هارد باکس یکی از محصولات فوق العاده در حوزه بسته بندی است که کاربرد و کارکردهای مختلفی دارد. هارد باکس ها با توجه به ویژگی و خدماتی که دارند به شما یک سری قابلیت ها را ارائه می دهند که می توانید از آن ها بهره بگیرید. باید بدانید که امروزه از این بسته بندی ها می توانید با قابلیت های مختلف استفاده کنید. اما باید در نظر بگیرید که هر اندازه که کارکرد هارد باکس ها بیشتر باشد، بیشتر روی بسته بندی شما تاثیر می گذارد.

برای خرید هارد باکس با کیفیت با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

زمانی که صحبت از بسته بندی محصولات لوکس به میان می آید. هارد باکس ها جزء بهترین ها هستند. در حقیقیت هارد باکس ها از خود محصول داخلی آن ها محافظت کرده و اجازه نمی دهد تا به آن ها آسیب بزند. شما می توانید از این جعبه ها در اندازه و طرح های مختلف استفاده کنید. این جعبه ها هر کدام کارکرد خودشان را دارند و مشتریان می توانند تقاضا کنند تا از آن ها در بخش های مختلف بهره بگیرند.

نگاهی به هارد باکس

هارد باکس جعبه ایست که از ملزومات گوناگون بسته بندی محسوب می شود و در طرح های مختلفی تولید می گردند، هارد باکس نوعی از کارتن بسته بندی است که در صنعت های مختلف استفاده شده و کارکردهای زیادی دارد. هارد باکس به صورت کلی دو بخش دارد یک قسمت آن نمای بیرونی آن می باشد که باعث زیباتر است و نمای داخلی آن که مقاومت خیلی بیشتری دارد. باید بدانید که امروزه به هارد باکس جعبه سخت هم گفته می شود چرا که تاثیر فوق العاده ای روی بسته بندی و موارد دیگر می گذارد.

هارد باکس از جمله بسته بندی سخت به شمار می‌آید که برای بسته بندی و نگهداری وسایل مانند الکترونیکی، وسایل گران قیمت و جواهرات استفاده می شود. همینطور هارد باکس کارتن بسته بندی است که در صنایع تجاری و غذایی هم به کار می‌ رود و از محبوبیت زیادی برخوردار است. یکی از موارد مهم در خصوص هارد باکس چاپ و طرح روی آن ها می باشد که رویش آن انجام می‌شود در واقع شما میتوانید طرح ها و تزئینات مختلفی روی آن ایجاد کنید.

 

هارد باکس چه کاربردهایی دارد

وضعیت سفارش هارد باکس

با توجه به مواردی که گفتیم می ‌توان به این نتیجه رسید که هاردباکس در مقایسه با جعبه مقوایی عمر بیشتری دارد و برای حمل و نقل و بسته بندی کالاهای لوکس به کار می رود. باید در نظر داشته باشید این همه ویژگی سبب شده تا جعبه سخت استفاده شود اما یادتان باشد که هزینه طراحی و تولید هارد باکس از جعبه های مقوایی بیشتر نیست اما می تواند یکسره خدمات چاپ روی آن با هزینه ‌های دیگر انجام شود.

ویژگی دیگری برای سفارش هاردباکس، این است که شما حتی می‌توانید بدون چاپ و طراحی آن را تولید کنید اگر علاقه به چاپ کردن نام و برند تجاری یا موارد دیگر روی کارتون ها ندارید می توانید از آن ها استفاده کنید از دیگر خصوصیات آن می‌توان به انواع خطوط برش روی آن تعریف کرد شما می‌توانید روی آن برش یا دایکات بزنید و با استفاده از آن روزنه ها یا شکل های مختلفی رویش ایجاد کنید. بزرگترین مزیتی که سفارش هارد باکس برای شما دارد ماندگاری آن می‌ باشد.

هاردباکس در برندسازی و محصولات بسته بندی شده نقش مهمی را ایفا می کند. جعبه سخت به دلیل کیفیت ساخت که دارد می تواند مدت زمان زیادی در نزد مشتریان باقی مانده و دست به دست شود. به عنوان مثال اگر شما لوگوی نشان تجاری خود را روی این بسته بندی حک کرده باشید این جعبه می‌تواند همواره نام محصول شما را نشان داده و باعث رونق کسب و کار و بازاریابی آن شود.

هارد باکس چه کاربرد هایی دارد؟

هارد باکس در صنایع تجاری و غذایی از کاربردهای زیادی برخوردار است به عنوان مثال های لوکس شکلاتی کادویی که امروزه می‌بینیم از هاردباکس است، چرا که این بسته بندی هم مقاومت زیادی داشته و همین که میتوان با اعمال و اقسام مختلف به آن زیبایی بخشید. هارد باکس در این صنعت کاربرد های زیادی داشته و موارد دیگر هم از آن وجود دارد کاربرد ویژه که برای آن هست به دلیل استحکامی قرار دارد برای بسته بندی کردن محصولاتی است که حساسیت آن ها بیشتر است تا موقع جابجایی و حمل و نقل آن ها آسیبی وارد نشود در یک کلام اگر شما سفارش هاردباکس را انجام دهید از تمام جنبه‌های برای شما ویژگی و مزایای بالاتری دارد.

قیمت هارد باکس

مورد دیگری که در مورد این جعبه ها وجود دارند قیمت آن ها می باشد قیمت این نوع بسته بندی ها بسیار مقرون به صرفه تر است. جعبه های دیگر هستند که باید در نظر داشته باشید این است که بسته بندی یک مسئله می‌تواند باعث پرفروش شدن آن شود به همین دلیل بسته بندی یک محصول در فروش آن تاثیر زیادی می گذارد.

 

قیمت هارد باکس از مسترپک

 

چون اولین چیزی که مشتری تحت تاثیر آن قرار می گیرد بسته بندی کلاس و با توجه به ظاهر و استحکام آن می توان از آن بهره گرفت یادتان باشد که شما به عنوان فروشنده محصول خودتان باید به بهترین شکل ممکن یک کالا را برای خریداران عرضه نماید اما یکسری مسائل جزئی می تواند ناخودآگاه دیدگاه افراد را تغییر دهد اگر شما به دنبال فروش مناسب هستید حتماً باید بسته بندی را انتخاب کنید که هم ظاهر و دلنشین باشد همین که قیمت مناسبی داشته باشد هاردباکس نسبت به ویژگی ها و مزایای که در ارائه می ‌دهند از قیمت مناسب برخوردارند.

برای خرید هارد باکس با کیفیت با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای سفارش آنلاین می توانید فرم زیر را کامل کنید تا همکاران ما جهت سفارش با شما تماس بگیرند :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    توجه : حداقل سفارش 1000 عدد

 

سوالات متداول

سفارش هارد باکس چه مزایایی دارد؟ قیمت مناسب، کیفیت بالا، فروش زیاد و …
چطور می توانم سفارش هارد باکس انجام بدهم؟ شما می توانید با خرید از فروشگاه مسترپک این کار را انجام دهید.
هارد باکس ها چه ویژگی هایی دارند؟ مقاومت بالا، کیفیت زیاد، امکان چاپ و …..
تفاوت هارد باکس نسبت به جعبه معمولی چیست؟ هاردباکس ها مقاومت بالا و فروش بیشتری دارند.
قیمت هارد باکس چقدر است؟ قیمت هارد باکس با توجه به کیفیت، خدمات چاپ، قیمت روز و تعداد سفارش شما بستگی دارد.
چطور هارد باکس ها را بخریم؟ شما می توانید به صورت اینترنتی آن ها را تهیه کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!