مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس

جهت خرید عمده جعبه گیفت باکس با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

توضیح هاردباکس هدیه یا گیفت باکس

 

نخستین جعبه هایی که به وجود آمدند فقط برای جابه جایی و حمل محصولات شکل گرفتند، اما پس از مدتی نگهداری از کالاها و محصولات نیز به عهده ی بسته بندی ها قرار گرفت. با رشد جوامع و پیچیده شدن مناسبات اجتماعی، کارکردهای جعبه سازی هم متنوع تر و پیچیده تر شد. طراحان و سازندگان بسته بندی راههای بهتری را برای پوشش دادن نیازهای رشد یافته مصرف کنندگان پیدا کردند که مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران به نام مستر پک یکی از بزرگترین مراکز عمده فروش جعبه گیفت باکس است.. کم کم مردم به مواهب بسته ها بیشتر پی بردند و اعتماد آنها به کالاهای بسته بندی شده بیشتر شد. بنابراین انتظارات تولید کنندگان و مصرف کنندگان از بسته بندی بالا گرفت. مصرف کنندگان توقع داشتند کالاهای بسته بندی شده را نسبت به کالاهای فله ای راحت تر و بهتر مصرف کنند.

در طول روند طولانی تولید تا مصرف، یک کالا مسیر پر پیچ و خمی را طی می کند. در این مسیر خطرات متعددی محصولات را تهدید می کند: شکستن، آسیب دیدن، تخریب، سرقت و در محصولات غذایی یا آرایشی بهداشتی خطر فساد. این خطرات همیشه فکر تولید کنندگان و عاملان فروش و توزیع را به خود مشغول می کند.

انواع عوامل فیزیکی موجود در محیط تولید، مسیر حمل، انبارها و خود فروشگاه می توانند به محصولات آسیب برسانند. زمان عاملی است که می تواند تشدید کننده ی عوامل مخرب بیرونی باشد. دستیابی به راه کارهایی که تا جای ممکن از این خطرات بکاهد و در ضمن برای مصرف کننده، فروشنده و توزیع کننده نیز تسهیلاتی به همراه آورد.همچنین با ایجاد جلب توجه و اطلاع رسانی فروش محصولات را تسریع بخشد، از پایه ای ترین کارکردهای بسته بندی است.

 

6986

 

امروزه مصرف الگوهای خاص خود را یافته و دیگر هیچ کالایی، به ویژه خوراکیها، بدون بسته بندی عرضه نمی شود. مزایای این کار چنان زیاد است که در غالب موارد، شیوه های درونی رها شده و بازار کالاهای بسته بندی شده از رونق بیشتری برخوردار است. با افزایش دامنه ی دانش و توان اجرایی در تولید انواع بسته بندی، می توان ضریب اطمینان و آستانه ی ایمنی پوشش های بسته بندی را بالا برد تا مواد غذایی و دارویی و مصرفی ایمن تر و سالم تر به دست مردم برسند.

با گسترش صنعت و هنر بسته بندی، در مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران روز به روز شاهد عملکردها و فواید گسترده تری از بسته ها هستیم و دامنه ی فواید بسته بندی از محافظت و استفاده ی آسان تر کالاها فراتر رفته است. متخصصان، کارشناسان و هنرمندان متعددی در رشته های مختلف به بهینه سازی بسته بندی و رشد و ارتقاء عملکردها و وظایف بسته بندی ، در جهت محافظت های گوناگون از کالا یا تسهیل بهره وری از آن به روش های مختلف است. یک جعبه مناسب باید بتواند یک یا چند کالا را برای نت مطلوب، از عوامل مخرب و آلاینده های محیطی حفظ کرده و در کلیه مراحل توزیع، حمل و نقل و انبارداری از هنگام تولید تا زمان مصرف، نقش مهم نگهداری از محتوی را به خوبی ایفا نماید.

