مرکز فروش عمده جعبه هارد باکس

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

فروش عمده هارد باکس

 

آینده جعبه سازی

وضعیت بسته بندی در ایران

در مرکز فروش عمده جعبه هارد باکس در ایران، بسته بندی چه به لحاظ تکنولوژی و از نظر طراحی، رشد لازم را نداشته و در بسیاری از موارد از سایر صنایع عقب مانده است. فقدان یک بسته بندی زیبا و کارامد به یکی از گلوگاه ها و موانع اصلی رشد صنعت، کشاورزی و تجارت تبدیل شده است. هرچند در سال های اخیر گام های مؤثری در توسعه صنعت و هنر بسته بندی برداشته شده، با وجود این در مجموعه صنایع و تولیدات ما، بسته بندی نیاز به توجه بیشتری دارد.

هنوز هم بسیاری از کالاهای با ارزش ایرانی که با تلاش هزاران کارگر و کشاورز زحمتکش و صدها مهندس و سرمایه گذار و مدیر خوش فکر به بازار رقابت داخلی یا خارجی پا می گذارد، به سبب نا مطلوب بودن بسته بندی در نیمه راه باز می ماند.با نهایت تأسف، بسیاری از محصولات مرغوب و صاحب نام ایرانی به صورت فله ای به کشورهای دیگر رفته و از آنجا در بسته های مناسب و زیبا به جهانیان عرضه می شود در این میان ما از سود واقعی تولیدات صادراتی خود محروم می مانیم .

از طرف دیگر بازار داخلی مملو از اجناس نامرغوب خارجی است که با وجود کیفیت پایین تر، به دلیل بسته بندی های جذاب، نسبت به کالاهای مشابه ایرانی، از استقبال بیشتری برخوردارند. در مرکز فروش عمده هاردباکس بسیاری موارد بسته بندی خوب و پرکشش، باعث افزایش فروش یک کالا شده است و بسیاری از مواقع هم بوده که یک بسته ی نامطلوب و غیر حرفه ای مصرف کنندگان را از داشتن کالایی مناسب محروم کرده است.

این زیان هم گریبان مصرف کنندگان را می گیرد که کالای نامرغوب نصیبشان می شود و هم به تولید کنندگان صدمات جبران ناپذیر وارد می آورد. برای جلوگیری از تداوم این امر باید به تکنولوژی بسته بندی و طراحی آن به عنوان پدیده ای علمی نگریست و برای رشد و شکوفایی آن سرمایه گذاری کرد و با توجه به قابلیت ها و امکانات بومی و سلایق و فرهنگ ملی از تجارب و پیشرفت های جهانی بهره مند شد. مشکل صنعت جعبه سازی در ایران بیش از آنکه سخت افزاری باشد، نرم افزاری است. هم اکنون جدیدترین نسل ماشین آلات کارتن سازی و جعبه سازی و چاپ در کشور مشغول به کارند و سرمایه گذاری های قابل توجهی در این بخش صورت گرفته است.

اما پایین بودن کیفیت و زیبایی بسته ها، بیشتر به دلیل سوء مدیریت و عدم توانایی بهره وری از امکانات موجود است. کارشناسان مجرب و خبره که مسلط به تمام جوانب فن آوری بسته بندی باشند، کسانی که از مواد جدید و نحوه ی بهره گیری و کاربردهای هر کدام مطلع باشند و همچنین کارشناسان چاپ و تولید و توزیع در این کشور پهناور کم نیستند، اما متأسفانه گروه های کاری جامع، تشکل ها و نهادهایی که بتوانند این ظرفیت ها را درست مدیریت نمایند، تشکیل نشده است .

بسیاری از تولید کنندگان و سفارش دهندگان ایرانی هنوز کاملا به لزوم و مزایای یک طراحی خوب برای بسته بندی پی نبرده اند. متأسفانه برخی از آنها چندان باله درستی، تفاوت کار خوب و بد را تشخیص نمی دهند، از این رو با وجود طراحان زبردست، بسیاری از کارهای ایرانی در برابر مشابا، خارجی، ضعیف می نماید.

گاهی سفارش دهندگان در مرکز فروش عمده جعبه هارد باکس ، یکی از جعبه های رقیب آینده ی جعبه سازی خارجی یا بدتر از آن داخلی را در نظر می گیرند و از طراح روز به روز به ویژه در کشورهای توسعه یافته، در کنار فروش گرافیک می خواهند کاری در همان راستا با مشابهت های سوپرمارکتی، روش های دیگری چون خرید تلویزیونی یا بسیار و تفاوت های اندک به انجام رساند. در صورتی که در خرید آنلاین از طریق اینترنت، به تدریج رواج می یابد و انجام یک پروسه ی طراحی و تصمیم گیری در مورد اجزاء مراجعه مستقیم مردم به فروشگاهها کم می شود.

