تولید کننده انواع کارتن لمینتی باعث می شود تا صنعت کارتن سازی با کیفیت زیادی پیش می رود و شما می توانید هر آن چه که در این صنعت نیاز دارید را بدون هیچ محدودیت تهیه کنید. کارتن لمینتی یکی از پر کاربرد ترین محصولات در این صنعت می باشند شما می توانید از این کارتن ها برای جنبه های گوناگونی استفاده کنید که همین سبب می شود تا در حمل و نقل و بسته بندی کالاها همه چیز به خوبی و خوبی پیش برود.

جهت مشاوره و خرید انواع کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای دیدن انواع کارتن های لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

 

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

 

شما می توانید با استفاده از این بسته بندی در جنبه های دیگر هم عمل کنید. در واقع هدف تولید کننده انواع کارتن این است که بتوانند که مشتریان در چندین جنبه خدمات ارائه دهند که در ادامه قصد داریم به شما این موارد را بگوییم پس با ما همراه باشید.

بسته بندی

اولین هدف برای تولید کننده انواع کارتن لمینتی این است که شما بتوانید بسته بندی مناسب داشته باشید. کارتن لمینتی را با استفاده از مواد و مصالح گوناگون تولید می کنند که روی کیفیت آن ها تاثیر می گذارد. اگر شما بخواهید سفارش خاصی بدهید تولید کننده انواع کارتن لمینتی با توجه به نیازی که دارید این محصول را به شما ارائه می دهد.
از طرفی بسته بندی فاکتور دیگری است که از جنبه های دیگر می توان به آن نگاه کرد. اولین مورد این است که زمانی که یک کالا بسته بندی می شود نگاه دیگر افراد به آن است. افراد پیش از آن که بخواهند یک کالا را باز کنند اول به بسته بندی آن دقت می کنند.

به همین دلیل نحوه بسته بندی کردن در جذب افراد تاثیر زیادی دارد. با توجه به دنیای رقابتی امروز شما باید بدانید که چطور می توانید از بسته بندی برای جذب مشتریان تان استفاده کنید و از آن ها بخواهید تا از خدمات شما استفاده کنند. از دیگر دلایلی که تولید کننده انواع کارتن لمینتی دوست دارد تا این محصول را تولید کند این است که قابلیت چاپ فوق العاده دارد.

کارتن های معمولی را هم می توان برای چاپ و برندسازی استفاده کرد، اما متاسفانه یکی از مشکلاتی که دارند این است که کیفیت خوبی را نمی دهند. در نتیجه کسب و کارهایی که دوست دارند تا با چاپ روی کارتن، مشخصات محصول، برند و یا هر ان چه که می خواهند را بنویسند می توانند از کارتن لمینتی استفاده کنند.

 

بسته بندی کارتن لمینتی
بسته بندی کارتن لمینتی

 

تبلیغات

تبلیغات یکی از فاکتورهای اصلی برای موفقیت یک کسب و کار است. همان طور که می دانید امروزه رقابت در تمام صنایع خیلی زیاد شده است و روز به روز به آن افزوده می شود. شرکت های تولید کننده سعی می کنند با روش های تبلیغاتی خدمات و محصولات خودشان را به سایرین معرفی کرده تا بتوانند فعالیت یک کسب و کار نگه داشته و آن را گسترش دهند.
امروزه تبلیغات جنبه فراتری از این موارد دارد. تبلیغات هم به سود هم به مشتری یابی و هم به افزایش درآمد کمپانی و …. کمک می کند و این نشان می دهد تا چه اندازه شما می توانید از آن برای بهبود اوضاع و شرایط تان استفاده کنید. در حال حاضر می توانید از این موارد برای کسب و کارتان بهره بگیرید.

اما ارتباط تولید کننده انواع کارتن لمینتی و بسته بندی چیست؟ تولید کننده انواع کارتن لمینتی به شما کمک می کند تا بتوانید از این کارتن ها برای تبلیغات استفاده کنید. یعنی نه تنها بسته بندی را انجام دهید، بلکه تبلیغات هم کنید.

استقامت

این که یک کارتن بتواند یک محصول را محکم نگه دارد، اهمیت بالایی داشته شما می توانید این محصولات را از آسیب و ضربه درامان نگه دارید. کارتن های لمینتی با توجه به مواد اولیه که در طراحی و تولید آن استفاده می شود از استقامت و مقاومت زیادی برخوردار است.

