هنگام سفارش جعبه بسته بندی برای جلوگیری از تقلب و فروش محصولی دیگر به جای محصول اصلی و خوشنام، یکی از فواید بسته بندی است، به همین دلیل باید دقت کنید تا جعبه بسته بندی با کیفیتی را خریداری کنید و وجود بسته بندی به خودی خود حکایت از آن دارد که محتوی سالم و بدون دستکاری است. هیچ اطمینانی در مورد صحت و اصلی بودن یک محصول فاقد بسته بندی وجود ندارد. ساده ترین شکل بسته بندی هم تا حدی به ما اعلام می کند که محصول از تولید کننده و نام و اعتبار مشخصی برخوردار است و حامل این پیام است که تولید کننده یا توزیع کننده در مورد سلامت آن و صحت ادعاهای درج شده روی بسته جوابگو و مسئولیت پذیر است. با این حال تقلب یا دستکاری در محتویات یک بسته، پدیده ای است که اکثر محصولات به ویژه تولیدات مرغوب و خوشنام را تهدید می کند. تا جایی که برخی از تولید کنندگان از تجهیزات و تبلیغات ضد تقلب استفاده می کنند تا براهمیت کالای خود تأکید کرده باشند. تقلب در دنیای بسته بندی به معنای جعل یا ایجاد تغییر در محتویات یک بسته است این پدیده با وجود پیشرفت های قابل توجه فن آوری های تولید و قوانین مختلف ملی و جهانی، همچنان پدیده ای غیرقابل اجتناب است.

جهت سفارش جعبه بسته بندی با کیفیت بالا با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

متأسفانه این پدیده ی مخرب در بازارهایی مثل کشور ما که نظارت بر قوانین چندان جدی نیست و مردم به مزایای کالاهای اصلی چندان واقف نیستند، رواج بیشتری یافته است. ساخت جعبه ها به شکلی که سوء استفاده و تقلب های احتمالی را به حداقل برساند، و سفارش جعبه بسته بندی استفاده از وسایل و روش های دستکاری نمایی یکی از وظایف در تولید بسته ها و عاملی پایدار برای ایجاد حس اطمینان و استقبال از کالاست. امروزه اغلب بسته بندیها، ولو به صورت یک لفاف ساده، دارای تجهیزاتی برای جلوگیری از دستکاری و سوء استفاده از محتویاتشان هستند. همه ی مصرف کنندگان دوست دارند در قبال وجهی که پرداخت کرده اند، جنس سالم با کیفیت و دارای اعتبار اصلی را دریافت کنند. بسیار ناراحت کننده خواهد بود اگر دریابیم، وسیله ای که خریده ایم از کیفیت و کارآیی مورد انتظار و وعده داده شده، برخوردار نیست. اثرات زیانبار کالاهای تقلبی در مورد فرآورده های بهداشتی آرایشی و به ویژه دارویی و پزشکی می تواند فاجعه بار و جبران ناپذیر باشد. بسیاری از مراجعات مردم به مراکز درمانی به دلیل استفاده ی ناآگاهانه از همین فرآورده های تقلبی است. تهدید کالاهای تقلبی فقط مربوط به محصولات اسم غذایی و فرآورده های بهداشتی آرایشی یا دارویی نیست به عنوان نمونه دلیل بسیاری از و تصادفات رانندگی، استفاده از لوازم یدکی جعلی و نامرغوب است.
به دو طریق می توان از تقلب در تولید کالاها جلوگیری کرد:

نخست به کارگیری ساختارها و روش هایی که تولید آنها برای متقلبين دشوار یا نشدنی باشد،

دوم استفاده از عناصری که دستکاری و تلاش برای تقلب را آشکار ساخته و هر گونه اختلال را به سادگی قابل رؤیت نماید استفاده از ساختار، روش ها و موادی که نیاز به سرمایه و فن آوری بالا دارد، یکی از بهترین عوامل در پیشگیری از جدل محصولات است.

 

Order packing

 

شاید یکی از بهترین نمونه های روش اول قوطی های فلزی نوشابه ها باشد، در این بسته ها برای پر کردن مجدد یا دستکاری محتوی، راه دیگری جز باز کردن در قوطی وجود ندارد، برای بستن دوبارهی در قوطی هم امکان پذیر نیست. روش های نوظهور بسیاری در چاپ و ساخت بسته بندی به وجود آمده اند، که با وجود گسترش و فراگیر شدن تکنولوژی اسکن و چاپ دیجیتالی، تقلید از آنها آسان و مقرون به صرفه نیست و خریداران با اندکی توجه می توانند فرق کالای اصلی و تقلبی را دریابند. بدیهی است کسانی که به دنبال دستکاری و تعویض محصول یا ساخت تقلبی آن هستند، از توان اجرایی بالا و تجهیزات مدرن بی بهره اند. نیاز داشتن به سرمایه و دانش فنی، آنها را از این کار منصرف می کند.

