سفارش جعبه مقوایی فانتزی

جهت سفارش جعبه مقوایی فانتزی می توانید با شمارهای زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

در مسیر پیچیده و گاهی طولانی تولید و توزیع کالاها درون انبارهای گوناگون، با شرایط و زمان های متفاوتی نگهداری می شوند. بسته بندی علاوه بر محافظت از محتوی خود در مقابل عوامل محیطی انبارها، باید کمک کند تا آنها راحت تر و با اشغال حجم کمتر و دسترسی آسان تر به کالا در انبار قرار گیرند. از این رو توجه گروه طراحان و برنامه ریزان تولید بسته بندی به مسائل انبارداری و شرایط نگهداری محصولات، ضروری است. طراحی بسته بندی ها در فرم و ابعاد صحیح و استفاده از مواد و مصالح مناسب، کارکردهای مفیدی را در پی خواهد داشت. استفاده از فرمها و اشکال هندسی ساده، نظیر مکعب مستطیل می تواند بر این کار کردها بیافزاید. علاوه بر آن ساخت بسته ها به آشکال منظم هندسی موجب می شود تا قراردادن در انبار و برداشتن آنها به راحتی صورت گیرد و فضای کمتری اشغال شود.

 

جعبه مقوایی فانتزی

 

البته گاهی در عرصه ی رقابت، شکل بسته بندی بیش از هر چیز دیگر برای طراح یا سفارش دهنده مهم می شود، در این صورت به شرط آنکه زیبایی و تازگی شکل و فرم ، دشواری حمل و نگهداری را جبران کند، می توان تا حدی از حسن بزرگ کارآیی، چشم پوشید و از آشکال نامنظم هندسی و فرم های ابتکاری با خاص سود جست. گاهی در انبارها تعداد زیادی از بسته ها روی هم قرار می گیرند، بسته بندی باید به گونه ای طراحی شود که تحمل فشار و وزن تعداد بیشتری از بسته های فوقانی را داشته باشد و مانع از سُر خوردن و افتادن آنها از روی هم شود چنانچه بسته بندی دارای دسته یا زائده هایی باشد، باید تا حد ممکن آنها را به شکلی در داخل حجم اصلی بسته تعبیه کرد تا پس از قرارگرفتن در انبار برای بسته های دیگر ایجاد اشکال نکند و به آنها آسیب نرساند و در مجموع فضای اضافی اشغال نشود.

در طراحی بسته بندی و سفارش جعبه مقوایی فانتزی انتخاب نوع آن، باید مدت زمان نگهداری کالا در انبار را در نظر گرفت. هر چه مدت قرارگیری کالا در انبار بیشتر باشد، بسته باید تحمل شرایط انبارهای مختلف را در مدت زمان طولانی تری داشته باشد. در این میان اهمیت و حساسیت بسته های دارویی، غذایی و بهداشتی آرایشی بسیار بیشتر است. شرایط موجود در انبارها نیز در کنار زمان نگهداری باید مورد توجه طراحان بسته بندی باشد. هر چند انبارها واحدهای نگهداری کالا باید با در نظر گرفتن خصوصیات و عوامل گوناگونی طراحی و ساخته شوند و در طراحی، نصب و استقرار یک انبار مطلوب، خصوصیات کالا و شرایط محیطی نظیر گرما، سرما، نور، گرد و غبار، رطوبت و مانند آنها باید مورد توجه قرار گرفته باشد. با وجود این هنگام طراحی بسته بندی باید ضعیف ترین و نامطلوب ترین شرایط حاکم بر انبارها را در طول زمان در نظر گرفت.

 

Order a fancy cardboard

 

در مورد کالاهایی نظیر محصولات کشاورزی، برای سفارش جعبه مقوایی فانتزی که در یک زمان خاص به ثمر می رسند، بهتر است ساختار بسته بندی آنها به شکلی باشد تا قبل از آماده شدن محصول، به صورت تخت و صفحه ای نگهداری شوند و اندکی قبل از آنکه محصول را داخل بسته ها قرار دهند، به ساده ترین روش، حجم مورد نظر را پیدا کرده و قابل استفاده شوند. به این ترتیب بسته ها جای کمتری در انبار اشغال می کنند. البته علاوه بر کالاهایی که به یکباره تولید می شوند، برای سایر بسته ها هم تا حدی استفاده از این روش دارای اهمیت است. به ویژه در مورد بسته هایی که فرایند تولید بسته از خود کالا جداست، اگر تعداد زیادی از بسته ها به صورت حجمی، از پیش ساخته شده باشند، خود به انباری وسیع و پرهزینه نیاز دارند. طراحی بسته بندی به شکلی که هنگام خالی بودن کمترین فضای ممکن را اشغال نماید، یکی از توانمندیهای طراحان حرفه ای است.

