قیمت کارتن لمینتی عمده یکی از مواردی است که شما پیش از خرید کارتن ها باید آن را استعلام بگیرید. امروزه کارتن لمینتی یکی از پرکاربرترین کارتن ها در صنعت بسته بندی  می باشد. کارتن ها نقش مهمی در بسته بندی دارند و خود بسته بندی هم در صنایع دیگر نقش پر رنگی ایفا می کند. صنعت بسته بندی امروزه روی صنعت تبلیغات و معرفی محصولات تاثیر دارد.

برای اطلاع از قیمت و خرید کارتن لمینتی عمده با شماره های زیر در شرکت چاپ و جعبه سازی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

طوری که شما با بسته بندی مناسب می توانید خیلی ساده و راحت محصولات گوناگون و متنوع را به مشتریان خود معرفی کنید؛ در واقع انجام خدمات چاپ یا تزیینات روی بسته بندی و استفاده کردن از کارتن هایی مثل هارد باکس یا لمینتی سبب شده تا صنعت بسته بندی روی جنبه‌های مختلف یک کسب و کار تاثیر بگذارد و به همین دلیل در حال حاضر نسبت به گذشته، تولید کنندگان و صاحبان کسب و کار به بسته ‌بندی اهمیت بسیار زیاد و بیشتری می دهند.

کارتن لمینتی چیست

در حال حاضر کارتن لمینتی طرفداران مخصوص به خودش را دارد که با استفاده از آن می توانند از محصولات با ارزش و گران قیمت محافظت کنند. کارتن لمینتی در واقع دارای یک لایه اصلی است که لایه پایه آن ورقی از جنس پلاستیک می باشد. زمانی که این لایه قرار داده می شود نمی گذارد تا رطوبت به داخل کارتن برسد؛ لایه ضخیم تری هم در این
کارتن وجود دارد که لایه میانی لمینتی می باشد که معمولا از کامپوزیت است.

لایه بیرونی که همان لایه ی روی محصول است که لایه تزیینی کارتن هم محسوب می شود و شما میتوانید خدمات چاپ و بسته بندی هایی که نیاز دارید تا مشتری را بیشتر ترغیب کند روی آن انجام دهید. البته لازم به ذکر است که کارتن لمینتی از محصولات دو لایه سه لایه و پنج لایه تشکیل می‌ شود که معمولاً کارتن های پنج لایه محصولات صادراتی هستند که با یک سطح از لمینت پوشش داده می ‌شود و ترکیبات متفاوتی نسبت به سایر مدل ها دارد.

خدمات چاپ روی کارتن لمینتی

یکی از مواردی که شما باید به آن توجه کنید خدمات چاپ است؛ چرا که روی قیمت عمده کارتن لمینتی تاثیر می گذارد. شما زمانی که می ‌خواهید کارتن برای محصولات تان بخرید مسلما باید به سراغ خرید عمده بروید و نکته که برایتان اهمیت دارد قیمت کارتن لمینتی عمده است.

باید بهتان بگوییم که خدمات چاپ روی آن نقش بسیار زیادی گذاشته و تاثیرات خودشان را دارد چرا که روی این کارتن‌ ها چاپ افست انجام می ‌شود و کیفیت آن نسبت به کارتن های
معمولی بسیار بیشتر و مناسب است. کیفیتی که چاپ روی این کارتن ندارد به محصول ارزش بیشتری داده و سبب جلب توجه مشتری می گردد؛ از این کارتن لمینتی با کیفیت چاپ بالا و تصاویر می توان روی بسته بندی مواد غذایی، میوه های صادراتی، بسته بندی چای یا محصولات لوازم آرایشی و مواردی که برای افراد اهمیت دارد تا مشتری به بسته بندی آن ها توجهی زیادی کنند بهره گرفته می شود.