 

جعبه گیفت باکس

 

حفاظت کالا و محصولات از تخریب و آلودگیهای مختلف نقش بسیار مهمی در طراحی بسته بندی و برنامه ریزی برای تولید آن دارد. به طور کلی در مواجهه با یک کالای بسته بندی شده، نسبت به یک کالای فاقد جعبه مقوایی ، احساس آنکه با کالایی سالم تر رو به رو هستیم تشدید می شود. حفاظت در مقابل خرابی و آلودگی ها برای کلیه کالاهای تولیدی یک وظیفه ی کلیدی است. اما اهمیت این نکته هنگامی بیشتر به چشم می خورد که به بسته بندی مواد غذایی بپردازیم.

تحقیقات نهادهای وابسته به سازمان ملل نشان می دهد که علت عمده ی گرسنگی در جهان، کمبود مواد غذایی نیست، بلکه فقدان وسایل و روش های مناسب در روند نگهداری و حفاظت از محصولات تولید شده ای است که فاسد یا خراب شده و هیچ گاه به دست مصرف کنندگان نمی رسند. توسعه ی صنعت بسته بندی می تواند سلاح مناسبی علیه گرسنگی و فقر جهانی باشد. بسته بندی علاوه بر محافظت از کالای درون خود، وظیفه سلامتی و حفظ جامعه در مقابل انواع بیماری ها را نیز ایفا می کند . با افزایش دامنه دانش و توان اجرایی در تولید انواع دسته بندی، می توان ضریب اطمینان و آستانه ی ایمنی پوشش های بسته بندی را بالا برد تا مواد غذایی و دارویی، ایمن تر و سالم تر به دست مصرف کنندگان برسند.

توزیع و مصرف یک فرآوردهی غذایی فاسد یا یک کالای خراب، جز به خطر انداختن سلامت عمومی، می تواند آثار زیان بار اقتصادی و روانی در استفاده از آن کالا یا محصولات مشابه در پی داشته باشد . بسته بندی مناسب و کارآمد محتوی خود را در برابر – عوامل و تأثیرات محیط اطراف محافظت می نماید. از این رو بسته بندی را ظرف یا پوشش محصول تعریف کرده اند. عوامل مختلفی چون هوا، آب یا رطوبت، گرد و غبار، بو، نور، مواد شیمیایی، حشرات و جانوران موذی، میکروارگانیسم ها، فشار، ضربه، لرزش، سرما، گرما، یخ زدگی و عوامل مشابه دیگر که به فراخور حساسیت ها و ویژگی های محصول می توانند به کالای بسته بندی شده صدماتی وارد آورند.

نوع پوشش و مواد و مصالح به کار رفته در بسته بندی ها بیشترین سهم را در حفظ محتوی به عهده دارد. از این رو با دقت، حساسیت و بررسی همه جانبه ی تکنولوژی روز، نوع مواد و نحوه ی پوشش را باید به شکلی انتخاب کرد که ضمن برآورده کردن پسند و سلیقه ی مصرف کننده ی امروز، از کالا نیز به خوبی محافظت نماید. گاهی ایجاد عملکرد حفاظت کامل از یک محصول، با ایجاد خوش آیندی و زیبایی، در یک پوشش واحد و همزمان، میسر نیست.

 

جعبه گیفت باکس 2

 

در این مواقع از پوشش های متعدد و مختلف با کاربردهای متفاوت استفاده می شود. مانند یک شکلات که ابتدا در لفافی از آلومینیوم نازک می پوشانند تا در مقابل هوا  و آلودگی ها محافظت شود. و بعد آن را در پوششی از مقوا، که دارای خاصيت چاپ پذیری است، برای شکیل بودن و جلوگیری از ضربه و فشار قرار می دهند. امروزه برای حفاظت از محصولات در مقابل عوامل مخرب گوناگون، بسته بندی هایی متنوع از مواد چند لایه ساخته اند که هر کدام برای گروهی از محصولات غذایی یا دارویی بهداشتی و یا حتی صنعتی مناسبند.