قیمت انواع کارتن لمینتی

شما چه تولید کننده انواع کارتن لمینتی باشید چه خریدار آن، برای شما قیمت اهمیت زیادی دارد. هنگامی که قیمت آن را در نظر می گیرید متوجه می شوید تا چه اندازه می توانید در این جنبه ها قوی عمل کنید. قیمت جزء فاکتورهای اصلی برای خرید و فروش است. قیمت کارتن لمینتی به کیفیت آن، مواد اولیه، تعداد و خدمات چاپ آن بستگی دارد.
البته لازم به ذکر است که اگر شما خرید عمده کارتن لیمنتی را انجام دهید در هزینه ها برایتان مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

قیمت انواع کارتن لمینتی
قیمت انواع کارتن لمینتی

 

خرید آنلاین کارتن لمینتی

در گذشته برای تولید کننده انواع کارتن لمینتی سخت بود که بخواهد همه کارتن ها و محصولات خودش را به روش های متنوع عرضه کند. در صورتی که امروزه روش های انلاین و اینترنتی سبب شده تا شما بتوانید خیلی ساده و راحت تر از آن چه که فکر می کنید آن ها را تهیه کنید. خرید آنلاین کارتن لمینتی به شما کمک کرده تا در هر جای ایران هستید بتوانید این محصول را خیلی ساده و راحت بخرید و آن را دردرب محل دریافت کنید.

در صورتی که در چند سال گذشته این قابلیت وجود نداشت و تولید کننده انواع کارتن تنها می توانست به صورت حضوری و به محل هایی که به او نزدیک هستند یک محصول را عرضه کند.در صورتی که این برایش سود خیلی زیادی نداشت و نمی توانست خدمات خودش را به سایر مردم به صورت گسترده ارائه دهد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با خرید آنلاین کارتن لمینتی هر آن چه را که می خواهید در نظر داشته باشید.

 

خرید آنلاین کارتن لمینتی
خرید آنلاین کارتن لمینتی

 

چاپ لمینت روی کارتن

هنگامی که بخواهید سفارش خود را تکمیل کنید، با توجه به نوع محصول و وزن آن به شما یک سری کارتن ها پیشنهاد می شود که کارشناسان فروش به شما محصولات مناسب را معرفی می کنند که چه کارتنی با توجه به وزن و کیفیت برای شما مناسب هستند. همان طور که می دانید لمینت نوعی پوشش به شمار می رود که روی کارتن را می پوشاند، اما این چه پوششی است و چطور تولید می شود؟

در نظر داشته باشید که هنگامی که لمینت تولید می شود، چاپی که روی کارتن شما قرار می گیرد، از نوع افست است، یعنی این که کارتن فلکسویی لمینت نمی خواهد، تنها چاپ افست می باشد که فرآیند لمینت روی آن امکان پذیر است.

لمینت با توجه به نیاز مشتری و همین طرح و رنگ دلخواه روی مقوا درج می شود. این مقواها به مدل های پوستر چاپ شده ای می گویند که در ادامه این پوستر با توجه به دستگاه های لمینت مقوا و با چسب های مخصوص روی کارتن چسبیده می شوند و پس از خشک شدن آن بک ورق کارتنی لمینت شده داشته که برای برش آن وارد دستگاه هایی مانند روتاری شده یا هر دستگاه دایکاتی برش می خورد. اولین و مقرون به صرفه ترین مقواهایی که برای خدمات چاپ از آن ها بهره می گیرند، مقوا گلاسه و پشت طوسی است که گرماژ های گوناگون دارند.

 

چاپ لمینت روی کارتن
چاپ لمینت روی کارتن

 

مراحل تولید یک کارتن لمینتی

• طراحی طرح لازم روی کارتن
• طراحی خط تیغ
• قالب سازی
• زینک سازی
• چاپ پستر با 180 گرم پشت طوسی و مقوای گلاسه
• کشیدن سلفون روی مقواهای چاپ شده
• انجام عملیات لمینت
• تیغ زدن و دایکات کردن
• لب چسب یا منگنه کردن
• بسته بندی مناسب
• ارسال به مشتری

کاربردهای کارتن لمینتی

هر محصولی که تولید زیادی داشته باشد، مسلما ویژگی ها و برتری های بیشتری هم دارد که کمک می کند تا در جنبه های مختلفه مورد استفاده قرار بگیرد. در صنعت بسته بندی ما شاهد مدل های زیادی از کارتن ها هستیم. جعبه لمینتی یا کارتن لمینتی به دلیل ویژگی ها و کاربرد هایی که دارند امروزه اهمیت زیادی داشته و در جنبه های مختلف به کار می روند، یعنی شما هر مرحله ای که از بسته بندی را در نظر داشته باشید، این کارتن ها استفاده می شوند، به عنوان مثال کارتن های میوه، کیک و کلوچه و مواد غذایی، لوازم برقی و لوازم خانگی بازرترین کاربرد های کارتن لمینتی می باشند.