 

خدمات چاپ روی کارتن لمینتی
خدمات چاپ روی کارتن لمینتی

 

عوامل موثر روی قیمت کارتن لمینتی عمده

برای خرید و بررسی قیمت کارتن لمینتی عمده باید به یک سری نکات و موارد مهم توجه کنید؛ چرا که قیمت کارتن لمینتی با توجه به یک سری عوامل و فاکتورها تعیین می شود.
شما باید با آن ها را در نظر داشته و سپس اقدام به خرید کارتن کنید.

قیمت مواد اولیه

اولین موردی که روی قیمت خرید کارتن لمینتی عمده تاثیر دارد، قیمت مواد اولیه است. با توجه به واردات مواد اولیه و نوسانات بازار مرتبط با آن قیمت مواد اولیه می‌ تواند در
شرایط بازار هر روز در حال تغییر باشد. پس ما همیشه شاهد تغییرات در قیمت کارتن لمینتی هستیم. فاکتوری که شاید خیلی اهمیت زیادی داشته باشد همین مورد است که نوسانات بازار روی قیمت مواد اولیه تاثیر گذاشته و آن هم روی خود محصول نقش مهمی ایفا می کند؛ به همین دلیل ما در دو بازه زمانی متفاوت شاهد دو قیمت متفاوت برای کارتن لمینتی هستیم.

کیفیت

عامل بعدی که تاثیر بسیار زیادی دارد کیفیت است. کیفیت مواد اولیه و همین طور استفاده کردن از کارتن در جنبه های مختلف روی آن تاثیر زیادی می‌ گذارد. کیفیت سبب می شود
تا شما بدانید که چطور باید از این محصولات استفاده کرده و همین طور آن ها تا چه اندازه مقاومت دارند. همانطور که قبلا هم گفتیم کارتن لمینتی هم انواع اقسام مختلفی داشته و در
چندین لایه طبقه ‌بندی می‌شود که قیمت آن ها با همدیگر متفاوت است.

 

عوامل موثر روی قیمت کارتن لمینتی عمده
عوامل موثر روی قیمت کارتن لمینتی عمده

 

خدمات چاپ

فاکتور دیگری که سبب شده تا کارتن های لمینتی تا این حد امروزه اهمیت زیادی داشته باشد خدمات چاپ است. انجام خدمات چاپ روی کارتن های لمینیتی مزایا و ویژگی های
زیادی دارد اما باید بدانید که روی قیمت آن هم تاثیر به سزایی می گذارد. اگر کارتن لمینتی با خدمات چاپ انجام شود و برای شما قیمت متفاوتی دارد نسبت به زمانی که ساده و مانند یک محصول معمولی است.

تعداد سفارش

یکی از موارد دیگری که روی قیمت کارتن عمده تاثیر زیادی می گذارد. میزان و یا تعداد سفارش شما می باشد؛ چرا که زمانی که بخواهید سفارش های متنوع بدهید باید بدانید که میزان سفارش تا چه اندازه تاثیر گذاشته و نقش زیادی را ایفا می ‌کند. اگر شما بخواهید از آن ها به تعداد زیادی سفارش دهید مسلما فروشگاه عرضه کننده قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری در اختیار شما قرار می دهد و تخفیفات ویژه در نظر می گیرد.

 

مناسب ترین قیمت کارتن لمینتی عمده
مناسب ترین قیمت کارتن لمینتی عمده

 

مناسب ترین قیمت کارتن لمینتی عمده

مجموعه مسترپک سال های زیادی است که در حوزه طراحی و تولید کارتن لمینتی فعالیت می کند؛ حداقل سفارش محصولات از این مجموعه 1000 عدد است، پس نتیجه می گیریم بستره فعالیت مسترپک به صورت عمده بوده و شما در صورت سفارش کارتن لمینتی عمده می توانید به آن مراجعه کنید.
مجموعه مسترپک در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به شما قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهد. شما می توانید مناسب ترین قیمت کارتن لمینتی عمده در بازار کارتن را در این فروشگاه مشاهده کنید و با خیال راحت خرید کارتن و انواع هارد باکس و سایر محصولات را انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت و خرید کارتن لمینتی عمده با شماره های زیر در شرکت چاپ و جعبه سازی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!