بهداشت مواد و روش های به کار گرفته شده در مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران در تولید بسته بندی را، به خصوص در مورد خوراکی ها و فرآورده های بهداشتی آرایشی و دارویی، نمی توان از نظر دور داشت. استفاده از مواد بازیافتی یا روش هایی از تولید بسته بندی که به شیوه های دستی و سنتی انجام می شود، ممکن است موجب آلودگی محصول و یا خرابی آن شود. بسته های پزشکی و دارویی نسبت به مواد غذایی از حساسیت بیشتری برخوردارند.

بیشترین نگرانی در این بسته بندی ها بابت گرد و غبار، آلودگی، حشرات، میکروارگانیسم ها و مانند آنهاست. تولید کنندگان بسته بندی های مواد خوراکی و بهداشتی، همچنین محصولات پزشکی و دارویی باید از بهداشت محیط تولید خود اطمینان کامل داشته باشند، زیرا کوچکترین غبار یا آلودگی سلامت محتوی و به تبع آن سلامت مصرف کننده را به خطر می اندازد. باید توجه داشت رطوبت، و احيانا مواد دیگری که به هر شکل ممکن است وارد بسته ها شوند، می توانند با دیگر مواد، واکنش های شیمیایی مضر انجام دینا ؛ پول باید بسته ها را به گونه ای طراحی و تولید کرد تا از نفوذ آب ، بخار آن و هر نوع ماده ای جلوگیری کند.

 

جعبه گیفت باکس 3

 

یک بسته بندی حساب شده با کارایی مطلوب، در مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران می تواند کالاهای شکستنی و حساس در برابر ضربه، فشار و لرزش را سالم به دست مصرف کنندگان برساند. در این نوع بسته ها کیفیت و نوع مواد و مصالح به کار رفته و نحوهی قرارگیری کالاها کنار هم بسیار مهم است. برای بسته بندی و عرضهی بعضی از کالاها مثل تلویزیون و اجناس بزرگ و آسیب پذیر، غالبا کارتن هایی با مقاومت بالا در نظر گرفته می شود و همچنین داخل آنها از ضربه گیرهایی از جنس یونولیت یا مقوای بازیافت و ضخیم و چند لایه استفاده می کنند.

اگر کالاهای داخل یک بسته، بیش از یک قطعه باشد، جهت جلوگیری از به هم ساییدگی کالاها یا ضربه وارد کردن آنها به هم، می توان از انواع ضربه گیرها استفاده کرد و تقسیم بندی هایی داخل بسته انجام داد، تا محتویات از هم جدا باشند و در اثر ضربه، تکان و لرزش، به خصوص هنگام حمل و نقل، با هم برخورد نکنند و آسیب نبینند. ضربه گیر ها خود بخش مهمی از دنیای پرتنوع بسته بندی هستند.

بسته بندی کالاها، نه تنها وظیفه ی حفظ سلامت محتوی خود را از آلودگی های محیط به عهده دارند، بلکه بر عکس، گاهی وظیفه ی آن ها | حفاظت از محیط اطراف، در مقابل آلودگی هایی است که ممکن است محتوی بسته بندی ایجاد کند. بعضی از محتویات اگر با بیرون تماس داشته باشند، باعث آلودگی محیط خواهند شد. انواع چربی ها، روغنها، پودرهای مختلف، مواد شیمیایی و بسیاری از کالاهای دیگر از این جمله اند. شاید بتوان گفت تمام محصولات غذایی، دارویی و بهداشتی در صورت فساد می توانند چنین نقشی پیدا می کنند. محفوظ نگه داشتن محتویات بسته ها، تا حد زیادی از آلودگی و تخریب محیط زیست، از محل تولید کالا گرفته تا محل مصرف، جلوگیری می کند.