در روش دوم سعی می شود موقع سفارش جعبه بسته بندی به وسیله ی عناصری که به سادگی قابل دیدن، شنیدن یا لمس کردن است، خریداران را از جعلی بودن کالا یا دستکاری شدن آن آگاه ساخت. به عنوان مثال می توان از بسته بندی های صدادار نام برد. این بسته ها طوری ساخته شده اند که در بار نخست، هنگام باز شدن، صدای مشخصی تولید کنند، به این ترتیب مصرف کننده متوجه می شود که پیش از او کسی در بسته را نگشوده است. نمونه ی دیگر، بطریها و ظروفی هستند که دهانه ی آنها سیل شده است، یعنی قبل از آنکه درپوش بطری را ببندند، روی دهانه ی آن را با ورقی از کاغذ، فیلم یا فویل می چسبانند، به این ترتیب امکان باز کردن و دوباره پر کردن ظرف از محصول تقلبی بسیار کم می شود. درهای پلاستیکی و فلزی بطریها، امروزه همگی به گونه ای طراحی شده اند که پس از اولین باز شدن حلقه ای از آنها جدا شده و روی گردن بطری باقی می ماند. نوار یا غلاف پلاستیکی که دورتادور درپوش اکثر شیشه های حاوی مواد غذایی شیرینکه می شود و بخش فوقانی آن را می پوشاند، مثال دیگری برای جلوگیری از تقلب است. در اغلب این موارد به خریداران گفته می شود در صورت معیوب یا مخدوش بودن عامل محافظ، کالا را به فروشنده باز گردانند.

تجهیزات و عناصر ایمنی از قبیل مرکب های حساس به نور، کاغذها و برچسب های مخصوص، هولوگرام ها وحتی برچسب های حاوی امواج رادیویی و بسیاری روش ها و ابزارهای دیگر برای پیشگیری از جعل و تقلب به کار می روند. هر ویژگی یا عنصری که بتواند یک محصول را غیرقابل جعل کند، امتیازی برای بسته بندی محسوب شده و از چشم مصرف کنندگان دور نخواهد ماند. تلاش طراحان و برنامه ریزان بسته بندی باید در جهت شناخت و به کارگیری این روش ها و امکانات باشد. این روش ها علاوه بر جلوگیری از زبان دیدن تولید کننده در مجموع موجب جلب اطمینان مردم و صحت و سلامت چیزی می شود که مصرف می کند. هنگامی که محصولی جهت برآورده کردن ابتدایی ترین نیازها نظیر حفظ محتوی، جلوگیری از فساد و آلودگی سهولت حمل و انبارداری و مانند آنها بسته بندی می شود، ممکن است به طور کامل پوشیده شده و دیگر در معرض دید و شناسایی مخاطبین قرار نگیرد و خریداران متوجه نشوند چه کالایی را می توانند بخرند. در یک بازار سنتی که اجناس بدون بسته بندی عرضه می شوند و خریداران به طور مستقیم با خود کالاها در تماسند، مصرف کنندگان، کالا را به طور مستقیم مشاهده کرده و توانایی بررسی کامل آنها را قبل از خرید دارند.

 

Order packing

 

توضیحات و اطلاعات کافی هم توسط فروشنده ارائه می شود. اما در بازارهای امروزی، این وظیفه به عهده ی بسته بندی است که شناسایی کالا و چگونگی کمیت، کیفیت، نوع عملکرد و میزان تشخص کالا را به بینندگان القا کند. این کار کرد که از مهم ترین و اساسی ترین فواید بسته بندی است، همان عملکرد هویت بخشی به کالاست که باید با توجه به ویژگی های کالا و مخاطب، هدفدار و تعریف شده باشد. هویت یا تشخیصی که حین سفارش جعبه بسته بندی به طور آشکار یا نهان از بسته بندی یک کالا استنباط شود، در ارتباط خریداران با آن کالا و جایگاهی که در عرصه ی فروش اشغال می کند تأثیر اساسی دارد. اولین ارتباط مصرف کنندگان با هر کالا، از طریق همین هویت تعریف شده در بسته بندی برقرار می گردد. هرچه هویت ارائه شده قوی تر و صحیح تر باشد، این ارتباط نزدیک تر و پایدارتر خواهد بود. در نتیجه، استقبال از کالا و میزان فروش افزایش خواهد یافت.