توضیح صحیح کالاها و عرضه مناسب محصولات و رساندن آنها به مصرف کنندگان یکی دیگر از محاسن و عملکردهای بسته بندی است. با بسته بندی مناسب نه تنها کالا به صورت مطلوب تری به دست مصرف کنندگان می رسد. بلکه از هزینه های جابه جایی مکرر و معرفی بیهودهی کالا جلوگیری می شود. جعبه سازی و کارتن سازی باعث میشود فرآورده ها و کالاها از حجمی انبوه به مقداری مطلوب ، که همان نیاز مشتری است ، تبدیل شود . به عنوان مثال یک گونی چای به وسیله پاکت یا جعبه ای مقوایی کوچک بعد از سفارش جعبه مقوایی فانتزی بسته بندی میشود تا توزیع و سپس مصرف آن ساده تر باشد . جعبه ها ی مقوایی با توجه به اطلاعاتی که به خریدارن یا عوامل توزیع کننده میدهند ، به شکل گرفتن صحیح و کارآمد چرخه ی توزیع کالاها کمک میکنند .

درج اطلاعاتی درباره ی محتوی و کمیت و کیفیت آن و یا داشتن بارکد و عواملی نظیر این ها ، به فروشندگان و انبار داران کمک می کند تا به سرعت کالای مشخصی را شناسایی کنند و هزینه های آن را محاسبه و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. در صورت فقدان چنین بسته ای در سفارش جعبه مقوایی فانتزی ، چند توپ را میتوان در انبار روی هم قرار داد یا داخل قفسه های فروشگاه گذاشت؟ این بسته بندی در عین حال که سبب سهولت در حمل و نگهداری تکی کالا می شود، در انبار با قرارگیری آجروار در کنار هم، موجب می شود تعداد بی شماری از بسته ها به راحتی و بدون اتلاف فضا در کنار هم قرار داده شوند. افزون بر آن این بسته بندی همراه با زیبایی و گیرایی بصری، با مخاطب خود ارتباط برقرار کرده و به خوبی کالا را نمایش میدهد و حسی از تحرک، جوانی و نوگرایی ارائه می کند که با روح و هویت کلی کالا هماهنگی دارد.

 

Order a fancy cardboard

 

در به وجود آوردن این بیان تصویری سبک طراحی، و تمامی ابزارها و عناصری که در اختیار یک طراح است، میتوانند دخیل باشند. این بسته به نحوی طراحی شده که حتی کسانی که به چنین کالایی نیازی ندارند، به سادگی نمی توانند بی تفاوت از کنارش بگذرند. یکی از مهمترین مسایل در هنگام سفارش جعبه مقوایی فانتزی و یکی از شرایط جعبه سازی مطلوب در کنار عنایت به مسائل محافظت از کالا و تسهیل در حمل و انبارداری و توزیع مناسب، آسانی و راحتی مصرف محتوی آن است. هر چقدر جوامع، توسعه ی بیشتری پیدا می کنند، توجه به رفاه و آسایش مردم نیز بیشتر می شود. مردم هم روز به روز بیشتر به راحتی استفاده از امکانت پیرامون خود اهمیت می دهند. دنبال کردن رفاه و سهولت در وجوه مختلف زندگی و دوری گزیدن از سختیها، به نوعی در نهاد همه ی انسان ها نهفته است. و تولید بسته هایی که بتوان بدون نیاز به ابزارهای خاصی آنها را باز کرد یا پس از مصرف قابلیت بسته شدن مجدد را داشته باشند، سفارش جعبه مقوایی فانتزی یکی از اهداف طراحان و پدیدآورندگان کارتن ها و جعبه های مقوایی شده است.

جهت سفارش جعبه مقوایی فانتزی می توانید با شمارهای زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

مصرف کننده ی پرمشغله ی امروز، وقت و حوصله ی کلنجار رفتن با بسته ای که معلوم نیست چگونه باید آن را باز کرد، و یا برای دستیابی به محتویاتش باید به سراغ ابزارهایی چون دربازکن، آچار، میخ کش و مانند آنها رفت را ندارد. به ویژه در مورد کالاهای مصرفی، خریدار باید به سرعت دریابد که چگونه می توان بسته را باز نمود و به محتویاتش دسترسی پیدا کرد. تجربه نشان داده مردم هزینه اضافی بسته هایی را که به سادگی باز و آمادهی بهره برداری می شوند، با رغبت می پردازند. قوطی های فلزی با درهای آسان بازشو یکی از این نمونه هاست. به عنوان مثال تحولی ساده در طراحی بطری، به نحوی که به راحتی در دست جای گیرد، شر نخورد و دهانه اش به گونه ای باشد که مایعات به مقدار نیاز و راحت از آن خارج شود، می تواند محبوبیت فوق العاده ای برای محصول به دنبال داشته باشد. و به پیشی گرفتن در رقابت شدید بازار فروش کمک کند. به کارگیری یا فقدان عواملی که برای مصرف کنندگان رفاه، آسایش و اطمینان خاطر به همراه می آورند، به شکل بسیار ظریف و پنهان، بین مصرف کننده و کالا، رابطه ی دوستی یا از کدورت برقرار می کنند.

