری داشته و شما می توانید از آن بهره بگیرید. زمانی که شما از جعبه لمینتی استفاده می کنید مقاومت و استقامت آن نسبت به سایر جعبه های معمولی بسیار بیشتر است و همینطور خدمات چاپ روی آن با دستگاه افست صورت می‌گیرد که ظاهر بسته بندی را بسیار زیباتر کرده و دقت در ساختارها بالاتر است و احتمال اینکه خطا و اشتباه در جعبه ها وجود داشته باشد خیلی کم می باشد.

 

دلایل استفاده از جعبه لمینتی

دلایل استفاده از جعبه های سفارشی

سفارش جعبه ها به جای خرید کردن آن ها همیشه موردی است که ذهن افراد را به خودشان مشغول می ‌کند. صنایع و محصولات تولیدی و خدماتی که سفارشی تولید می شود از قیمت بیشتری برخوردارند به همین دلیل دلیل بودجه بیشتری برای آن ها تأمین شود اما محصولات سفارشی همیشه یک سری ویژگی هایی دارند که افراد را به سمت خودشان جذب می کند و بسته بندی یک عامل مهم در اقتصاد و ارائه محصولات است.

اگر به دنبال رقابت در بازار هستید ولی می توانید به این موضوع بی توجه باشید مشتریان انتظار دارد تا ساده ترین محصولات در بسته بندی های خود قرار داده شوند به همین دلیل خاص بودن جعبه می تواند عاملی برای افزایش فروش باشد. کسانی که میخواهند تجربه های خاصی داشته باشند اگر دو محصول با کیفیت و مشخصات یکسان را دارد یکی در بسته بندی عادی و یکی دیگر در بسته بندی خاص بگذاریم که محصولی که بسته بندی خاص دارد تا چه اندازه نظر افراد را به خودش جلب می کند.

از این رو اگر شما می خواهید نظر مشتریان تان را جلب کنید و کسب و کار پر سود داشته باشید از بهترین وسایل بسته بندی باید استفاده کنید. این وسایل به شما کمک زیادی کرده و از آن ها می توانید در جنبه های مناسب بهره بگیرید.

جمع بندی

یک سری محصولات کیفیت بیشتری دارند، بسته بندی خیلی مهم است، حتی اگر شما ارزشمند ترین محصول را هم داشته باشید، بدون جعبه مناسب، نمی توانید آن ها را از خطرات و آسیب دیدگی های بیرونی در امان نگه دارید، از این رو بهترین کار این است که بسته بندی خوبی برای آن ها تهیه کنید. در بسیاری از مواقع بسته بندی مانند هاردباکس حتی ارزش محصول را هم چند برابر می کنند، از این رو تاثیرات آن ها خیلی بیشتر از آن چه هست که در نظر می گیرید.

برای مشاوره و خرید جعبه لمینتی مناسب محصولتان با شماره های زیر تماس بگیرید ( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول
جعبه لمینتی چه مزایایی دارد؟ کیفیت بالا و قابلیت چاپ مناسب.
قیمت طراحی و ساخت جعبه لمینتی چقدر است؟ قیمت جعبه ها با توجه به مواد اولیه آن ها متفاوت است و تعداد سفارش روی آن ها تفاوت دارد.
چطور می توانیم جعبه های لمینتی را خریداری کنیم؟ شما می توانید به صورت اینترنتی از طریق مسترپک جعبه ها با بهترین قیمت مناسب بخرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!