جهت سفارش جعبه بسته بندی با کیفیت بالا با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

پیش و بیش از هر چیز هویت ارائه شده در طراحی و ساخت بسته بندی، باید با نوع کالا تناسب داشته باشد. بسته ی محصولات مصرفی، مانند پودرهای شوینده، نباید فاخر و با رنگ های آرام و سنگین طراحی شود. همانطور که مایعاتی چون روغن های خوراکی را در بسته های مقوایی ارائه نمی کنند. بسته بندی یک دستمال کاغذی نباید سیاه و چرک باشد، در صورتی که شاید بتوان کالاهایی مانند کیف و کمربند چرمی را در بسته ای سیاه رنگ روانه ی بازار کرد. از یک کالا، گاهی نمونه هایی با کاربردهای گوناگون، یا درجات متفاوتی از کیفیت و قیمت، تولید و عرضه می شود. این حق مصرف کنندگان است که پیش از خرید، بدانند کالای بسته بندی شده چیست و در کدامیک از این درجات مختلف جای گرفته است. علاوه بر اطلاعاتی که بر روی بسته بندی درج می گردد، شکل ظاهری و حال و هوای کلی بسته، با یک نگاه ما را از کاربرد، سطح کیفی حدود قیمت و تشخص کالا مطلع می سازد. محصولی مانند شکلات، در یک بسته بندی معمولی، با همان محصول در بستهای فوق العاده لوکس و تجملی، هویت های متفاوتی را ارائه می دهند. در نتیجه خریداران مختلفی را نیز هدف قرار خواهند داد.

ارزش مادی یا بهای یک بسته، به خودی خود پیام مهمی ارائه می کند و بر ارزش کالا و نوعی خاص از هویت و کیفیت دلالت دارد و مشخص می کند که چه کسی مصرف کننده ی کالاست. با وجود آنکه محاسبه ی قیمت ساخت یک بسته، کاری است مشکل و تخصصی، اما مردم به صورت تجربی و در اثر مقایسه با کالاهایی که خریده اند، یک دید نسبی از ارزش مادی هر بسته بندی دارند. نوع بسته بندی باید با ملاحظاتی انتخاب شود تا هزینه ی تولید آن معقول بوده و با ارزش مادی کالای بسته بندی شده تناسب داشته باشد. برای یک خوراکی ساده، نمی توان بسته ای تدارک دید که بهای تولید آن بسته، به نحو آشکاری از بهای محتویش بیشتر باشد. از طرفی محصولی گران قیمت، مانند یک شیشه عطر، اگر بسته ای معمولی و ارزان داشته باشد، کم کیفیت به نظر خواهد آمد. هزینه پرداختی و قیمت فروش محصولات، فقط با بهای تمام شده ی محتوی ارتباط ندارد، بلکه نیازهای حاشیه ای یک محصول، از بسته بندی گرفته تا هزینه های تبلیغات مختلف، نیز در این امر دخیل هستند. این هزینه های حاشیه ای بر اساس نوع مصرف و نیازهای ذهنی مردم در نظر گرفته می شوند. به عنوان نمونه برای لوازم آرایش نه چندان پر بها، بسته ای خاص و گران پذیرفتنی است، حال آنکه در برخی مواد شیمیایی و صنعتی، با وجود آنکه قیمت بالایی دارند، نیازی به بسته ی فاخر و گران قیمت احساس نمی شود. کالاهایی که جنبه ای از تفنن و سرگرمی دارند، به ویژه آنهایی که بیشتر برای هدیه خریداری می شوند، باید بسته هایی داشته باشند که خود و محتوی را گران تر از آنچه که هست نمایش دهند.