برای حفاظت محیط در برابر چنین مشکلاتی باید بسته بندی هایی مناسب و کارآمد ساخته شود. در بسیاری مواقع مسئله بسیار جدی تر شده و حفظ درازمدت شرایط زیست و امنیت اجتماعی اقتصادی مطرح می شود. به عنوان مثال مواد سمی و اشتعال زا اگر در بسته بندی مناسبی قرار نگیرند، امنیت انسان و طبیعت را به خطر می اندازند و شاید اثرات مخرب آنها تا سالها ادامه دانا، باشد. بسته بندی این مواد باید به قدری مقاوم باشند تا هر گونه شرایط جوی و محیطی را تحمل کرده و در برابر تحریکات بیرونی واکنش نشان ندهد. حفاظت کالا و تحولات از تخریب و آلودگی های مختلف، علاوه بر ایجاد میں اطمینان در مصرف کنندگان، باعث کاهش هزینه های سربار تولید و در نتیجه ارزان تر شدن هر چه بیشتر محصولات و استقبال خریداران می شود.

 

جعبه گیفت باکس 4

 

یک بسته بندی مناسب و کارآمد در مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران میتواند با محافظت از کالا نقشی اساسی در کسب اطمینان مردم از سلامت محتوی ایفا نماید. این نقش در مورد محصولات غذایی و فرآورده های دارویی بهداشتی بسیار حائز اهمیت است، اما حتی در کالاهایی چون این سفالهای تزئینی که برای پوشش سقف ساختمان ها به کار میرود، کالای بسته بندی شده نسبت به انواع فله ای از استقبال بهتری برخوردار خواهد بود. افزون بر وجود خود بسته بندی، که پیام سلامت و قابل اطمینان بودن را با خود همراه دارد؛ طراحی زیبا و حرفه ای با استفاده از عناصر و حروف سنتی و نقوشی که زندگی سالم روستایی یا کارگران شاداب و قوی را نمایش میدهد و از این طریق با مخاطب نوعی ارتباط قوی برقرار می کند، همراه با اطلاعات مفید روی بسته و کمک مؤثر آن در حمل و حفظ محصول، همگی در جلب نظر و اعتماد مشتریان مؤثر است.

جهت خرید عمده جعبه گیفت باکس با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

حمل و نقل راحت تر و کم هزینه تر کالاها در روند تولید، توزیع و مصرف، یکی از اهداف و وظایف بنیادی و اصلی بسته بندی است. در واقع یک بسته بندی مطلوب باید بتواند کالا را در طول مسیر حمل، به حالت اولیه ی خود حفظ کند. علاوه بر موارد انگشت شمار و کالاهای بسیار بزرگی نظیر برخی مصالح ساختمانی مثل تیرآهن، می توان گفت تمامی محصولات و کالاها قبل از آنکه بتوان آنها را جابه جا کرد باید در ظرف و بسته ی مناسبی قرار گیرند. بسیاری از کالاها نظیر انواع مایعات یا پودرها را، اصولا بدون بسته بندی نمی توان حمل و یا استفاده کرد. حتی برخی از کالاها، نظیر اسپری ها و گازها، بدون بسته بندی قابل تولید و تصور هم نیستند. محل بسیاری از کالاهای بزرگ، مانند تلویزیون و یا یخچال، بدون بسته بندی به دشواری حمل می شوند و یا ممکن است هنگام حمل آسیب ببینند. حمل تعداد زیادی محصول کوچک بدون بسته بندی گروهی، بسیار دشوار است. بعضی وقتها بدون بسته بندی مناسب در استفاده از یک کالا دچار مشکلات زیادی می شویم.