 

فروش عمده جعبه هارد باکس

 

با این حال عناصر طرح یک جعبه ی موفق، علاوه بر عوامل فنی و اقتصادی، شناخت بازار هدف و سلایق و نیازهای جامعه ی کارشناسان معتقدند که نقش بسته بندی در آینده مهمتر از مصرف کنندگان حائز اهمیت است. ایجاد یک کار چشمگیر امروز خواهد بود. شاید وظایف کاربردی بسته ها نسبت به و بدون نقص، مستلزم صرف وقت، نوآوری، تحقیق، مشاوره نقش ترغیبی آنها رشد بیشتری پیدا کند، اما در طول تاریخ و دقت نظر است. که البته همه ی اینها جز با صرف هزینه همواره کاربردهای جدید سبب تغییرات در این صنعت بوده میسر نمی شود.

برای عدم تخصیص بودجه کافی در این است. با تحولات نوین امکان دارد تماس بسته بندی هنگام بخش، هر چند تیراژ پایین و کسادی بازار، شاید بتواند خرید با مصرف کننده قطع شود و مردم از راه دور به خرید توجیه نه چندان قابل قبولی باشد، اما در مواردی هم که سفارش اجناس بپردازند. در این شرایط بسته ها باید شاهد تولید انبوه و سودآوری سرشار هستیم، تولید کنندگان چنان اغواگر و گویا باشند که حتی از پس صفحه کامپیوتر، کمتر به این بخش توجه دارند. بینندگان را به خرید ترغیب کنند.

علی رغم تمام این واقعیت های ناخوشایند، حضور تولید کنندگان و طراحان سعی دارند تغییرات مؤثری دست یابند و اندیشه های کارآمد و درک صحیح واقعیتها در بسته ها ایجاد کنند. روش هایی برای کم کردن وزن و و الزامات حرفه ای در مرکز فروش جعبه هارد باکس و صنعت بسته بندی کشور روز به بالا بردن استقامت و کارآیی بسته ها، دستیابی به مواد و روز بیشتر رخ می نماید.

با کمی دقت و توجه به ویترین مصالح جدید و روش های نوین چاپ، افزایش ظرفیت حمل مغازه ها و قفسه های فروشگاه ها، می توان آهنگ پیشرفت . و نگهداری، سازگاری بیشتر با محیط زیست، باز شدن آسان آرام ولی جدی بسته بندی ها را به چشم دید. با وجود آنکه بسته بدون نیاز به ابزاری خاص، دارا بودن برچسب های از نخستین گام ها در عرصه ی بسته بندی ایران بیش از ایمن و معتبر و بسیاری موارد دیگر از این دست، آیندہی نیم قرن می گذرد. توجه مؤثر به این صنعت تازه آغاز گشته صنعت بسته بندی را متحول خواهد است.

در دهه ی پنجاه و پس از آن دهه ی هفتاد تاحدودی، بسته بندی های آینده بیش از امروز سیاست هایی در جهت نوسازی خطوط تولید اعمال شده و مواد غذایی را سالم نگه خواهند داشت در سال های اخیر لزوم توجه جدی به این صنعت فراموش و تا حد زیادی به ارتقاء و بهبود کیفیت دارد، حس شده است. با این همه، هنوز از رویش نهال صنعت و خواص مواد درون خود خواهند افزود.

بسته بندی در ایران زمان زیادی نگذشته و امید آن است که به درختی تنومند تبدیل شود که با تمام استفاده از تکنولوژی های جدید دیجیتالی مانند فن آوری اطلاعات هم اکنون ، به چشم می خورد، روش های فراوان و پربار، بر سر صنایع کشاورزی راه بیابد. افکند و این جوانه ها و کل های تابناکی که میاد، به چشم می خورد. شکوفا شدند و سر ایران و ایرانی از مرزهای داخلی فراتر رفته و در میان تولیدات جهانی جایگاهی در خور بیابد و نانو یا علم مقیاس های مولکولی راه های جدیدی را فراروی برنامه ریزان صنعت بسته بندی گشوده است. به طور حتم بسته بندی های آینده کارآمدتر، . زیباتر و متنوع تر خواهند بود.

 

برای خرید انواع جعبه های هارد باکس با کیفیت عالی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

استفاده از حرکت، نورهای رنگی و بو در بسته بندی ها از نکاتی است که طراحان و سازندگان بسته بندی را به تخیل واداشته است. بسته ها روز به روز خریداران را از نکاتی چون سلامت محصول و چگونگی محتوی یا مسائلی نظیر تقلب یا دستکاری بهتر مطلع می سازند. می توان بسته هایی ساخت که همراه با اتمام تاریخ مصرف، تغییر رنگ دهند. در آینده اطمینان مردم به محصولات بسته بندی شده، در مرکز فروش عمده هاردباکس بیشتر خواهد شد.