متخصصین زیادی به طور مستمر در کار بهبود و اصلاح طراحی ساختار و فرم بسته های مختلف مقوایی، فلزی، پلاستیکی و شیشه ای هستند، تا مصرف کنندگان ضمن خرید یا استفاده، دچار اشکال و زحمت نشوند و خاطره ای خوش از آن در ذهن نگهدارند. فقط به پشتوانه ی این رابطه ی مطلوب می توان انتظار فروش مجدد و تصاحب بیشتر بازار را داشت. فرم، ساختار و مواد به کار رفته در بسته بندی در ایجاد رفاه و سهولت بهره گیری از آن نقش کلیدی دارند. همچنین عواملی را می توان در طرح با ویژگی های یک بسته گنجاند که برای افراد مختلفی که در چرخه ی تولید، توزیع و مصرف هستند، رفاه و آسودگی به همراه بیاورد. بسته ها می توانند در کار حمل کنندگان، انبارداران و به ویژه فروشندگان تسهیلاتی ایجاد کنند. طبیعی است یک فروشنده راغب تر است کالایی را بفروشد که راحت تر شناسایی شده، قیمت آن سریع و بدون دردسر به صندوق فروشگاه داده شود و مشتریان به دلیل نقص بسته بندی، آن را عودت ندهند. راحتی در استفاده، یکی از عوامل مؤثر در ایجاد سفارش مکرر برای کالاهای رقابتی است.

 

Order a fancy cardboard

 

کالا های مصرفی ، نظیر آدامس یا سیگار ، باید بسته بندی داشته باشند که پوشش یا در آن به راحتی باز شود ، اما بر خلاف آن ها در مواردی مانند بسته های دارویی ، جهت جلوگیری از دسترسی اطفال ، جعبه ها را به نحوی میسازند که در آن به سادگی گشوده نشود. با سفارش جعبه مقوایی فانتزی و هر عاملی که استفاده از محصول را ساده تر کند یا نگهداری و حمل آن را، در چرخه تولید تا مصرف، آسان تر کند در اشغال سهم بیشتری از بازار مؤثر است. از این رو بهره گیری از ساختارهایی که امکان ساده باز کردن بسته را می دهد، با وجود عواملی مانند دسته، جهت حمل یا استفاده ی ساده تر، همچنین درج علائمی جهت حمل و نگهداری و بارکدهایی برای شناسایی کالا می تواند به عواملی برای فروش بیشتر و پیشی گرفتن از رقبا بیانجامد. بسته بندی مناسب و کارآمد، امکان محافظت همه جانبه از محصولات، حمل و نقل و جابه جایی راحت، ذخیره سازی و انبارداری کم هزینه و طولانی، دسترسی سریع و بهره گیری آسان از کالا را، از زمان تولید تا هنگام مصرف، فراهم می سازد.

گریز از سختیها، در نهاد همه ی انسانها وجود دارد و رفاه جنبه های انسانی زندگی بشر را پر رنگ تر می کند. امروزه بیش از گذشته، رفاه و آسودگی، برای مردم اهمیت پیدا کرده است. در این فضا هر عامل و ایده ای که در پس ان چنین مفهومی استنباط شود، مطلوب خواهد بود و هر چیزی که استفاده از محصول را آسان تر کند یا به نگهداری و حمل بهتر آن کمک نماید، به فروش بیشتر محصول می انجامد. بسته هایی که بدون نیاز به ابزاری خاص نظیر در بازکن، آچار، میخ کش و مائد آنها باز شوند یا پس از مصرف، قابلیت بسته شدن مجدد را داشته باشند، در یکی دو دهه اخیر از استقبال خوبی برخوردار بوده اند و مصرف کنندگان غیر عمده، با رغبت هزینه ی چنین ایده هایی را پرداخت کرده اند.

 

سفارش جعبه مقوایی فانتزی

 

محافظت کامل از محتوی ، حمل آسان و جابجایی راحت ، انبارداری کم هزینه ، دستیابی سریع و بهره گیری آسان از محتوی ، در کنار زیبای و ایجاد حس اطمینان و جذابیت ، از مشخصات یک بسته بندی مطلوب و کارآمد است. برای طراحی یک بسته ساده ، مانند ظرف روغن موتور اتومبیل ، نکات زیادی را باید در نظر گرفت . صراحت ، سادگی و کارآیی حرف اصلی در طراحی این جعبه است . این بسته بندی در وحله نخست این پیام را میدهد ، که محتوی آن چیست و مقاومت لازم در مقابل فشار یا ضربه در حد معمول را داراست . وجود نشان دهنده با تجهیزاتی در بسته بندی که به عنوان یک مانع و شاخص، عبور از آن به سادگی مشخص شود، علاوه بر پیشگیری از تقلب ، تعویض و یا دستکاری محصولات، این حس را القا می کند که با کالای ارزشمندی رو به رو هستیم. به عنوان مثال با سفارش جعبه مقوایی فانتزی برای بطری روغن زیتون با بهره گیری از چنین عواملی بر مرغوبیت ، اصالت ، اهمیت و خوشنامی خود تأکید دارد.

 

جهت سفارش جعبه مقوایی فانتزی می توانید با شمارهای زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!