جعبه مقوایی یکی از رایج ترین محصولاتی است که در بسته بندی های مختلف به کار می رود. شما اگر به بسته بندی لوازم خانگی، خوراکی ها، مواد غذایی و … نگاه کنید، می بینید که با استفاده از جعبه مقوایی بسته بندی شده اند. این جعبه ها را با ورق های گوناگون، سه و پنج و 7 لایه به بازار عرضه می نمایند، از این رو شما با توجه به نیازهایی که دارید می توانید از فروشگاه اینترنتی جعبه مقوایی محصول مد نظرتان را تهیه کنید.

برای مشاوره و خرید جعبه مقوایی با شماره های زیر تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نگاهی به جعبه مقوایی

جعبه مقوایی از جنس مقوا طراحی و ساخته می شود، به این شکل تعداد ورق هایی که روی هم دیگر قرار می گیرند تا جعبه با بدنه مقاوم تولید شود. عموما کارتن های مقوایی را به صورت بدون چاپ و چاپ دار می سازند و به بازار ارائه می دهند. از این رو شما می توانید با توجه به نیازتان یکی از آن ها را تهیه کرده و جعبه ها را شخصی سازی کنید. همین طور با توجه به نیازهای خودتان یکی از آن ها را بخرید.

مععمولا در جعبه های مقوایی هر چه لایه های آن ها بیشتر باشد کیفیت آن ها بالاتر بوده و در برابر ضربه هم مقاومت آن ها بالاتر است. از این رو مقاومت آن ها در مقابل ضربه هایی که وارد می شود افزایش پیدا خواهد نمود. نکته دیگری که باید به شما بگوییم لایه هایی که در ساخت جعبه مقوایی استفاده می شوند، به ترتیب یک لایه موج دار را بین دو لایه صاف می گذارند که این لایه موج دار نقش ضربه گیری را دارد و با توجه به سایز جعبه ها تفاوت پیدا می کند.

 

جعبه مقوایی چه کاربردهایی دارد

جعبه مقوایی چه کاربردهایی دارد؟

حال که تصمیم گرفته اید از فروشگاه اینترنتی جعبه مقوایی خرید کنید، بهتر است با کاربردهای آن ها آشنا شوید. به دلیل مقاومت زیاد این جعبه ها و همین طور تولید آن ها در سایز و اندازه مختلف، جعبه مقوایی ها کاربرد های زیادی دارند. البته در بین همه زمینه های مصرفی، این کارتن ها بیشترین استفاده را در لوازم آرایشی و بهداشتی دارند، چون که فروشندگان محصولات متنوعی را می توانند داخل آن ها بگذارند. البته لازم به ذکر است که سایز مناسب و لایه های بدنه جعبه مقوایی نقش زیادی در بسته بندی آن دارند، برخی از کاربردهای این جعبه به شرح ذیل هستند:

• بسته بندی تجهیزات دارویی و پزشکی
• بسته بندی تجهیزات و وسایل الکترونیکی
• بسته بندی لوازم خانه برای اسباب کشی
• بسته بندی محصولات تولیدی کارخانجات
• و………..

نحوه خرید جعبه مقوایی

شما هر کسب و کاری که داشته باشید، بلاخره یک روزی نیاز به جعبه ها برای بسته بندی محصولات تان دارید؟ اما چطور می توانید این کار را انجام دهید؟
شما می توانید برای خرید جعبه مقوایی به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید. خرید جعبه مقوایی به صورت حضوری یک سری مشکلاتی وجود دارد، شما باید زمان زیادی بگذارید، هزینه های بالایی پرداخت کنید و مشکلات رفت و آمد هم وجود دارد.

در صورتی که خرید های اینترنتی برای شما مقرون به صرفه تر بوده و می توانید از آن ها استفاده کنید. شما برای خرید اینترنتی محدودیتی برای شما وجود ندارد و در هر زمانی می توانید آن را انجام دهید. مشکلات مسافتی و رفت و آمدی هم وجود ندارد. نکته ی دیگری که برای شما وجود دارد این است که می توانید در کم ترین زمان ممکن هر آن چه که می خواهید سفارش دهید.

ویژگی های بهترین فروشگاه جعبه مقوایی

فروشگاه جعبه مقوایی دارای یک سری ویژگی هایی دارد، جعبه مقوایی یک سری کارکردهایی دارند، شما می توانید با در نظر گرفتن این ویژگی ها در کوتاه ترین زمان ممکن، این سفارشات را انجام دهید. فروشگاه های زیادی هستند که در زمینه خرید اینترنتی فعالیت می کنند، اما یک سری از آن ها وجود دارند که خدمات با کیفیت به شما ارائه می دهند. این فروشگاه ها این ویژگی ها را دارند که به شرح ذیل هستند:

خدمات مناسب

اولین و بارزترین ویژگی هایی که وجود دارد، ارائه خدمات مناسب می باشد. خدمات مناسب اهمیت زیادی دارد. یک فروشگاه اینترنتی جعبه مقوایی باید به این شکل باشد که به شما مواد اولیه با کیفیت ارائه دهد و در کنار آن شما می توانید از آن ها بهره بگیرید. خدمات با کیفیت به شما کارایی گوناگونی می دهد، شما می توانید خدمات مناسب را انجام دهید و در کنار آن می توانید این قابلیت ها را دریافت کنید.

 

نحوه خرید جعبه مقوایی

سفارشات بدون محدودیت

یکی دیگر از قابلیت هایی که باید فروشگاه اینترنتی جعبه مقوایی داشته باشد به این دلیل می باشد که شما سفارشات خودتان را بدون محدودیت انجام دهید. حداقل سفارش عموما از فروشگاه های جعبه مقوایی هزار عدد است و شما بیشتر از آن را می توانید تا حد توان تان سفارش دهید.

ارائه تخفیفات

زمانی که سفارشات شما تعدادش بیشتر باشد، شما می توانید تخفیفات را دریافت کنید. اگر به فکر خرید های مقرون به صرفه تر هم هستید، این ویژگی بازهم به شما کمک می کند، چون که اگر سفارشات یک ساله تان را یک جا انجام دهید می توانید تخفیفات خودتان را از فروشگاه جعبه مقوایی در نظر بگیرید و این کار خیلی راحت برایتان انجام دهند.

مسترپک

تا به این جا درمورد فروشگاه های اینترنتی جعبه مقوایی به شما مواردی را گفتیم، اما باید بدانید که مسترپک با سال ها سابقه به شما خدمات اینترنتی با کیفیتی ارائه می دهد و شما می توانید جعبه های مقوایی با کیفیت و با قیمت مناسب آن ها را بخرید. مسترپک سفارشات شما را در اسرع وقت آماده کرده و به شما با قیمت مناسب عرضه می کند. شما می توانید در فروشگاه های جعبه مقوایی مسترپک، جعبه های مناسب بسته بندی خودتان را تهیه کنید.

سوالات متداول

چطور می توان به صورت اینترنتی جعبه مقوایی خرید؟ شما می توانید در کم ترین زمان ممکن آن را از مسترپک سفارش دهید.
فروشگاه اینترنتی جعبه مقوایی چه ویژگی هایی دارد؟ کیفیت بالا، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و ….
قیمت جعبه مقوایی چقدر است؟ قیمت جعبه مقوایی به تعداد سفارش، قیمت و کیفیت آن ها بستگی دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!