البته از زمانی که اهمیت به خدمات چاپ نسبت به گذشته بیشتر شده و مجموعه های مختلف سعی بر این داشتند تا بتوانند محصولات گوناگونی را عرضه کنند در کنار آن نام خودشان را به مشتریان بیشتر معرفی کنند، کاربرد و کارکرد چاپ لمینت بیشتر از گذشته شد.

 

کاربردهای کارتن لمینتی
کاربردهای کارتن لمینتی

 

انواع مدل های جعبه لمینتی

در صنایع بسته بندی کارتن ها و جعبه ها با توجه به مدل شان از انواع و اقسام گوناگونی برخوردار هستند که از جمله آن ها برای جعبه لمینتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• جعبه سینگل فیس
• جعبه لمینتی سه لا
• جعبه لمینتی پنج لا

نکاتی برای خرید آنلاین کارتن لمینتی

در حال حاضر با افزایش حعمیت و استفاده روز افزون مردم، امروزه نیازها در جنبه های گوناگون مانند پوشاک، خوراک و مسکن زیاد شده و همین طور در کنار آن تکنولوژی پیشرفته تر شده است و هر کاری که نیاز است، آنلاین صورت می گیرد به عنوان مثال ما، بیشتر کارهای خودمان را به صورت اینترنتی انجام می دهیم. خرید اینترنتی بدون پرداخت هزینه رفت و آمد است و همین بزرگ ترین مزایای آن به شمار می رود. شما برای خرید آنلاین بهتر است به یک سری موارد توجه کنید که در ادامه آن ها را به شما می گوییم.

 

نکاتی برای خرید آنلاین کارتن لمینتی
نکاتی برای خرید آنلاین کارتن لمینتی

 

خرید از جای معتبر

اولین موردی که باید در زمان خرید به آن توجه کنید این است که این محصول از جای معتبر تهیه کنید، فروشگاه های معتبر به شما محصولات و کارتن های لمینتی با کیفیت ارائه داده و شما می توانید با قیمت مناسب آن را تهیه کنید. فروشگاه های معتبر اینترنتی به شما یک سری محصول مناسب عرضه می کند، پس حتما پیش از خرید درمورد کیفیت و تجربه مجموعه عرضه کننده تحقیق و بررسی کنید و سپس اقدام به کار کنید.

کیفیت بالا

مورد بعدی که باید در این زمینه به آن توجه کنید، کیفیت بالای محصولات می باشد، کیفیت هر کدام از آن ها به شما نشان می دهد تا شما محصول مناسب را تهیه کرده اید، خرید کارتن های لمینتی با کیفیت از کالاهای شما محافظت و مراقبت می کند. از این رو همیشه کیفیت را در اولویت قرار دهید و سپس اقدام به خرید نمایید. کیفیت در مورد محصولات بسته بندی و کارتن ها نسبت به قیمت ها اولویت دارد، چون که کارتن بی کیفیت نمی تواند از محصولات شما محافظت کند.

پرداخت در محل

یکی دیگر از ویژگی ها این است که شرایط پرداخت طوری باشد که شما بتوانید این محصولات را تهیه کنید. شما می توانید این محصولات را با کم ترین قیمت و با بالاترین کیفیت از مجموعه مسترپک تهیه کنید. مسترپک یکی از مجموعه هایی می باشد که با شرایط مناسب کارتن های خوب به شما ارائه می دهد، شما می توانید پیش از خرید، با مشاوران این مجموعه مشورت کرده و سپس اقدام به خرید کنید، پس بهترین کار این است که شما از مسترپک محصولات خود را سفارش دهید.

بررسی نیازهایتان پیش از خرید

یکی دیگر از کارهایی که شما باید در نظر داشته باشید، این است که نیازهایتان را پیش از این که بخواهید سفارش دهید، بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنید، یادتان باشد که در خریدهای اینترنتی برای کارتن لمینتی، هر اندازه که تعداد سفارش شما بیشتر باشد، سود شما بالاتر خواهد بود، در نتیجه کاری که در اختیار شما قرار دارد این است که شما میزان تعدادی که شما در چند ماه می خواهید را در قدم اول تهیه کنید، این کار هم تعداد زیادی از کارتن برای محصولات شما در اختیارتان قرار می دهد که هم نوعی سرمایه است و همین طور شما می توانید با قیمت مناسب این کارتن ها را تهیه کنید تا در جنبه های مختلف برای سودتان باشد.

