کارتن لمینتی، یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین نوع کارتن می باشد که امروزه در بین مشتریان طرفداران زیادی پیدا کرده است. کارتن لمینتی، جزو کارتن هایی می باشد که وزن پایینی دارد و مقاومت آن بالا است. از کارتن های لمینتی برای جا به جایی کالاهای حساس استفاده می کنند. علاوه بر این ها کارتن لمینتی، به خاطر ظاهر جذابی که دارد بیشتر برای بسته بندی استفاده می شود و باعث افزایش فروش محصول بیشتر است. فرآیند چاپ و طراحی بر روی کارتن های لمینتی با کیفیت خیلی بالاتری انجام می شود و محدودیت خاصی ندارد. کارتن لمینتی، دارای یک پوشش پلاستیکی می باشد که در کارتن سازی روی آن ها کشیده می شود. جنس کارتن لمینتی از مقوا چند لایه می باشد که یک روکش براق دارد. روکش لمینتی در واقع همان مقوای گلاسه می باشد که روی کارتن ها چسبانده می شود. ویژگی خوبی که درباره کارتن لمینتی وجود دارد این است که می توان آن را در رنگ های مختلفی تولید کرد. کارتون لمینتی معمولاً به صورت چند لایه است که طرح مورد نظر محصول باکیفیت بالایی روی آن چاپ می شود. کارتون لمینتی در انواع مختلفی در بازار وجود دارد و به دو روش مختلف تولید می شوند. در ادامه با ما همراه باشید.

برای خرید کارتن لمینتی دلخواه خودتان با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

برای دیدن نمونه های کارتن لمینتی روی لینک زیر کلیک کنید :

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

روش تولید انواع کارتن لمینتی

همان طور که گفته شد انواع کارتن لمینت با روش های مختلفی تولید می شود که با توجه به سفارش مشتری و نوع محصولی که دارد یکی از این نوع روش ها به کار می رود. کارتن لمینت سرد برای محصولاتی به کار می رود که دارای اندازه بزرگ هستند. کارتنی که در لمینت سرد استفاده می شود به صورت پنج یا سه لا می باشد. لمینت گرم، بیشتر برای محصولاتی به کار می رود که اندازه ی کوچک تری دارند. لمینت گرم می توان در تراکت ها، کارت ویزیت ها، پوسترها و بنرهای تبلیغاتی مشاهده کرد. یکی از کاربردهای اصلی لمینت گرم، برای منو رستوران ها و فست فودها می باشد. برای تولید انواع کارتن لمینتی معمولاً یک لایه مقوایی را که طرح مورد نظر مشتری روی آن چاپ شده است را با چسب مخصوص بر روی کارتن لمینت می کنند. به دلیل اینکه مقوا روی کارتون چسبیده یا لمینت می شود، انواع کارتن لمینتی به این نام شناخته می شوند. کارتن های لمینتی دارای مقاومت بیشتری نسبت به دیگر کارتن ها می باشند. این روزها تولید کننده انواع کارتن لمینتی در شهرها مختلف وجود دارد.

 

روش تولید انواع کارتن لمینتی
روش تولید انواع کارتن لمینتی

 

قیمت کارتن لمینتی

تعیین قیمت برای کارتن لمینت به موارد مختلفی مثل: وزن کارتن، ابعاد کارتن و نوع کاغذ بستگی دارد. برای این که از قیمت کارتن لمینتی مطلع شوید بهتر است به سایت های اینترنتی کارتن لمینتی مراجعه کنید و به طور دقیق از این سایت ها قیمت را استعلام بگیرید. سایت های کارتن لمینتی مشاوره های آنلاینی دارند که مشتریان را می توانند در انتخاب کارتن مناسب راهنمایی کنند. مهم ترین موردی که می تواند بر روی قیمت کارتن لمینتی تاثیرگذار باشد کیفیت چاپ می باشد. هر چقدر کیفیت چاپ بالا باشد در نتیجه هزینه نهایی کارتن لمینتی نیز افزایش می یابد. قیمت کارتن لمینتی نسبت به دیگر کارتون های چاپی کمی گران تر می باشد زیرا یک پوشش چاپ لمینت بر روی کارتن چسبانده می شود. بزرگترین شرکت های تولید کننده معمولا از کارتن لمینتی برای محصولات خود استفاده می کنند.