نظیر یک شامپو یا یک ظرف روغن که ممکن است از دست ما سر بخورد. برخی از کالاها دارای زوایای تیز و برنده هستند. در این مواقع به کمک بسته بندی می توان از آسیب دیدن افراد هنگام حمل، جلوگیری کرد. منافع بسته بندی در حمل و نقل بیشمار است و باید بسته ها | را با توجه به این منافع و عملکردها تدارک دید. توجه به
حمل ساده و آسان، از هنگام تولید تا تمامی مراحل توزیع و رسیان کالا به دست مصرف کننده و حتی در مواردی هنگام مصرف، باید مد نظر طراحان بسته بندی قرار داشته باشد. تیم طراحان و سازندگان بسته بندی باید بتوانند مقتضيات خاص بسته بندی کالای خود را در رابطه با حمل و نقل شناسایی کنند این الزامات در مورد محصولات مختلف و نسبت به مقاصد فروش و روش های حمل، بسیار متفاوت است.

باید از انواع مسیرهای نقل و انتقال محصولات آگاهی داشت تا با در نظر گرفتن شرایط حمل، بسته بندی کالاها طراحی شود. مسیرهایی چون حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی، هر یک ویژگی هایی در مورد انواع لرزش های ضربه ها، مقاومتها و وزن بسته بندی به سازندگان آن و تیم طراحی تحمیل می کنند. صدمه پذیری کالاها و احتمال خطر برای آنها در روشها و مسیرهای مختلف حمل و نقل، تا حدودی متفاوت است. بسته ها باید با توجه به عواملی طراحی شوند که حمل و نگهداری آنها را در طول مسیر تسهیل می کند و صدمات احتمالی را به حداقل می رساند.
در مرکز فروش عمده جعبه گیفت باکس در تهران در یک طراحی مناسب از پیش برای جای دست کسی که بسته را حمل می کند یا جای چنگک و زبانه ی ماشین آلاتی که این کار را به عهده دارند تدابیری اندیشیده شده است. کالاهای بسته بندی شده را باید بتوان با وسایل جابه جایی متعارف، حمل و جابه جا کرد. و در صورت نیاز باید بسته بندی را با روش هایی از قبیل قرار دادن دستگیره در دو طرف یا بالای آن، به گونه ای طراحی کرد که بتوان آن را به راحتی از زمین بلند کرد. در مورد کالاهای بزرگ و سنگین هم باید از کفه یا پالت استفاده نمود، تا به راحتی با دستگاه های نقل و انتقال نظیر لیفتراک جابه جا شوند. بسته های بسیار کوچک یا آنهایی که با مایعات به ویژه روغنها سر و کار دارند، باید به شکلی طراحی شوند که به خوبی در دست قرار گرفته و به سادگی شر نخورند. جعبه سازی باید مانع از معیوب شدن و یا تخریب کالا شود.

باید در نظر داشت که در روند طولانی تولید تا مصرف، محصول چند بار و از چه طرقی حمل و جابه جا می شود. کمک به افرادی که در این امر دخیل هستند در استقبال از یک کالا بسیار اهمیت دارد. رغبت و استقبال واسطه ها، اعم از عوامل توزیع، فروشندگان کلی و یا خرده فروشان، در موفقیت کالا برای تصاحب سهم بیشتری از بازار فروش، بسیار چشمگیر است. البته همچنان جلب نظر مصرف کنندگان می تواند از همه چیز مهمتر باشد، چرا که عوامل توزیعی، درصورت هوشیاری، به راحتی مصرف کننده ی نهایی بیشتر از رفاه خود اهمیت می دهند در یک پروژهی طراحی، ملاحظات مربوط به کاربردهای کارتن سازی ، نقش محوری دارد.

در نظر گرفتن کارآیی های لازم برای حمل آسان، حفاظت از محتوی و نگهداری و انبارداری محصولات، یکی از دغدغه های تیم طراحان و سازندگان بسته بندی است. این کاربردها به هم پیوسته اند و یکی را بدون بقیه نمی توان پوشش داد. بسیاری از این ملاحظات با به کار بردن ساختاری مناسب و عناصری مانند دسته، همراه با انتخاب صحیح مواد اولیه به انجام می رسد و گاهی باید برای پاسخگو بودن به همه ی آن ها تدابیر ویژه ای به کار بست.

 

جهت خرید عمده جعبه گیفت باکس با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!