پیش از شروع طراحی بسته بندی هنگام سفارش جعبه بسته بندی باید بدانیم، خریدار واقعی کالا و مصرف کننده ی نهایی آن چه گروهی هستند و تا جای ممکن از سلایق، پیش فرض ها و نیازهای آنان تصور درستی داشته باشیم تا با ارائه ی هویت درست در طراحی کمک کنیم، خریدار و مصرف کننده ی واقعی کالا را بیابد. به خصوص در مورد کالاهایی که تازه عرضه شده اند و یا با تغییراتی در شکل و کارآیی جدید، دوباره روانه ی بازار می شوند، تشخیص صحیح هویت کالا اهمیت خاص می یابد قطعا طراحی بسته بندی فرآورده های مخصوص بانوان با کالاهایی برای آقایان متفاوت است این تفاوت با هویت ارایه شده در طراحی استنباط میشود . بر اساس تجربیات قبلی ، بسته ای ظریف با نقوش لطیف و آرام و با رنگ های روشن ،نظیر صدفی یا صورتی ،این حس را به وجود می آورد که آن کالا ویژه ی استفاده خانم ها ارایه شده است. گاهی از یک کالا ،نمونه ای با کیفیت ،قیمت و کاربردهایی متفاوتی تولید و عرضه می شود. مصرف کننده باید پیش از خرید ،بداند کالای جعبه سازی شده کدامیک از نمونه های مختلف است.

خریداران مختلف نسبت به سن، جنسیت، وضعیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و حتی موقعیت جغرافی خود در مورد اجناسی که در معرض دیدشان قرار میگیرد و آنچه که تصور می کنند برای آنها مطلوب است، پیش فرض هایی دارند. الگوی رفتار افراد مختلف برای انتخاب یک کالای آشنا ، یا رفتن به سمت چیزی که تا کنون خریداری نمی کرده اند یکسان نیست. در جامعه افرادی با سلیقه ها ،خاستگاه ،نیاز ها، منطق و قدرت خرید متفاوت وجود دارند. بنابراین رفتار آنها هنگام خرید متفاوت خواهد بود . برخی از مردم بیشتر به گزینه های اقتصادی نظیر کمیت و قیمت کالا توجه دارند، گروهی بیشتر به کیفیت یا ویژگی های منحصر به فرد اجناس می اندیشند و برای عده ای خوش نامی کالا و نام اعتبار تولید کننده و یا به عبارتی مارک، بیش از هر چیزی حایز اهمیت است. نظر به این که مخاطبین کالای تولید شده کدام یک از این افراد هستند ، ایجاد یک هویت متناسب با محصول و مخاطبین آن باید اولین دغدغه تولید کنندگان و به طبع آن تیم طراحی و تولید جعبه مقوایی باشد. این تناسب هم در طراحی و هم در انتخاب ساختار و مواد اولیه اهمیت دارد.

 

Order packing

 

هرچه شناخت از جنسیت، سن و موقعیت اقتصادی و اجتماعی مصرف کنندگان در سفارش جعبه بسته بندی بیشتر باشد، بسته بندی در بازار فروش موفق تر عمل خواهد کرد. طرح بسته بندی باید با سن مصرف کننده، اعم از پیر، جوان یا کودک، تناسب داشته باشد، به عنوان مثال در طراحی بسته بندی کالایی برای کودکان، می توان از طرح هایی با رنگ های خالص، تند و تهاجمی استفاده کرد. جنسیت مصرف کننده نیز می تواند از عوامل تعیین کننده ی طرح بسته بندی باشد. طبیعی است که طراحی بسته بندی کالایی ویژه ی بانوان با طراحی بسته بندی دیگری برای آقایان متفاوت باشد. بسته ای با نقوش ظریف و لطیف با رنگ های روشن مانند صورتی، خود به خود این استنباط را به وجود می آورد که آن محصول، مخصوص استفاده ی خانم ها تولید و عرضه شده است. پس از تعیین و تشخیص نوع مخاطب، با شناخت خواسته ها و انتظارات او، طراح می تواند تصور کند که بسته بندی کالای مورد نظرش چه طرحی را می طلبد و از چه فرم یا کیفیتی باید برخوردار باشد. بنابراین جهت موفقیت در فروش بیشتر کالا و جلب نظر مخاطبین به لحاظ تفاوت های اقشار گوناگون جامعه و به تناسب رفتارها و سلایق متفاوت آنان، هویتهای تعریف شده ی بسته بندی ها نیز باید متفاوت باشد. اگر بسته بندی یک کالا نتواند آن را درست به مخاطبینش معرفی کند، بی هویت و کم اثر است.