و جعبه های قابل پخت یا گرم شدن در اجاق و یا ماکروویو، بسته بندی هایی با کارآیی فوق العاده و قابلیت بازیافت کامل، جعبه ها و لفاف هایی که از نوعی بو و رایحه برای جذب خریداران و اعلام آنکه درون بسته چیست استفاده می کنند، بسته هایی که بدون نیاز به تجهیزات ویژه خود را سرد یا گرم نگه می دارند، و بسیاری از ابتکارات نیگر که هم اکنون در بازارهای فروش عرضه شده اند، از پیشگامان آینده ی صنعت بسته بندی به شمار می روند.

برای برخی نوشابه ها قوطی های جدید آلومنیوم ساخته شده که بدون بهره گرفتن از تجهیزات اضافی، مایع درون آن را قبل از مصرف سرد می کند. شالوده ی این کار را گرماگیر بودن عمل تبخیر تشکیل می دهد. پس از باز شد قوطی، مایع مخصوصی که تحت فشار بوده به سرعت تبخیر می شود و طی دو تا سه دقیقه دمای محتوی را تا ۱۸ درجه کاهش می دهد. این محصولات با استقبال کوهنوردان شکارچیان، ماهیگیران و گردشگران مواجه شده است.

همچنین تولید کنندگان در صدد هستند، یخچال هایی را روانه ی بازار کنند که به محض تمام شدن مواد غذایی درون خود، مستقیما از طریق اینترنت، آنها را دوباره به فروشگاه های آنلاین سفارش دهند. یا اجاق هایی که برنامه غذایی را از شبکه دریافت می کنند و به طور اتوماتیک به پخت و تهیه غذا می پردازند. این امر جز با کمک جعبه هایی که موجودیت و ویژگی های خود را به لوازم خانگی اطلاع میدهند میسر نیست. محصولات توانایی صحبت کردن ندارند، اما بسته بندی های هوشمند می توانند پیام های متفاوتی را به تناسب موقعیت و نیاز ارسال نمایند.

پیشتازان نوآوری به دنبال آن هستند که از ترکیب ساز و کارهای پیشرفته ی تولید محصولات، صنعت مدرن بسته بندی و فن آوری اطلاعات، بسته هایی هوشمند بسازند. این بسته ها می توانند پیام ها و اطلاعاتی درباره ی کیفیت و سلامت محتوی به مشتریان بدهند. به عنوان نمونه بسته بندی شیر می تواند حاوی حس گرهایی باشد که مصرف کننده را از فاسد شدن آن مطلع سازد.

یا ممکن است بارکدها و تراشه هایی در بسته های مواد غذایی کار گذاشته شود که خود به خود بتواند دستورالعمل های نگهداری و سابقه ی پخت را به یخچال ها و اجاق های فوق مدرن بدهند. با کارها و آماده سازی و پخت مواد در آینده ی نه چندان دور، بسته ها بتوانند در رابطه آماده سازی و پخت مواد غذایی مشارکت کنند. در حمل و جابجایی هوشمندانه و فعالانه دخالت و اطمینانی افزون بر امروز را پدید آورند. هوشمندانه، و فعالانه دخالت کنند و امنیت و آسایش مصرف کننده را پدید آورند. صنعت بسته بندی به سرعت در جهت تسهیل کار مصرف کنندگان و رفاه و آسایش عمومی به پیش می رود.

هر چند از گذشته های دور استفاده از موادی چون کاغذ افزایش داشته است سرعت تولید و رشد بازار سبب شد تا مصرف کاغذ شیشه، فلز، چوب و پارچه، کم و بیش برای بسته بندی تولیدات دستی و محدود و تولیدات انبوه بیشتر شود و روشهای نوین ی برای جعبه سازی در مرکز فروش عمده جعبه هارد باکس وجود آید. ما محصولات معمولی را نیز بسته بندی میکنیم ، اما عمده ی کاربرد کاغذ و مقوا برای انبوه ساخت انواع بسته بندی ها ابداع گردید. مواد و مصالح امنیتی این مواد در بسته بندی ها، از اواخر قرن نوزده یا اوایل قرن جدید، شروع شد.

ماشین آلات اتوماتیک و توانمند بسته بندی، سال ها ابتدایی قرن بیستم ساخته شد و از نیمه ی دوم قرن گذشته گسترشی شدید داشت اشکال زیبا و کارآمد، طرح های جذاب و گیرا، به سرعت پا به مرحله ظهور گذاشت و حضور همه جانبه یافت. همچنین رشد سیستم فروش سوپرمارکتی به وجود آمد . رفته رفته از طراحی بسته بندی و توسعه ی بسته بندی از کالاهای فله ای به بسته های مجزا گرفته تا تولید و پر کردن بسته ها، همه و همه دیجیتالی شد و به تنهایی با همین آهنگ در قرن گذشته امتداد یافت.

