هارد باکس یکی از جعبه های سخت پر کاربرد است که انواع و اقسام گوناگونی دارد. این جعبه ها از مقواهای با کیفیت ساخته شده اند به همین دلیل به آن ها جعبه سخت می گویند. اگر شما قصد دارید تا یک جعبه بسته بندی فوق العاده با کیفیت تهیه کنید، هاردباکس برایتان بهترین گزینه است. در مورد استعلام قیمت هارد باکس هم موارد زیادی وجود دارد که به شما می گوییم.

برای دریافت قیمت هاردباکس و مشاوره برای استفاده از آن برای محصولاتتان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نقش هارد باکس

هنگامی که صحبت از بسته بندی با کلاس می شود، هارد باکس یکی از محصولاتی است که وارد میدان شده و بسته بندی فوق العاده ای را به شما می دهد، کالایی که داخل هارد باکس قرار می گیرد از هر ضربه ای در امان است. برای تولید و ساخت این جعبه از دو روش چاپ افست و طلاکوب بهره می گیرند.

درمورد آن باید بهتان بگوییم که در سایز و طرح مختلف می باشد که هر یک از آن ها کار مخصوصی انجام می دهد و طرح دلخواهشان روی ان پیاده سازی می شود. شما می توانید با نام برند تجاری و کارایی که دارید روی آن خدمات چاپ را انجام داده و برند سازی را انجام دهید. اگر به دنبال بسته بندی هستید که کارکرد شما را چند برابر کند و همین طور برای برند سازی به کار رود هارد باکس بهترین گزینه است.

هارد باکس چیست ؟

هارد باکس از دو بخش داخلی و بیرونی ساخته شده که بخش بیرونی آن برای لوکس جلوه داده بسته بندی به کار می رود و بخش درونی آن از مقواهای با کیفیت ساخته شده است. هارد باکس ها یکی از ملزومات بسته بندی می باشد که شما می توانید برای بسته بندی جواهرات، وسایل الکترونیکی و … استفاده کنید. همین طو هارد باکس ها نوعی از کارتن بسته بندی می باشد که در صنایع مختلف به کار می رود و محبوبیت زیادی دارد.

برتری های استفاده از جعبه سخت

با توجه به مواردی که گفتیم دریافتیم که هارد باکس ها تا چه اندازه اهمیت دارند، هارد باکس یا جعبه مقوایی طول و عمر بیشتری نسبت به یک سری محصولات ساده دارد. ویژگی دیگری که درمورد آن می توان گفت قابلیت چاپ آن با کیفیت زیاد است، چون که طیف زیادی از روکش ها در بازار هستند، شما می توانید با توجه به سلیقه و تاثیرشان یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

 

طراحی و چاپ هارد باکس

 

برتری دیگری که هارد باکس دارد ماندگاری آن می باشد، هارد باکس در برند سازی و بسته بندی نقش زیادی انجام می دهد، جعبه سخت از نظر کیفیت ساختی که دارد می تواند در زمان های زیادی در نزد مشتریان باقی مانده و افراد مختلفی با آن روبه رو شوند به همین دلیل این نشان دهنده تاثیر آن روی کار شماست.

طراحی و چاپ هارد باکس

یکی از ویژگی هایی که یک محصول دارد بسته بندی آن است. بسته بندی بدون انجام خدمات چاپ بی معنا می باشد چون که تاثیری روی بازاریابی ندارد. بازاریابی و تبلیغات اهمیت زیادی داشته و شما با برندسازی می توانید اعتماد مشتریان تان را جلب کنید.

برای تهیه انواع بسته بندی و هارد باکس ها می توانید از مجموعه های کارتن سازی که در این زمینه فعالیت می کنند بهره گرفته و خدمات آن ها را تهیه کنید ما به شما مسترپک را معرفی می کنیم.البته لازم به ذکر است که هارد باکس را هم می توان بدون نیاز به چاپ طراحی و ساخت، چون که روکش های زیادی در بازار موجودند که مشتریان با توجه به سلیقه شان می توانند انتخاب کنند.

هارد باکس با جعبه معمولی چه فرقی دارد؟

هارد باکس ها با جعبه هایی که ما می بینیم تفاوت هایی دارند، اول از همه مقاومت آن هاست، جعبه ها با توجه به مقواهایی که داخل آن ها به کار رفته است استقامت بیشتری از کارتن های معمولی دارند. از طرفی با توجه به زیبایی و جذابیت هارد باکس، آن ها تاثیر زیادی نسبت به محصولات معمولی تر دارند.

 

تفاوت هارد باکس با جعبه معمولی

استعلام قیمت هارد باکس چقدر است؟

تا به این جا با مواردی درمورد این جعبه آشنا شده ایم بهتر است ابتدا درمورد استعلام قیمت هارد باکس هم داشته باشیم. قیمت هارد باکس به یک سری ویژگی ها بستگی دارد و عوامل مختلفی روی آن تاثیر می گذارند و شما می توانید آن ها را بررسی کنید.

عوامل مختلف روی استعلام قیمت هارد باکس

• مواد اولیه
• قیمت روز بازار
• تعداد سفارش
• انجام خدمات چاپ
• انجام تزئیینات روی آن

جمع بندی

برای خرید جعبه های سخت، استعلام قیمت هارد باکس اهمیت زیادی دارد، اما ما به شما پیشنهاد می دهیم که استعلام قیمت هارد باکس را پس از انتخاب آن در نظر بگیرید. کیفیت بسته بندی، نحوه خرید و خدمات مرتبط با آن را در اولویت قرار داده و سپس اقدام به تهیه هارد باکس کنید. در این زمان می توانید از مجموعه هایی مانند مسترپک استعلام قیمت هارد باکس بگیرید. این کار هم برای شما ساده و هم مقرون به صرفه تر است.

اما باید بدانید که قیمت هارد باکس نسبت به سایر محصولات بیشتر است، به دلیل ویژگی های آن قیمت هارد باکس بیشتر می باشد. اما شما با استعلام قیمت هارد باکس می توانید دریابید که یک روش برای شما این قابلیت را وجود دارد که بتوانید آن را ارزان تر بخرید. تعداد سفارش شما روی این زمینه تاثیر دارد، سعی کنید بیشترین تعدادی که هارد باکس می خواهید را سفارش دهید. این تفاوت زیادی در استعلام قیمت هارد باکس برای شما ایجاد می کند. البته انجام خدمات اضافی مانند چاپ و … هم روی آن تاثیر دارد که باید آن ها را بررسی کنید.

برای دریافت قیمت هاردباکس و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای استعلام قیمت می توانید فرم زیر را کامل کنید :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    توجه : حداقل سفارش 1000 عدد

 

سوالات متداول

ویژگی های هارد باکس چیست؟ کیفیت بالا، استفاده از مواد اولیه، امکان انجام خدمات چاپ و …
قیمت جعبه سخت چقدر است؟ قیمت آن به سفارش شما بستگی دارد.
چطور می توان استعلام قیمت هارد باکس بگیریم؟ شما می توانید از فروشگاه مسترپک قیمت گیری کنید.
کیفیت هاردباکس به چیزهایی بستگی دارد؟ به مواد اولیه استفاده در آن.
تفاوت هاردباکس با کارتن معمولی چیست؟ هاردباکس مقاوت بیشتر و جذابیت بالاتر دارد.
خرید هاردباکس به صورت اینترنتی چطور است؟ شما می توانید به صورت آنلاین این محصولات را بخرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!