در فروشگاه ها اجناسی نظیر مایحتاج ضروری زندگی یا ابزارها و وسایل کار وجود دارند، که نه برای سرگرمی و از سر تفنن، بلکه بر اثر یک نیاز ضروری خریداری می شوند. در این موارد بسته بندی بیش از آنکه عامل ایجاد انگیزهی خرید باشد، می تواند به عاملی برای لذت از خرید و ایجاد حس اعتماد در مصرف کنندگان، از طریق ارائه ی هویتی ویژه تبدیل شود. یک تولید کننده ی آگاه و با تجربه، به مسائل تولید، بسته بندی، بازاریابی، تبلیغات، نحوه ی حضور در بازار و بسیاری موارد دیگر همزمان و در کنار هم فکر کرده و برای همه ی آن ها باهم برنامه ریزی می کند. چرا که این عوامل به هم پیوسته اند و به پیشبرد اهداف یکدیگر کمک می کنند. سفارش جعبه بسته بندی و طراحی بسته بندی علاوه بر شناسایی کالا یا ایجاد حس اعتماد و لذت از خرید ، باید کمک کند تا مخاطب وجه تمایز این کالا را با کالا های مشابه در یابد و متوجه شود در صورت خرید از چه امکانات و مزایایی برخوردار خواهد شد . در بازاری پر رونق ممکن است انواع متفاوتی از یک کالا ارائه شود که بدون تفکیک این محصولات مختلف خریدار قدرت تشخیص و انتخاب را از دست داده و حتی ممکن است از خرید منصرف شود. جعبه سازی باید به طرق مختلف ، به ارایه ی دلایل کافی ، توجه مشتری را جهت خرید یا انتخاب از میان کالا های مشابه جلب نماید.

جهت سفارش جعبه بسته بندی با کیفیت بالا با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

اغلب بسته بندی بیشترین نقش را در ایجاد هویت خاص برای کالا به عهده دارد، اما در کنار او تبلیغات و نحوه ی حضور در بازار می تواند در شکل دادن این هویت باشد. به عنوان مثال نوعی از تبلیغات تلویزیونی یا آگهی های مطبوعاتی می تواند کالایی را به بخش خاصی از مردم مانند جوانان با ورزشکاران نسبت دهد. همچنین نحوه ی حضور یک کالا در بازار می تواند مؤید نوعی از هویت باشد. کالایی که فقط در فروشگاه های بسیار لوکس عرضه می گردد نسبت به کالایی که می توان آن را در هر کجا یافت، خود به خود هویت و تشخص متفاوتی پیدا می کند. در طراحی بسته بندی محصولاتی مانند ابزارها و وسایل کار یا مایحتاج ضروری زندگی، که نه از سر تفنن و برای سرگرمی، بلکه اغلب بر اثر یک نیاز ضروری خریداری میشوند؛ باید در نظر داشت بسته بندی بیش از آن که عامل اصلی ایجاد انگیزهی خرید باشد، باید به عاملی برای لذت از خرید و ایجاد حس اعتماد به محصول، تولید کننده و یا فروشنده تبدیل گردد.اما در مورد کالاهایی که خریدن و داشتن آنها چندان ضروری نیست، وظیفه ی بسته بندی سنگین تر است. در این موارد طراحان با ارائه ی یک هویت ویژه در طراحی، افزون بر ایجاد لذت از خرید و حس اعتماد، باید انگیزه ی کافی برای خرید در مخاطبین را نیز به وجود آورند. در طراحی بسته بندی کالاهایی چون لانه ی پرندگان، باید حس کاملی از جذابیت های این کالا نهفته باشد تا هر بیننده ای را ولو با انگیزهی ضعیف، به این عمل لطيف توجه داد و او را به سمت این کالا بکشاند.

طبیعتا چنین نقشی در طراحی کالایی چون یک گونی برنج کمرنگ تر است . سفارش جعبه بسته بندی ، گاهی سعی طراح بر آن است که بین کالاهای مختلف ، در ذهن بیننده نوعی ارتباط به وجود بیاورد . اغلب چنین ایده ای از طریق معرفی و نمایاندن شهرت و خوش نامی کالا های وابسته به هم و یا پدید آورنده ی آن ها صورت می پذیرد .استمرار در معرفی تولید کننده ، برای ایجاد هویت خاص کالا ، مردم را علاوه بر استفاده از کالای مورد نظر، به استفاده از محصولات دیگر آن تولید کننده ترغیب می کند. در روش طراحی با استفاده از هویت یکپارچه و تثبیت شده یا یونیفرم کالاهای مختلف یک تولید کننده را مرتبط به هم معرفی کرده و از شهرت و اعتبار محصولات خوشنام قبلی برای کالاهای جدید بهره می گیرند. بسته بندی هایی که با استفاده از هویت یکپارچه طراحی شده اند، همانند یونیفرم متحد الشکل یک واحد نظامی، با وجود تفاوت های ریز و در رشت در یک نگاه، یکسان و من با ایده ای دیگر به نظر می آیند. خریا۔ ایران با دیدن محصولاتی که در طراحی آن فارسی مشاباء به کار بسته شده، در می یابند که آن کالاها از کیفیتی مشابه و تولید کننده یا پشتیبان مشترکی برخوردارند. با به کارگیری در سطح وسیع و استمرار در استفاده از هویت به لحم مرتبط، پس از مدتی یونیفرم، مانند یک نشان، همزاد این تولیدات شده و در ذهن مردم تثبیت خواهد شد. طراحی مجموعه ای از کارها با استفاده از روشی ثابت و هویتی یکپارچه یا یونیفرم ،از پر طرفدارترین روش های طراحی در گرافیک و تبلیغات امروز است و به ویژه در طراحی جعبه های مقوایی و بسته بندی ها کاربد فراوان پیدا کرده است.