 

ویژگی های بهترین تولید کننده انواع کارتن لمینتی

ویژگی های بهترین تولید کننده انواع کارتن لمینتی

همان طور که گفتیم اگر به دنبال خرید یک محصول با کیفیت هستید، بهترین کار این است که به سراغ یک مجموعه معتبر بروید. خرید از مجموعه های معتبر یک سری ویژگی ها به شما می دهد، شما می توانید در کم ترین زمان ممکن از کارتن های لمینتی بهره بگیرید که می تواند در جنبه های مختلف مانند فروش در کسب و کار شما تاثیر بگذارد. اما به شما مسترپک را معرفی کرده ایم، اما چه چیزهایی سبب می شود تا مسترپک امروزه تا این حد اهمیت داشته باشد و پر کاربرد باشد، مسترپک یک سری ویژگی ها و خدمات دارد که سبب شده جزء بهترین تولید کننده انواع کارتن لمینتی محسوب شود که عبارتند از:

کیفیت فوق العاده

اولین ویژگی که مسترپک دارد، کیفیت مناسب است، محصولات آن از مواد اولیه با کیفیت ساخته می شوند که وجود آن ها دست به دست هم می دهد تا با بهره گیری بتوانند یک سری محصولات مناسب را داشته باشند. این کارتن ها قابلیت های ویژه ای دارند و با مواد اولیه که در آن ها به کار رفته است از محصولات شما محافظت می کنند. کیفیت آن ها زیاد بوده و دارای سازگاری بالایی هستند.
اگر شما می خواهید محصولات تان بدون هیچ مشکلی به دست افراد برسد و جابه جا شود باید کارتن های لمینتی بخرید که کیفیت مواد اولیه آن ها زیاد است. مسترپک به شما این محصولات را ارائه می دهد.

ارسال بدون محدودیت

یکی دیگر از ویژگی های مسترپک ارسال به تمام نقاط ایران است. شما می توانید تعداد کارتن لمینتی که سفارش دهید حداقل 1000 عدد باشد و آن را مسترپک آماده کرده و به تمام نقاط کشور در کم ترین زمان ممکن ارسال می کند و محدودیت زمانی و مکانی برای این کار ندارد. شما تنها کافیست سفارش تان را از طریق روش های گفته شده در وب سایت مسترپک ثبت کرده و محصولات خود را در زمان مقرر شده دریافت نمایید.

تخفیفات ویژه برای سفارشات بالا

یکی دیگر از برتری ها و ویژگی هایی که مسترپک دارد این است که به شما یک سری تخفیقات برای سفارش های بالا ارائه می دهد. همان طور که می دانید یکی از روش ها برای این که شما بخواهید تخفیف بگیرید و محصولاتی مانند کارتن لمینتی، جعبه مقوایی، هاردباکس و … با قیمت مناسب بخرید، خرید تعداد بالاست. اگر تولیدی شما ماهانه به 3 هزار کارتن نیاز دارد بهتر است تمام نیازهای یک سال یا چند ماه را یک جا بخرید تا هم تخفیف بگیرید و هم درگیر نوسانات بازار نشوید. مسترپک در کنار این هم به شما خدمات و تخفیفات خوبی می دهد.

 

فروش جعبه لمینتی در مسترپک

 

مشاوره پیش از خرید متناسب با بودجه شما

مسلما بودجه خرید هر تولیدی یا هر مشتری با دیگری فرق دارد. شما با بودجه های مختلف می توانید از خدمات مشاوره مسترپک پیش از خرید بهره بگیرید تا راهنمایی های کامل به شما برای خرید بشود و بتوانید با توجه به نیازهایی که دارید و با توجه به بودجه تان این محصولات را تهیه کنید.

چرا مسترپک؟

با توجه به موارد گفته شده متوجه شدیم تا چه اندازه خرید محصولات و همین طور تولید کارتن لمینتی اهمیت زیادی دارد. مجموعه های زیادی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند؛ اما به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ مجموعه هایی بروید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و محصولات با کیفیتی می دهند.
مسترپک با سال ها سابقه به شما انواع کارتن لمینتی با استفاده از بهترین مواد اولیه را عرضه می کند. شما می توانید سفارشات خود را از سراسر ایران ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را دریافت کنید.

سوالات متداول : 

چطور می توان کارتن لمینتی بخرم؟

شما می توانید به صورت حضوری از مسترپک خرید کنید.

آیا خرید آنلاین از مسترپک امکان پذیر است؟

بله شما می توانید از طریق وب سایت سفارش تان را ثبت کنید

قیمت کارتن لمینتی چیست؟

قیمت این کارتن با توجه به نوسانات بازار و همین طور مواد اولیه آن تعیین می شود.

آیا کارتن لمینتی قابلیت چاپ دارد؟

بله شما می توانید انواع و اقسام خدمات و نام برند خود را روی این کارتن با کیفیت چاپ کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کارتن لمینتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای دیدن انواع کارتن های لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

 

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!