جعبه مقوایی یکی از محصولاتی می‌باشد که امروزه کاربرد بسیار زیادی در بسته‌ بندی با جعبه‌ها و کارتن‌های مختلف دارد. شما می‌توانید در حال حاضر از جعبه‌ مقوایی به‌عنوان یکی از پرکاربردترین جعبه‌ها نام ببرید. چرا که یکسری ویژگی‌ها و برتری هایی دارد که سبب می‌شود تا تولیدکنندگان زیادی به سراغ استفاده کردن از آن‌ها بروند و اولین موردی که می‌خواهیم در مورد جعبه‌ مقوایی بگوییم این است که آن‌ها از مقواهای سخت و با کیفیت تولید می‌شوند.

برای مشاوره در رابطه با جعبه مقوایی و خرید آن با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

منظور از مقواهای باکیفیت آن‌هایی هستند که گرمای بیش پر از دویست و پنجاه دارند این مقواها طول عمر بیشتری داشته و از محصولاتی که داخل آن‌ها قرار می‌گیرند بهتر محافظت می‌کنند و همین سبب شده تا جعبه‌ی مقوایی نسبت‌به کارتن‌های معمولی مقاومت بالاتری داشته باشد. البته یکسری مزایا و ویژگی‌های دیگری هم دارد که در ادامه می‌خواهیم بشه شما تک‌تک آن‌ها را توضیح دهیم اما پیش‌از آن باید بدانید که استفاده کردن از لوازم مناسب برای بسته‌بندی کردن کالاها یکسری فاکتورها و کارکردهای بسیار مناسب‌ تری دارند.

با توجه به این‌که امروز خرید و فروش اینترنتی بسیار گسترده‌تر از گذشته شده‌است و تبدیل به بازار اصلی شده‌است افراد زیادی محصولات خودشان را به سرتاسر ایران ارسال می‌کنند و اگر بسته‌بندی با جعبه مناسب آن صورت نگیرد مشکلات زیادی در این زمینه به وجود می‌آید پس شما انتخاب جعبه مقوایی برایتان می‌تواند سود و برتری های زیادی داشته باشد که به چند تای آن‌ها در ادامه اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه شوید.

قابلیت چاپ مناسب

اگر شما بخواهید لوازم بسته بندی به درستی بهره بگیرید باید بدانید که در حال حتضر اگر لوازم بسته‌بندی شما مناسب نباشد محصول به‌درستی به دست مشتریان ارسال نمی‌شود. امروز دیگر مانند گذشته نیست که تنها محصولات با یک کارتن معمولی بسته‌بندی شوند و به دست مشتریان برسد در زمان‌های ابتدایی که از بسته‌بندی کردن استفاده می‌شد به‌همین صورت بود که شما محصول را در یک کارتن یک جعبه‌ی معمولی قرار می‌دادید و آن را بسته‌بندی می‌کردید و به دست فرد دیگر ارسال می‌کردید.

 

قابلیت چاپ جعبه مقوایی

 

در صورتی‌که امروز چاپ و شکل ظاهری بسته‌ بندی هم نسبت‌ به چند سال گذشته تغییر بسیار زیادی کرده‌است شما باید از لوازم بسته‌بندی استفاده کنید که کیفیت و کارایی زیادی داشته باشد و همین‌طور روی آن محصول و نام برند تجاری شما چاپ شود چراکه زمانی‌که این کار را انجام می‌دهید و محصول و برند تجاری خودتان را روی کارتن ها چاپ می‌کنید نام و برند تجاری شما را بیشتر در ذهن مشتریان می‌ماند و ترغیب بیشتری می‌شوند تا از محصولات شما بهره بگیرد.

یکی از ویژگی‌ها و برتری هایی که جعبه مقوایی دارد این است که باعث می‌شود تا شما انجام خدمات چاپ را روی آن بهتر انجام دهید درواقع تفاوت آن با کارتن‌های معمولی این است که کارتن‌های معمولی را می‌توان روی آن‌ها چاپ را هم انجام داد اما متأسفانه با توجه به کیفیتی که دارند چاپ روی آن‌ها با بسوز صورت درستی انجام نمی‌شود و کار آن‌ها با کیفیت پایین‌تر صورت می‌گیرد درصورتی ‌که جعبه مقوایی ها به این شکل نیست و چاپ به‌صورت صریح و واضح انجام می‌شود به‌همین دلیل اگر شما می‌خواهید در بسته‌بندی کردن محصولاتتان به سراغ خدمات چاپ و برندسازی هم بروید جعبه مقوایی برای شما گزینه مناسبی می‌باشد چراکه هم مقاومت خوبی دارد و همین‌که کارهای چاپ روی آن به‌درستی و به‌راحتی انجام می‌پذیرد.

