خرید کارتن به قیمت مناسب یکی از کارهایی است که باید آن را انجام دهید تا بتوانید در مخارج تولید و عرضه محصولات تان صرفه جویی کنید. برای موفقیت در یک کسب و کار عوامل زیادی تاثیر گذار هستند که یکی از آن ها صرفه جویی در مخارج است. از طرفی کارتن ها یکی از عوامل مهم در بسته بندی کردن محصولات به شمار می روند که وظیفه نگهداری محصولات را دارند. از این رو در انتخاب آن ها باید توجه کافی را داشته باشید.

برای سفارش کارتن با طرح دلخواهتان با شماره های زیر در شرکت چاپ و بسته بندی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نمونه های کارتن 3 لایه و 5 لایه برای بسته بندی :

 

نمونه های جعبه سه لایه - کلیک کنید

 

خرید کارتن بسته بندی

خرید کارتن با قیمت مناسب می تواند یکی از قدم های مهم در فرآیند فروش و ارسال محصولات به دست مشتریان باشد. پیش از هر چیز دیگری ابتدا بهتر است تا موضع تولید و صادر کننده مشخص گردند؛ به صورتی که طبق الویت بندی آن ها شما پیش بروید. امروزه شاید تولید کننده ای باشد که فقط بخواهد یک بسته بندی ساده و بدون خدمات چاپ داشته باشد تا تنها کالا سالم برسد، کارتن های بدون چاپ معمولا ارزان قیمت تر از کارتن های چاپ شده هستند.
از طرفی برای فروشنده یا تولید کننده تفاوتی ندارد که کارتن پستی، از خدمات چاپ افست بهره گرفته باشد یا فلکسو؛ در نتیجه برای انتخاب کارتن پستی خیلی سختگیرانه عمل نکرده تا خرید آن مقرون به صرفه در بیاید.

 

خرید کارتن بسته بندی
خرید کارتن بسته بندی

 

اما در عوض یک تولید کننده وجود دارد که می خواهد محصول را صادر کند. به عنوان مثال محصول او زعفران و یا پسته است. در این زمان چه کاری باید انجام دهد؟
بی شک کارتن مناسب او، محصولی با چاپ می باشد، چون هم باید زیبا و شیک طراحی شده باشد و هم این که از خدمات چاپ روی آن برای معرفی خدمات و برندینگ استفاده شده باشد. پس کاری که باید در این زمینه انجام دهید خرید جعبه لمینتی است؛ چون که هم قابلیت و استقامت خوبی دارد و هم این که خدمات چاپ روی آن فوق العاده انجام می شوند.

قیمت کارتن بسته بندی

یکی دیگر از اولویت های یک خریدار، قیمت کارتن بسته بندی است. به خصوص کسانی که تازه بسته بندی بندی کردن و فروش محصولات شان را آغاز کرده اند، سعی می کنند تا خرید کارتن با قیمت مناسب را انجام دهند. اما با این وجود در بحث هزینه ها اولویت بندی برای خریدار نقش پر رنگی دارد.به عنوان مثال یک خریدار قصد ندارد تا برای بسته بندی کارتنش هزینه های بالایی صرف کند، او می تواند یک جعبه بسته بندی که تنها بتواند یک محصول را نگه دارد بخرد.

خرید اقتصادی و سودی که روی هر عدد کارتن است اهمیت زیادی داشته و روی هزینه آن تاثیر می گذارد؛ از این رو پیشنهاد می شود تا افراد برای خرید کارتن معمولا به سراغ خرید عمده کارتن بروند. چون که در خرید های عمده قیمت کارتن برای آن ها مناسب تر خواهد بود.از طرفی عامل دیگری که می تواند روی قیمت تمام شده تاثیر داشته باشد، نوع چاپ می باشد. کارتن و بسته بندی هر کدام می توانند چاپ فلکسو یا افست داشته باشند که از بین این دو چاپ فلکسو به دلیل محدودیت ها و کیفیت کم تری که دارد هزینه استفاده از آن کم تر است. اما اگر شکل ظاهری بسته بندی، فروش محصولات و صادراتی بودن آن برایتان مهم است باید از کارتن ها یا جعبه های لمینتی بهره بگیرید تا نقش زیادی در جذب مشتری داشته باشند.

