کارتن از انواع بسته بندی محسوب می شود که دارای مقاومت خوبی است و به راحتی می توان از آن برای حمل و نقل کالاها استفاده کرد. کارتن را می توان این گونه تعریف نمود که یک جعبه می باشد که از چندین لایه مقوا و کاغذ ساخته شده است. انواع مختلفی از کارتن برای بسته بندی استفاده می شود. کارتن به دلیل ساختاری که دارد کاملاً قابلیت شکل پذیری دارد و می توان برای هر محصولی از آن ها استفاده کرد. کارتن تخم مرغ و کارتن خالی هایی که برای اسباب کشی استفاده می شوند رایج ترین نوع کارتن هستند که ما آن ها را در زندگی روزمره خود می بینیم.

برای خرید کارتن بدون چاپ با شماره های زیر تماس بگیرید( حداقل سفارش 1000 عدد ) :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

گروهی از تولید کنندگان به دنبال کارتن هایی هستند که بتوانند به خوبی از کالاها محافظت کنند و باعث جلب توجه مشتریان شوند. در میان کارتن ها، کارتن بدون چاپ یکی از پرفروش ترین نوع کارتن ها می باشد و مصارف مختلفی دارد. از کارتن های بدون چاپ برای فروشگاه های آنلاین و تولیدکنندگانی که برای بسته بندی مناسب کالاها نیاز به کارتن دارند استفاده می شود. کارتن بدون چاپ به عنوان کارتن اسباب کشی نیز شناخته می شود و می توان درون آن ها وسایل مختلفی را قرار داد.

ویژگی مثبتی که درباره آن ها وجود دارد این است که براحتی قابل حمل و نقل می باشند. برای خرید کارتن بدون چاپ شناخت این کارتن و همچنین داشتن اطلاعات کافی کمک زیادی می کند. اگر بخواهیم ویژگی های دیگری برای کارتن های بدون چاپ بیان کنیم می توان این گونه اشاره کرد کارتن بدون چاپ ابعاد مناسبی دارد و همچنین ابعاد آن خیلی متنوع است. قابلیت سفارش در تمام سایزها را دارند. خرید کارتن بدون چاپ این امکان را به تولید کنندگان می دهد که می تواند کالاهای خود را به صورت مناسب بسته بندی کنند.

ویژگی دیگری که درباره آن ها وجود دارد این است که با این که بدون چاپ هستند ولی امکان چاپ بر روی آن ها وجود دارد. این کارتن ها معمولاً به صورت فلت برای مشتریان ارسال می شود. به همین دلیل حمل و نقل آن ها خیلی آسان و راحت است. ویژگی خوبی که درباره ی کارتن بدون چاپ وجود دارد این است که قیمت مقرون به صرفه ای دارند زیرا بدون چاپ هستند. یکی از دلایلی که باعث می شود قیمت آن ها ارزان شود این است که بر روی آن ها هیچ خدمات چاپی انجام نمی شود. خرید کارتن بدون چاپ به راحتی از طریق اینترنتی قابل سفارش می باشد.

 

فروش کارتن خالی بدون چاپ

خرید کارتن بدون چاپ دارای چه مزایایی است ؟

برای محصولات مختلفی می توان از این نوع کارتن ها استفاده کرد. خرید کارتن بدون چاپ برای بسته بندی محصولات مزایای زیادی دارد زیرا کارتن بدون چاپ قابلیت این را دارد که بر روی آن هر طرحی را چاپ نمود. استاندارد خاصی برای کارتن بدون چاپ وجود ندارد و می توان آن ها را در ابعاد مختلف سفارش داد. البته ناگفته نماند کارتن بدون چاپ قابلیت این را دارد که بر اساس نیاز و سلیقه مشتری تولید شود.

همچنین می توان این نوع از کارتن ها را در رنگ های مختلف تولید کرد. خرید کارتن بدون چاپ کاربردهای زیادی دارد یکی از مهم ترین کاربردهای کارتن بدون چاپ برای بسته بندی کالاهای پستی می باشد. هر بسته بندی پستی را می توان به راحتی در این کارتن ها قرار دارد و بدون هیچ آسیب دیدگی ارسال نمود. خرید کارتن بدون چاپ سبب می گردد تا به خوبی از کالا در مقابل عوامل محیطی محافظت نمود و کیفیت آن را حفظ کرد. این کارتن ها در ابعاد بسیار بزرگ برای تمام وسایل قابل استفاده هستند.

به چه دلیل باید کارتن بدون چاپ خرید

این روزها تنوع کارتن ها و بسته بندی ها در بازار خیلی زیاد است. کارتن های مختلفی با طرح ها و چاپ های گوناگونی وجود دارد که برای بسته بندی استفاده می شوند اما کارتن های بدون چاپ یکی از محبوب ترین نوع کارتن هستند که همیشه مورد توجه تولید کنندگان می باشند. دلایل استفاده از کارتن بدون چاپ این است که قیمت ارزانی دارند و تمام تولید کنندگان که تازه کار خود را شروع کرده اند به راحتی می توانند آن ها را سفارش دهند.

این کارتن ها دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی هستند. قیمت ارزان سبب نشده که از مقاومت آن ها کاسته شود به همین دلیل است که بیشتر برای حمل و نقل کالاها از کارتن بدون چاپ استفاده می کنند. طرح و رنگ کارتن بدون چاپ به گونه ای است که حس ساده بودن و همچنین طبیعی بودن را به مشتری القا می کند. خرید کارتن بدون چاپ این امکان را به مشتریان می دهد که بتوانند طرح هایی را روی آن ها چاپ کنند.

 

سفارش کارتن بدون چاپ

سفارش کارتن بدون چاپ

امروزه تولید کنندگان و جعبه سازی های زیادی در حال فعالیت هستند که این کارتن ها را به مشتریان ارائه می کنند. این تولید کنندگان اکثراً دارای سایت های اینترنتی هستند که کارتن بدون چاپ را به فروش می رسانند. خریداران می توانند به این سایت ها مراجعه کنند و به صورت آنلاین سفارش کارتن خود را ثبت نمایند.

کارتن بدون چاپ به راحتی قابل سفارش در هر سایزی می باشد. سفارش کارتن بدون چاپ از طریق اینترنتی هیچ محدودیتی برای کسانی که در شهرهای دور افتاده زندگی می کنند ندارد و می توانند در هر شهری که هستند در هر ساعتی از شبانه کارتن خود را سفارش دهند و همان جا تحویل بگیرند. کارتن ها امروزه یکی از مهمترین عواملی هستند که در فروش یک محصول تاثیر گذار هستند. بسته بندی و کارتن علاوه بر محافظت از کالا می تواند در فروش آن نیز موثر باشد. یک کارتن مناسب به خوبی سبب چشمگیر شدن کالا می شود.

این روزها به دلیل افزایش قیمت انتخاب یک کارتن که هم مرغوبیت خوبی داشته باشد و هم از قیمت مناسبی برخوردار باشد کار سختی است. خرید کارتن بدون چاپ یک گزینه بسیار مناسب برای تولیدکنندگانی می باشد که سرمایه کمی دارند و به دنبال بسته بندی ارزان قیمت برای کالا خود هستند. ناگفته نماند ارزان بودن کارتن نشان دهنده بی کیفیت بودن آن نمی باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!