مقاومت بالاتر

از دیگر ویژگی‌هایی که می‌توانیم برای جعبه مقوایی به شما بگوییم مقاومت بالاتر است. مقاومت و استحکام یک جعبه حرف اول را در خرید و فروش و انتخاب آن می‌زند. حتی اگر سایر ویژگی‌ها هم فوق‌العاده بالا باشد و کیفیت زیادی داشته باشد و مقاومت محصول نداشته باشد و نتواند از کالایی که در آن قرار داده می‌شود محافظت کند هیچ اهمیت و هیچ تأثیری نخواهد داشت؛

چرا که افراد مدتی پس‌ از استفاده دیگر به سراغ آن برای بسته‌بندی کردن کالاهایشان نمی‌رود هر محصولی که به دست مشتری ارسال می‌شود، باید بدون هیچ نقص و به‌ صورت سالم ارسال گردد از این‌ رو ویژگی که در اختیار شما بر روی جعبه مقوایی قرار داده می‌شود مقاومت بالاتر از جعبه‌های مقوایی از آن‌ جا که که از مواد اولیه باکیفیت ساخته می‌شوند. مقاومت خیلی بیشتری نسبت ‌به یک محصول معمولی دارند اگر شما می‌خواهید از یک کالایی استفاده کنید تا هم بتواند از محصول شما محافظت کند و همین‌که خدمات چاپ روی آن امکان‌پذیر باشد و شما بتوانید آن را به هرجایی که می‌خواهید بدون هیچ نگرانی ارسال کنید.

این جعبه برای شما بهترین گزینه است در واقع این جعبه‌ها معمولاً برای محصولات تی با وزن متوسط بکار می‌رود اما اگر شما می‌خواهید محصولات سنگین‌تر را هم با آن بسته‌بندی کنید می‌توانید در سفارش‌تون به شرکت جعبه‌ سازی بگویید که چطور می‌خواهید و به چه تعدادی نیاز دارید تا آن‌ها برای شما جعبه‌های سفارشی را تولید کند درواقع با توجه به ویژگی‌هایی که جعبه مقوایی دارد بسیاری از قابلیت ها روی آن امکان‌پذیر است و در زمان استفاده هیچ نگرانی در مورد آن وجود ندارد.

قابلیت بازیافت

بازیافت کردن محصولات امروزه اهمیت بسیار زیادی دارد درواقع محیط‌ زیست با کارهای بشر به خطر افتاده است و جان درختان و گیاهان در خطر می‌ باشد به‌همین دلیل کشورهای توسعه‌ یافته سعی بر این دارد تا به سراغ محصولات بازیافتی بروند آن‌هایی که می‌توانند بارها و بارها به چرخه تولید برگردند و از آن‌ها استفاده زیادی شود.

 

قابلیت بازیافت جعبه مقوایی

 

این کار هم هزینه کمتری دارد و همین‌که به محیط‌زیست آسیب پایین‌ تری می‌رساند جعبه مقوایی را می‌توان بازیافت کرد و در آزمایشگاه‌ها و آن را تولید نمود. هرچند کیفیت آن شاید به مقداری کم‌تر بیاید تا زمانی‌که از درختان طبیعی ساخته می‌شود اما بااین‌وجود بازهم باعث می‌شود تا محیط‌زیست بیشتر حفظ شود و ارزش به کارگیری از آن را دارد به‌ همین دلیل برای بسته‌بندی کردن پیشنهاد می‌شود تا از جعبه مقوایی استفاده کنیم تا این جعبه‌ها هم باعث حفظ و نگهداری بهتر محیط‌زیست بشوند.

برای مشاوره در رابطه با جعبه مقوایی و خرید آن با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

سوالات متداول
چطور میتوانم جعبه مقوایی با کیفیت بخرم؟ شما می توانید از مسترپک محصول مناسب و با کیفیت بخرید.
حداقل سفارش از مسترپک چقدر است؟ شما میتوانید حداقل هزار عدد سفارش دهید.
قیمت این جعبه ها چقدر است؟ قیمت آن ها با توجه به میزان سفارش شما و قیمت روز بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!