خرید کارتن اسباب کشی

اسباب کشی از کارهایی است که هر فردی آن را در زندگی اش یک بار هم که شده انجام داده است. اسباب کشی می تواند در تمامی روزهای سال انجام شود. کارتن یکی از مهم ترین نیازهای افراد در زمان اسباب کشی می باشد. خرید کارتن های بزرگ و کوچیک بسیار کمک کننده بوده چون که شما سایز لوازم و وسایل تان با هم متفاوت است. در زمان بسته بندی خرید کارتن با قیمت مناسب در کنار سایر هزینه های بسته بندی برای شما اهمیت دارد. عموما می توانید از کارتن های دو و سه لایه استفاده کنید.

 

خرید کارتن اسباب کشی
خرید کارتن اسباب کشی

 

خرید کارتن پستی

امروزه کارتن پستی از جمله بسته بندی هایی می باشد که برای کالاهای گوناگون به کار می رود. شما نمی توانید محدودیت هایی برای آن در نظر بگیرید؛ چرا که از پوشاک تا اکسسوری را می توان پست کرد. برای کسب و کارهای اینترنتی باید خرید کارتن های پستی را انجام دهید.
کارتن های پستی در مدل های چاپ دار و بدون چاپ به کار می روند و در کارتن سازی ها هر کدام از آن ها امکان پذیر هستند. اما اگر خدمات چاپ روی کارتن را انجام دهید می تواند نقش پر رنگی روی فروش شما ایفا کند و مشتری را جذب کند. پس بهتر است که این کار را انجام دهید؛ چون که می تواند هزینه های آن با سود فروش برای شما برگردد.

استعلام روزانه قیمت کارتن

خرید کارتن با قیمت مناسب به یک سری از عوامل و فاکتورها بستگی دارد. شما می توانید در دو بازه زمانی متفاوت شاهد دو قیمت مناسب باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای خرید کارتن حتما استعلام قیمت روزانه بگیرید.
برای قیمت گیری لازم نیست تا به صورت حضوری زمان زیادی را بگذارید و به سراغ فروشگاه های مختلف بروید، می توانید خیلی راحت و از طریق فروشگاه های اینترنتی مانند مسترپک قیمت روزانه بگیرید.

 

استعلام روزانه قیمت کارتن
استعلام روزانه قیمت کارتن

 

مسترپک با سال ها سابقه در زمینه فروش انواع جعبه مقوایی، جعبه لمینتی، هاردباکس و انواع کارتن بسته بندی فعالیت می کند و در کنار ارائه کیفیت مناسب، خدمات گسترده ای هم در این زمینه ارائه می دهد. شما می توانید با خریدهای بالاتر از تیراژ 1000، از این فروشگاه تخفیفات مناسب بهره بگیرید.

برای سفارش کارتن با طرح دلخواهتان با شماره های زیر در شرکت چاپ و بسته بندی مسترپک تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

سوالات متداول

چطور می توان خرید کارتن با قیمت مناسب انجام داد؟ بستگی دارد که شما خدمات چاپ روی کارتن را انجام دهید یا خیر.
فروشگاه کارتن با قیمت مناسب کدام است؟ مسترپک به شما محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب می دهد.
نحوه خرید کارتن بسته بندی به چه صورت است؟ به صورت آنلاین و مجازی از طریق وب سایت مسترپک.
بهترین کارتن برای خدمات شما کدام است؟ اگر قصد فروش بالا و برندینگ را دارید، جعبه های لمینتی برای شما بهترین نوع کارتن خواهند بود. اگر تنها قصد بسته بندی کردن ساده را دارید می توانید از کارتن های معمولی بهره بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!