سفارش جعبه مقوایی یکی از کارهایی است که شما باید برای بسته بندی محصولات تان باید انجام دهید. زمانی که می خواهید یک محصول را بسته بندی کنید استفاده کردن از جعبه مناسب یکی از کارهای مهمی است که باید برای نگهداری محصول در مقابل ضربات انجام دهید. کارتن یا جعبه مقوایی با توجه به ویژگی هایی مثل مسطح بودن از قابلیت چاپ زیادی برخوردارند و در طراحی و سفارش جعبه مقوایی شما می توانید کیفیت بسته بندی و یا مواردی که در آن به کار رفته است را ببینید. در ادامه قصد داریم نکاتی را در این مورد به شما بگوییم پس با ما در ادامه در فروشگاه مسترپک همراه باشید.

جهت سفارش انواع جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

مزایای جعبه مقوایی

جعبه مقوا یک سری برتری و مزایا دارد که همین ها در کنار هم دیگر باعث شده است تا امروزه از آن استفاده فراوان ‌شود. یکی از ویژگی هایی که جعبه مقوایی دارد این است که سفارش و حمل و نقل آن خیلی ساده و راحت است و شما می توانید محصولات را بسته بندی کرده و به ساده ترین شکل ممکن آن ها را به محل دیگر ارسال کنید. ویژگی بعدی که پیشنهاد می ‌شود شما سفارش جعبه مقوایی را انجام دهید این است که شما می ‌توانید از آن برای برندسازی و انجام تبلیغات پر بازده استفاده کنید.
ضمنا امکان تغییر در ابعاد اندازه و ضخامت جعبه مقوایی هم وجود دارد که شاید در کمتر کارتن این قابلیت باشد شما می توانید طرح های برجسته لوگو با شکل و فرم های مخصوص به خودتان را هم انجام داده و همینطور از آن برای حمل و نقل محصولات سنگین و سبک استفاده کنید معمولاً جعبه مقوایی یک روی آن سفید و پشت آن طوسی می باشد اما بازم با توجه به سفارش مشتریان می تواند تفاوت پیدا کند.

 

مزایای جعبه مقوایی
مزایای جعبه مقوایی

 

جعبه مقوایی و بسته بندی

در حال حاضر جعبه مقوایی اهمیت زیادی در بسته بندی دارد. صنعت بسته بندی از چند جنبه اهمیت داشته و افراد نسبت به گذشته برای آن ارزش خیلی زیادی را قائل هستند. کارتن های بسیاری در این صنعت وجود دارند اما یکی از با کیفیت ترین آن ها که برای کارهای چاپ هم مناسب است جعبه مقوایی می باشد. جعبه مقوایی در بسته بندی استفاده فراوانی می شود و همین نقش مهمی را در خرید و فروش آن ایفا می کند.

قیمت سفارش جعبه مقوایی

یکی از ویژگی هایی که جعبه مقوایی دارد قیمت سفارش آن می باشد در واقع برای کسانی که می خواهند این محصول را خرید کنند بررسی قیمت و اطلاع کامل از آن این موارد را نشان می‌ دهد. عوامل زیادی در تعیین قیمت کارتن یا جعبه مقوایی تاثیر دارد که از جمله آن ها می ‌توان به قیمت روز مقوا و یا جنس و نوع روکش آن اشاره کرد اما با توجه به موارد گفته شده معمولاً قیمت جعبه مقوایی با توجه به میزان سفارش مشتری و موارد مرتبط با آن تعیین می شود.

مدل های جعبه مقوایی

• جعبه کیبوردی
• جعبه کشویی
• جعبه تلسکوپی
• جعبه های دارویی درب دار
• جعبه های دایکاتی

مراحل سفارش جعبه مقوایی

برای سفارش جعبه مقوایی، باید یک سری کارها را انجام داد که عبارتند از:
• تایید فاکتور
• بررسی ابعاد
• طراحی سفارش
• انجام چاپ مورد نظر
• طراحی و تولید ورق کارتن
• لمینت و روکش کردن آن
• انجام برش خم
• تا کردن
• چسب و منگنه زدن
• بسته بندی کارتن با توجه به سفارش مشتری
• ارسال محصول و پیگیری کردن آن

سفارش جعبه مقوایی به صورت اینترنتی

یکی از کارهایی که شما می توانید برای سفار جعبه مقوایی انجام دهید این است که آن را به صورت آنلاین تهیه کنید. در حال حاضر اینترنت گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است، شما می توانید خریدهای خودتان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و محصولات مد نظرتان را تهیه کنید. درمورد کارتن ها هم این قاعده صدق می کند، مجموعه های معتبر در حوزه فروش کارتن سعی می کنند تا بهترین خدمات خودشان را به صورت آنلاین ارائه دهند. شما می توانید جعبه مقوایی را به صورت آنلاین از فروشگاه های معتبر مانند مسترپک انجام دهید.
خرید آنلاین یک سری مزایا و برتری هایی دارد که سبب شده تا افراد بسیاری ترجیح دهند تا کارتن های خودشان را به صورت آنلاین تهیه کنند در ادامه این موارد را به شما می گوییم.

 

سفارش جعبه مقوایی به صورت اینترنتی
سفارش جعبه مقوایی به صورت اینترنتی

 

مزایای خرید جعبه مقوایی آنلاین

شما هنگامی که تصمیم می گیرید تا به صورت آنلاین جعبه مقوایی بخرید در زمان، انرژی، هزینه هایتان صرفه جویی کنید. چون که با خرید اینترنتی دیگر محدودیت هایی که در گذشته برای تهیه کردن کارتن ها یا هر محصول دیگری داشتید وجود ندارد.
بگذارید با یک مثال توضیح دهیم، در چند سال گذشته یا خرید حضوری شما برای تهیه کارتن و جعبه مقوایی از یک شهر باید به مرکز کارتن سازی در تهران بروید که نیاز به زمان بالا و هزینه های رفت و آمد زیادی دارد. در صورتی که با خرید اینترنتی دیگر نیازی به پرداخت آن ها نیست و شما می توانید آن هزینه ها را برای بهتر شدن خدمات و محصولات تان در نظر بگیرید.
از طرفی سفارشات شما درکوتاه ترین زمان ممکن به دست تان می رسد و همین خبر بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند محصولات شان را سریعا استفاده کنند و به دست مشتریان برسانند.

سفارش جعبه مقوایی عمده

جعبه مقوایی را شما باید به صورت عمده سفارش دهید؛ چون که اگر بخواهید بسته بندی محصولات را انجام دهید بهترین سفارش برایتان سفارش جعبه مقوایی عمده است. شما می توانید از فروشگاه های عرضه کننده کارتن مقوایی بالاتر از 1000 عدد را سفارش داده و آن ها را در درب محل دریافت کنید. فروشگاه مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش انواع جعبه مقوایی عمده فعالیت می کند و شما می توانید انواع و اقسام سفارشات را از آن انجام دهید.

 

سفارش جعبه مقوایی عمده
سفارش جعبه مقوایی عمده

 

جهت سفارش انواع جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید : 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

چطور می توانم جعبه مقوایی را سفارش دهم؟

شما می توانید جعبه مقوایی را به صورت آنلاین از فروشگاه مسترپک سفارش دهید.

تعداد سفارش برای جعبه مقوایی چقدر است؟

حداقل 1000 عدد می باشد.

قیمت جعبه مقوایی چقدر است؟

با توجه به قیمت روز مقوا و سفارش مشتریان تعریف می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!