 

قیمت کارتن لمینتی
قیمت کارتن لمینتی

 

انواع کارتن لمینتی

انواع کارتن لمینتی براساس نوع لمینتی که روی آن ها به کار می رود متفاوت هستند. کارتن لمینتی مات، کارتن هایی می باشند که دارای پوشش مات هستند. بیشتر شرکت های بزرگ و همچنین سازمان ها بدلیل شکیل بودن از این نوع کارتن ها استفاده می کنند. کارتن لمینتی براق، همان طور که از نام آن مشخص است دارای پوشش لمینتی براق می باشد. کارتن لمینتی براق، کاملاً نور را بازتاب می کند و باعث جلب توجه زیادی می شود. نوع دیگری از کارتن لمینتی، مخملی می باشد. کارتن لمینتی مخملی برای محصولات خاصی استفاده می شود. این کارتن ها پوشش کاملاً مخملی دارند و خیلی جذاب هستند. نوع دیگری از کارتن های لمینتی به نام کارتن لمینتی ضد خش وجود دارد. این نوع از کارتن ها لمینت دارای پوششی هستند که کاملاً مستحکم و ضدخش می باشد. مشتریان با توجه به سلیقه و محصول می توانند از انواع کارتن لمینتی استفاده کنند.

 

انواع کارتن لمینتی
انواع کارتن لمینتی

 

دستگاه لمینت کارتن

دستگاه لمینت کارتن، در واقع دستگاه هایی هستند که با کمک روش های مختلفی کارتن ها را لمینت می کنند. ظاهر کلی دستگاه لمینت کارتن ساده می باشد و در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. دستگاه لمینت کارتن توسط کارخانه های داخلی و خارجی ساخته می شود. نمونه های خارجی دستگاه لمینت کارتن با نمونه داخلی آن از نظر ساختاری تفاوت های زیادی دارد. قیمت دستگاه لمینت کارتن با توجه به این که تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک باشد متفاوت است. همچنین دستگاه هایی که می توانند تعداد زیادی کارتن را لمینت کنند، در مقایسه با دستگاه هایی که ظرفیت لمینت پایین تری دارند متفاوت هستند.

تفاوت کارتن لمینتی و چاپی

کارتن لمینتی، در واقع کارتونی می باشد که یک لایه ی مقوایی که قبلاً چاپ شده بر روی آن چسبیده و یا لمینت می شود. کارتن لمینتی، بعد از لمینت شدن وارد مراحل ساخت کارتن می شود ولی کارتن چاپی معمولی در واقع کارتون هایی هستند که هیچ روکش خاصی ندارند و چاپ مستقیما روی کارتن انجام می شود. کارتن لمینتی مزایای زیادی دارد. کارتون های لمینتی چاپ جذاب تری دارند. همچنین به دلیل پوشش لمینتی که دارند دچار کثیفی و پارگی نمی شوند علاوه بر این ها باعث بهتر دیده شدن محصول نیز می شوند. کارتن لمینتی در برابر رطوبت و نور بسیار مقاوم هستند و کیفیت محصول را خفظ می کنند. تفاوت اصلی کارتن لمینتی و کارتن های چاپی این است که طرح چاپی در کارتن های معمولی کیفیت بسیار پایینی دارد، در حالی که کیفیت چاپ در کارتن های لمینتی بسیار بالا است. کارتون های چاپی معمولاً با دستگاه چاپ فلکس طرح مورد نظر روی آن ها چاپ می شود در حالی که در کارتن های لمینتی دستگاه چاپ افست استفاده می شود.

برای خرید کارتن لمینتی دلخواه خودتان با شماره های زیر تماس بگیرید :

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!