دامنه و به کارگیری کامپیوتر موجب افزایش دقت، سرعت، کیفیت طراحی و ساخت بسته بندی از تولید یک بسته ی زیبا فراتر رفت و قیمت ارزان محصولات بسته بندی را باعث شد. انواع جعبه ها و کارتن ها در مرکز فروش عمده هاردباکس به هنری صنعتی، و تمام عیار تبدیل شد که در جعبه های جدید، بطری های شیشه ای، بشکه ها و جعبه های تمام مقوایی و در زندگی مدرن رسوخ کرد.

جعبه های مقوایی انواع قوطیها و تیوب ها از انواع فلزات و آلیاژهای رشد روشها و توان اجرایی در تولید انواع بسته بندی مختلف آنان، بسته های متنوع مقوایی و کارتن های بزرگ به خصوص در مواد غذایی و دارویی به بهداشت عمومی و سلامت اضافه شد. مواد گوناگون پلاستیکی و مقوایی و فلزی ، استفاده کمک شایانی به پیشرفت جعبه سازی کرده است. کارشناسان و متخصصین از انوع مواد در یک بسته یا ساخت جعبه های چند لایه یکی پس از دیگری بی وقفه در تلاشند تا با توسعه ی روش ها و افزایش نو آوری به صنعت بسته بندی توسعه بخشند.

ضریب اطمینان و آستانه ی ایمنی پوشش های بسته بندی، تبدیل بسته بندی به صنعتی تخصصی و تمام عیار شده است. محصولات ایمن تر و سالم تر به دست مصرف کنندگان موجب وضع قوانین تازه در زمینه ی استاندارد و رعایت نکات بهداشتی شده است. محققین در این عرصه در دهه ی ۱۹۳۰ میلادی در بسته بندی ابداعات دیگری کردند. بسته بندی مواد غدایی در این دهه که با پدید آمدن فن آوری در خلاء ابداع شد. در این روش، مواد غذایی را در بسته ای مدرن، تولید و با روش جدید خلاء ودر این روش از نفوذناپذیر هوا استفاده کردند .

و هوای بسته آن را تخلیه کردند و با این روش، رشد جدیدی در عرصه ی بسته بندی پیدا کرده بود. به طور قطع در هر کار از فعالیت عوامل فاسد کننده کاسته و مدت نگهداری بیشتر ، تأثیرات شگرفی از مواد را بالا می برند. در دهه ی ۱۹۴۰ بسته بندی در شرایط پیشرفت پا گذاشت. امروزه در پاک یا آسپتیک، که مواد استریل شده در بسته ای استریل صنعت بسته بندی است .

بالاترین استاندارد را دارد. در دهه ی تکنولوژی دیجیتال در سال ۱۹۵۰ روش بسته بندی با اتمسفر کنترل شده به وجود آمد و در دهه بعدی اتوماسیون و نیز امکانات بعدی یعنی کنسروسازی در شرایط اسپتیک ایجاد شد.تکنولوژهای جدید نرم افزاری و سخت افزاری، در ابتدای دهه 1970 به وجود آمد و این توسعه و پیشرفت در بسته بندی تا امروز ادامه دارد.

یکی از اهداف نوآوری های جدید این است که به یاری فن آوری های رو به رشد تولید محصولات و مواد جدید، صنعت پیشرفته ی بسته بندی و فن آوری اطلاعات، بسته هایی هوشمند تولید شود، این بسته ها میتوانند اطلاعات و پیام های مفیدی درباره ی کیفیت و سلامت محصولات ارائه دهند یا جذابیت های ویژه ای ایجاد کنند.

در مرکز فروش عمده جعبه هارد باکس بسته بندی های آینده با کاربردهای نوین، رفاه و آسایش بیشتری را در تمام عرصه های زندگی به ارمغان خواهند آورد. در چاپ این بسته بندی مجموعه ی CD موسیقی، نوعی مرکب حساس به حرارت دست به کار رفته است؛ از این رو در هر بسته، با توجه به نقاطی که مشتریان آن را لمس می کنند، طرحی منحصر به فرد شکل خواهد گرفت. خریداران از اینکه چنین بسته ای را در دست بگیرند و آن را لمس کنند احساس خوشایندی دارند و بسته بندی با این کار بدیع، پیام و نوید نوآوری محتوای موسیقی ارائه شده را می دهد.

 

برای خرید انواع جعبه های هاردباکس با کیفیت عالی با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!