هاردباکس محصولی هست که امروزه از آن استفاده زیادی می شود، هر جایی که بسته بندی اهمیت دارند هارد باکس ها هم به کار می روند، روز به روز به اهمیت آن ها اضافه می شود، چرا که امروزه این محصولات از ارزش و اهمیت بالایی برخوردارند، زمانی که شما می خواهید یک محصول را بسته بندی کنید، متوجه می شوید که همه چیز به دیدگاه مشتریان بستگی دارد، مشتریان به شما کمک کرده تا بتوانید برای فروش مناسب از محصولات مقرون به صرفه بهره بگیرید و همین طور بسته بندی های خوبی انجام دهید، از این رو تولید هاردباکس در تهران بیشتر رواج پیدا کرده و افراد زیادی از آن به نحو احسن بهره می گیرند.

تولید هاردباکس در تهران با بهترین کیفیت

هارد باکس ها جعبه هایی سخت و محکم هستند که از مقواهای محکمی در تولید آن ها استفاده می شود، شما باید در نظر داشته باشید، این محصول از روکش سخت تولید شده و در جنبه های مختلف به کار می رود.هارد باکس به دلیل محصولاتی که مقاومت زیادی دارند معروف هستند و همین طور آن ها بسته بندی های محصولات و کالاهای لوکس و لاکچری هم می باشند، بیشتر عطر و ادکلن هایی که شما امروزه تهیه می کنید از جعبه هاردباکس برای بسته بندی آن ها استفاده شده است.

 

ویژگی های هاردباکس ها در بسته بندی
ویژگی های هاردباکس ها در بسته بندی

 

در واقع شما با توجه به شکل ظاهری هاردباکس ها هنوز هم می توانید در نظر داشته باشید که چطور از آن می توانید به عنوان یک محصول مقرون به صرفه و مناسب بهره بگیرید و همین طور کادوهای ساده را می توانید بهشان جلا بدهید تا شکل ظاهری خوبی داشته باشند. هارد باکس ها در واقع شکل ظاهری خوبی دارند و همین به یک محصول قدرت و زیبایی خیلی خاص می دهد حتی اگر بسیار ساده باشد.

ویژگی های هاردباکس ها در بسته بندی

• جذابیت و زیبایی ظاهری
• شکل زیبای محصول
• مقاومت مناسب و محافظت از کالا
• طول عمر زیاد
• طرح های گوناگون
• به کارگیری از جعبه سخت
• امکان ثبت نام نشانی و لوگو
• به کارگیری از آهنربا
• نمایش زیبایی با سادگی

نحوه تولید هاردباکس در تهران

برای تولید هاردباکس در تهران می توان جعبه ها را یا به صورت دستی و یا به صورت ماشینی ساخت. زمانی که شما به روش ماشینی تولید می کنید می توانید هم به صورت خودکار و هم نیمه خودکار از دستگاه های برش و چاپ استفاده کنید. برای تولید انبوه می توان از هاردباکس ها به روش ماشینی بهره گرفت، در این روش تمامی جعبه ها به یک میزان و به یک اندازه برش داده می شوند و همین طور اگر مشتری بخواهد لوگو یا نام تجاری خودش را ثبت کند، آن روی این محصول چاپ می شود.

 

نحوه تولید هاردباکس در تهران
نحوه تولید هاردباکس در تهران

 

اما در تولید به روش دستی، مراحل بیشتر هستند و به نیروهای انسانی بیشتری نیاز داریم در این روش نیروها باید بیشتر مراحل را به صورت دستی و مطابق با الگو انجام دهند. تولید هاردباکس به روش دستی دارای تنوع زیادی بوده و شما می توانید با استفاده از سلایق خودتان، تزئینات بیشتری روی آن انجام دهید.

نحوه انجام چاپ روی این جعبه ها

امروزه چاپ ها اهمیت زیادی دارند، زمانی که شما خدمات چاپ را انجام می دهید متوجه می شوید که ابتدا یک مقوای نازک برای سطح کار انتخاب کرده و سپس با کمک دستگاهی به نام دایکات، طرح مد نظر را روی آن ایجاد می کنند، پس از چاپ طرح، مقوای نازک به مقوای کرجی وصل شده که این عمل باعث مستحکم بودن جعبه ها می گردد، چاپ هاردباکس با بهره گیری از دستگاه های مخصوص به خودش انجام می شود و سپس امکان چاپ طرح روی جعبه ای که به صورت دستی تولید شده وجود ندارد.

چطور هاردباکس ها را برش می دهند؟

در تولید هاردباکس در تهران، جهت های زیادی برای برش دادن وجود دارد، روش های آن با هم دیگر فرق داشته و گوناگون هستند به عنوان مثال برش لیزری عموما به صورت معمول برای برش مقوا و روش دستی به کار داشته و اما مقوای کرجی داخل تغیه قرار می گیرد و برش در ابعاد داده شده به دستگاه صورت می گیرد.

بهترین تولید کننده هاردباکس در تهران

امروزه تولیدی های زیادی وجود دارند که درزمینه طراحی و ساخت هاردباکس ها فعالیت می کنند، هاردباکس ها با توجه به ویژگی ها و مزایایی که دارند در جاهای مختلفی به کار می روند و همین سبب گسترش صنعت تولید جعبه سازی و کارتن سازی و همین طور استفاده از هاردباکس ها شده است، شما می توانید از بهترین تولید کننده هاردباکس ها این محصولات را تهیه کرده و از آن ها برای دسته بندی مختلف به کار می رود.

 

بهترین تولید کننده هاردباکس در تهران
بهترین تولید کننده هاردباکس در تهران

 

باید در نظر داشته باشید که در حال حاضر هاردباکس ها به همین صورت انجام می شود، در جاهای زیادی از آن استفاده می کنند. شما می توانید دریابید که چطور با استفاده از هاردباکس می توانید محصولات خودتان را بهتر به مشتریان ارائه کنید.اما از چه مرکزی باید هاردباکس ها را تهیه کنید؟ بهترین تولید هاردباکس ها یک سری مزایا و ویژگی ها دارند، در نتیجه شما باید از آن ها به نحو احسن استفاده کنید. مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش انواع و اقسام هاردباکس ها فعالیت کرده و شما می توانید بهترین محصولات با کیفیت های مختلف را از مسترپک تهیه کنید.

مسترپک محصولات متنوع را با قیمت مناسب عرضه کرده و همین طور کیفیت خوبی را به شما ارائه می دهد، شما می توانید پیش از خرید از مشورت و راهنمایی مشاوران مسترپک بهره بگیرید، به همین دلیل می توان آن را تولید کننده هاردباکس با کیفیت نامید. از طرفی مسترپک محصولات دیگر مانند کارتن 3لا و 5لا، جعبه مقوایی، کارتن لمینتی و … را نیز عرضه می کند.

سوالات متداول
چطور هاردباکس خوب بخریم؟ شما می توانید به صورت آنلاین به تمامی فروشگاه ها و شرکت های تولید کننده هاردباکس دسترسی داشته باشید.
قیمت هارد باکس چقدر است؟ با توجه به روش تولید و کیفیت های آن تخمین زده می شود.
خرید هارد باکس ها به چه صورت است؟ می توانید به صورت آنلاین هر محصول را تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!