خرید و قیمت کارتن لمینتی از ویژگی های زیادی برخوردارند که سبب می شود تا حمل و نقل شما ساده و راحت تر شود و همین طور کیفیت کار حفظ شود. شما می توانید با بسته بندی مناسب روی فروش تان تا حد زیادی تاثیر بگذارید. از این رو بسته بندی بندی کردن روشی است که هم کالا را با آن محافظت کرده و هم این که برند سازی انجام می دهید و همین باعث شده تا تولید کنندگان خرید کارتن لمینتی را انجام دهند.
اما با این وجود برای خرید و قیمت کارتن لمینتی باید به یک سری موارد توجه کنید که در ادامه آن ها را به شما می گویم پس با ما همراه شوید.

برای خرید کارتن لمینتی در ابعاد دلخواه و طرح دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نمونه های کارتن لمینتی (حداقل سفارش 1000 عدد) :

 

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

 

نگاهی به لمینت

پیش از آن که بخواهیم درمورد خرید و قیمت کارتن لمینتی صحبت کنیم باید به شما بگوییم لمینت چیست و چه کارایی دارد؟ لمینت در کلمه به معنی چسباندن می باشد که با توجه به ضخامت کاغذ و مقواهای ترکیبی، کیفیت و چاپ پذیری آن رابطه عکس دارد. مقواهای ترکیبی همانند A فلوت و یاC فلوت به دلیل این که لایه کرکره ای داخل آن ها به کار رفته است؛ سطح چاپی شان ناهموار می باشد و امکان چاپ با کیفیت با دستگاه های افست را ندارند.

انواع لمینت کارتن

لمینت کردن یکی از قدم های مهم پس از خدمات چاپ است که نقش زیادی در بسته بندی جعبه یا کارتن فانتزی دارند. کیفیت و مدل چسب لمینت در ماندگاری و مقاومت بالا تاثیر زیادی می گذارد. ما با مدل لمینت مواجه هستیم، لمینت سرد و گرم هستند.
لمینت سرد به نوعی گفته می شود که در صنعت کارتن سازی برای کارتن سه لایه، پنج لایه و سینگل تا عرض های گوناگون به صورت شیت و رول انجام می شود و در برخی از محصولات بسته بندی، از چسب سلفون به جای چسب سیلیکات به کار می رود.
لمینت گرم نوعی دیگر لمینت می باشد که برای کارتن ویزیت، پوستر و منو غذاها به کار می رود و از سایر کوچیک تا ابعاد بزرگ تر در کارتن سازی به کار می رود.

 

انواع لمینت کارتن
انواع لمینت کارتن

 

چاپ لمینت چطور انجام می شود؟

در کار لمینت کارتن مقوای چاپ شده یا پوستر چاپ شده با استفاده از دستگاه چاپ افست انجام می شود و آن را با چسب سیلیکات و یا صحافی یا سلفون روی کارتن لمینت می کنند و سپس کار تولید روی مقوا انجام می شود. به این فرآیند که مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند لمینت گفته می شود.

کارتن لمینتی چیست؟

لمینت روشی می باشد که در آن لایه مقوا چاپ شده روی ورق کارتن را پوشانده و به کار می رود. مهم ترین دلیل انتخاب کارتن لمینتی جذابیت ظاهری و چاپ با کیفیت است. برای بهره گیری از چاپ زیبا و با کیفیت روی کارتن باید ابتدا طرح مورد نظر روی پوستر را با استفاده از دستگاه افست چاپ کرد و پس از آن پوستر های آماده شده از قبل را روی ورق کارتن خام چسباند، برای انجام این کار باید از دستگاه لمینت استفاده کرد و در آخرین مرحله هم کارهای دیگر را روی کارتن پیاده سازی کرد. تمامی این فرآیند ها در کارخانجات مخصوص توسط افراد با تجربه و وسایل های مد نظر انجام می شود.

قیمت کارتن لمینتی

تا به این جا با یک سری موارد در مورد کارتن لمینتی آشنا شده ایم، اما می خواهیم به شما یک عوامل و نکات مهم درمورد خرید و قیمت کارتن لمینتی را بگویم. قیمت کارتن ها یکی از فاکتورهایی می باشد که هر فردی برای خرید کارتن باید آن را در نظر داشته باشد. اولین نکته درمورد قیمت کارتن لمینتی، شرایط بازار و قیمت مواد اولیه می باشد. شما می توانید شاهد قیمت های متفاوت در بازه های زمانی مختلف باشید؛ چرا که نوسانات بازار روی قیمت اولیه تاثیر می گذارد.
از طرفی انجام خدمات دیگری مانند چاپ روی کارتن هم روی آن ها تاثیر دارد، هر اندازه که کیفیت و عوامل جانبی روی کارتن ها بیشتر شود روی قیمت آن ها هم نقش بیشتری ایفا می کند. برای قیمت دهی و دریافت لیست قیمت بهتر است این موارد را در نظر داشته باشید؛ اما معمولا قیمت را بهتر است به صورت روزانه یا دوره ای از مجموعه های معتبر مانند مسترپک انجام دهید.

 

قیمت کارتن لمینتی
قیمت کارتن لمینتی

 

بهترین قیمت کارتن لمینتی

کارتن لمینتی زمانی برای شما ارزش و کیفیت دارد که نسبت کیفیت به قیمت آن مناسب باشد. شاید شما روش های مختلفی به ذهن تان خطور کند که بخواهید این موارد را انجام دهید، اما کاری که باید در این زمینه در نظر بگیرید این است که به سراغ مجموعه معتبر برای خرید بروید. اگر این کار را انجام دهید خیالتان هم از بابت قیمت و هم کیفیت راحت است.

فروش عمده کارتن لمینتی

بسیاری از کسانی که در زمینه خرید کارتن لمینتی فعالیت می کنند، می دانند که فروش عمده کارتن لمینتی یک امری مهم و تاثیر گذار در بازار است. اگر شما یک تولیدی هستید و یا یک شرکت و می خواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید بهترین کار این است که به سراغ خرید عمده بروید.
چون که خرید عمده کارتن لمینتی از چند جهت برای شما تاثیر دارد یکی از آن ها این است که قیمت بسیار مقرون به صرفه تر می شود و خدمات چاپ هم به همین صورت، شما دیگر درگیر نوسانات بازار روی قیمت آن نیستید و می توانید خیلی ساده و راحت از آن ها استفاده کنید.

 

فروش عمده کارتن لمینتی
فروش عمده کارتن لمینتی

کارتن های لمینتی اگر بخواهید محصولات تان را به مشتریان تان بفرستید کیفیت خوبی داشته باشد و در کنار آن برند سازی و تبلیغات هم انجام دهید. تبلیغات در حال حاضر فاکتور اصلی در موفقیت کسب و کارهاست شما از هر ابزاری مثل کارتن اگر استفاده کنید می توانید به نتیجه خوبی درمورد آن برسید.

 

برای خرید کارتن لمینتی در ابعاد دلخواه و طرح دلخواه با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

بهترین مرکز خرید و قیمت کارتن لمینتی کجاست؟ مجموعه مسترپک به شما محصولات با کیفیت با قیمت مناسب ارائه می دهد.
کارتن لمینتی چه ویژگی هایی دارد؟ کیفیت بالا، امکان چاپ مناسب، قیمت خوب و بسته بندی مقاوم کالاها
چطور می توانم در زمان کم کارتن لمینتی بخرم؟ با خرید اینترنتی از مجموعه هایی مانند مسترپک می توانید این کار را انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!