 

Order packing

 

به این ترتیب مجموعه ای از محصولات، طرفداران متعصب و مصرف کننده ی دائمی می یابند و منافع بسته بندی از فروش همان کالا فراتر خواهد رفت. از این رو بسیاری از طراحان در طراحی بسته های مختلف محصولات متنوع یک تولید کننده، با وجود تفاوت های کم و بیش آنها، از مجموعه ی عناصری ثابت و نیز از نوعی هویت یکپارچه و تثبیت شده استفاده می نمایند. به عنوان مثال رنگ، فرم، سفارش جعبه بسته بندی در شیوه ی طراحی یا مواد و مصالح را همواره ثابت نگه داشته و سایر عناصر را تغییر می دهند. اصرار در به کار بردن این عناصر ثابت، و تغییرات محدود در طراحی بسته های وابسته به هم، منجر به شناخته شدن سریع کالا و کسب اعتبار و تثبيت هرچه بیشتر آنها در ذهن مردم خواهد شد. در طراحی محصولات مختلف در صنعت جعبه سازی و بسته بندی ، محصولات متنوع یک تولید کننده ، هنگامی که از یونیفرم بهره می گیرند، با وجود تفاوت های کم و بیش محصولات ، از مجموعه ای عناصری ثابت بهره میگیرند.

به عنوان مثال یکی از عناصر طراحی مانند رنگ ، لوگو ، فرم ، تصاویر، ترکیب بندی ، شیوه طراحی یا مواد و مصالح را همواره ثابت نگه داشته و سایر عناصر را تغییر می دهند . میزان تغییرات باید در حدی باشند که جعبه مقوایی از دیگری باز شناخته شود و ارتباط بین محصولات مختلف ،گسسته نشود. طراحی با استفاده از هویت یکپارچه و تثبیت شده یا یونیفرم، از پرطرفدارترین روش های طراحی در جهان تبلیغات و بازاریابی است. در این روش کالاهای مختلف یک تولید کننده را مرتبط به هم معرفی کرده و از اعتبار، شهرت و خوشنامی محصولات شناخته شده ی قبلی، به کالاهای جدید و نوظهور وام میدهند. بسته های مبتنی بر هویت یکپارچه، همانند یونیفرم متحدالشکل کارمندان یک مؤسسه یا یک واحد نظامی، که با وجود تفاوت های ریز و درشت در یک نگاه کلی یکسان و مرتبط به هم به نظر می رسند، گروهی از کالاها را به هم مرتبط می سازد. مخاطبان با دیدن مجموعه ای از محصولات که از یک روش کلی در طراحی آن ها پیروی شده، به این نکته پی می برند که آنها از کیفیتی مشابه و تولید کننده یا پشتیبان مشترکی برخوردارند. حتی برخی از فروشگاه های بزرگ یا زنجیره ای، بسته بندهای خاص فروشگاه خود را تدارک می بینند تا از این طریق نوعی هویت برای فروشگاه خود ایجاد کرده و به کالاهایی که از تولید کننده های متفاوت توسط آنها عرضه می شود، اعتبار و اهمیت بدهند. در این بسته ها نیز نوعی هویت یکپارچه یا یونیفرم، عامل وحدت و ارتباط بین کالاهای مختلف است که به جای تولید کننده و پدیدآورنده‌ پشتیبان و ارائه دهنده ی کالا را مشخص می کند.

جهت سفارش جعبه بسته بندی با کیفیت بالا با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!