کارتن لمینتی امروزه یکی از محصولات پر فروش و پر کاربرد است که در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد و فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی مسترپک با توجه به نوع کارتن لمینتی درخواستی شما مشاوره لازم جهت خرید را به شما می دهد، شما با استفاده از این کارتن می توانید بسته بندی های خوب و با کیفیتی داشته باشید. بسته بندی در حال حاضر به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در فروش به شمار می رود. بسته بندی نه تنها از کالا محافظت می کند و سبب فروش بیشتر می شود، شما می توانید با بهره گیری از فاکتور بسته بندی، همه چیز را در کوتاه ترین زمان ممکن فروش خیلی زیادی داشته باشید. از طرفی بسته بندی زیبا سبب جذب مشتری می شود و برند شما را به جایگاه دیگر می رساند.

در حال حاضر شما می توانید با کارتن لمینتی، شرایط خیلی خوبی را از لحاظ بسته بندی و کیفیت تجربه کنید. این محصولات را می توانید از فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی خرید کنید.

برای خرید کارتن لیمنتی می توانید از طریق فرم پایین همین صفحه سفارش خود را ثبت کنید یا در صورت لزوم تماس بگیرید :

 

برای تماس کلیک کنید - 02177619027

 

برای تماس کلیک کنید - 09123792220

 

نمونه های کارتن لمینتی :

 

نمونه های جعبه یا کارتن لمینتی - کلیک کنید

 

کارتن لمینتی چیست؟

کارتن لمینتی از ویژگی های زیادی برخوردار است و اعث رفت و آمد راحت و جابه جایی ساده می شود. بسته بندی شکیل می تواند درصد زیادی روی انتخاب مشتریان تاثیر بگذارد. بسته بندی سبب می شود تا شما هزینه های نگهداری و حمل و نقل کمتری داشته باشید.

 

کارتن لمینتی چیست؟

لمینت یعنی چه؟

از چسباندن یک سطح روی یک سح دیگر را لمینت می گویند. اما در صنعت بسته بندی لمینت یعنی چسباندن لایه مقوایی روی لایه کارتنی می باشد. بسته بندی و جعبه یک محصول نقش زیادی در فروش محصولات دارد، چون که بسته بندی نخستین چیزی می باشد که توجه و نظر مشتریان را به خودش می گیرد. بیشتر جعبه ها و کارتن ها با چاپ می تواند یک بسته بندی با کیفیت و شیک را به شما می دهد و علاوه بر آن، چاپ روی آن می تواند سبب برند سازی شود.

کارتن لمینتی چه مزایایی دارد؟

• مقاومت بالا
• کیفیت چاپ خوب
• بسته بندی مناسب
• قیمت مناسب
• جابه جایی راحت

معایب کارتن لمینتی

هر کارتن و یا محصولی که محبوبیت می شود و مورد استقبال قرار می گیرد امروزه یک سری مزایا و معایب دارد، کارتن لمینتی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما برای خرید از فروشگاه اینترنتی کارتن لمینتی باید به آن ها توجه کنید. کارتن لمینتی زمان بیشتری برای تولید نسبت به محصولات معمولی می خواهد و قیمت آن ها نسبت به محصولات عادی بالاتر است.

خرید کارتن لمینتی

برای خرید کارتن ها ما به شما فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی را به شما معرفی می کنیم، خرید های آنلاین امروزه استقبال و محبوبیت خیلی بیشتری دارند، چون که شما می توانید با خرید اینترنتی در چندین جنبه صرفه جویی کنید، اول از همه این که شما نیازی نیست تا بتوانید به صورت حضوری به جایی بروید و نتیجه خوبی بگیرید. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن یک محصولی که می خواهید را بخرید. در کنار آن شما می توانید با مقایسه کردن در فروشگاه اینترنتی و در کم ترین زمان ممکن آن ها را با قیمت خوبی داشته باشید.

در کنار آن خرید بدون محدودیت هم یک سری کمک هایی به شما می کند، شما در هر شهر یا کشوری که هستید می توانید خیلی ساده در هر جایی که بخواهید این محصول را داشته باشید.

 

خرید کارتن لمینتی

ویژگی های فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی

فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی یک سری مزیت ها و برتری هایی دارد، اما زمانی که شما بخواهید به سراغ فروشگاه معتبر بروید. فروشگاه هایی که یک سری ویژگی های خوب دارند و آن ها را به شما ارائه می دهند که عبارتند از:

کیفیت و مرغوبیت

اولین موضوعی که خیلی مهم است، کیفیت و مرغوبیت محصول است. یک فروشگاه با کیفیت به شما این قابلیت ها را می دهد تا بتوانید کیفیت و مرغوبیت را داشته باشید. شما باید کارتن های لمینتی با کیفیت را داشته باشید تا بتوانید کالاها را بسته بندی کنید. اگر جعبه یا کارتن کیفیت نداشته باشند نه تنها از محصولات شما محافظت نمی کنند بلکه یک سری آسیب ها را هم به آن ها وارد می سازند، پس کیفیت را اولین ویژگی فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی بدانید.

آماده سازی در زمان پایین

دومین ویژگی زمان است، یک دلیلی که خیلی از مردم به سراغ خرید اینترنتی می روند، صرفه جویی در زمان می باشد، فروشگاه اینترنتی باید به شما یک سری ویژگی ها بدهد و یکی از آن ها، ارائه محصولات در اسرع وقت است. یعنی از زمان آماده سازی و ارسال باید پروسه کوتاه تری نسبت به خرید حضوری داشته باشد، تا شما بتوانید از آن ها این محصولات را تهیه کنید. پس همیشه حواستان به زمان ارسال از طریق فروشگاه های آنلاین کارتن لمینتی باشد.

خدمات چاپ

عموما فروشگاه هایی که محصولات بسته بندی ارائه می دهند، در کنار آن خدمات چاپ را هم انجام می دهند. شما می توانید با در نظر گرفتن خدمات چاپ در کم ترین زمان ممکن از آن ها استفاده کنید. امروزه خدمات چاپ قابلیت های زیادی برای شما دارد و تمامی آن ها دست به دست هم می دهند تا محصول و برند شما به خوبی سازگاری داشته باشد و از آن بتوانید بهره بگیرید.

تعرفه مناسب

مهم ترین ویژگی که برای خریداران جزء اولویت ها می باشد، قیمت است. شما می توانید با قیمت مناسب هم محصول خوبی بخرید و هم تعداد زیادی داشته باشید، قیمت امروزه فاکتور اصلی به شمار می رود. اگر یک فروشگاهی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به شما بدهد، این دو دست به دست هم می دهند تا شما از آن ها خرید کنید، اما اگر در کنار آن قیمت مناسب هم داشته باشد، نتیجه گیری شما چندین برابر می شود، در نتیجه بهترین کار این است که همیشه فروشگاه آنلاین کارتن لمینتی را در نظر داشته باشید که به شما قیمت مناسب و کیفیت بالا می دهد.

چون که یک شرکت و یا یک مجموعه، حتی یک تولیدی سعی می کند تا هزینه های خودش را همیشه مقرون به صرفه تر کند، اگر بتوانید از آن ها به خوبی استفاده کنند، می توانند روی فروش های بعدی سرمایه گذاری کنند، پس بهترین کار این است که از آن ها به درستی بهره بگیرند و روی فروشگاه هایی سرمایه گذاری کنند که به آن قیمت مقرون به صرفه می دهند.

فرم ثبت سفارش کارتن لمینتی :

  • Please enter a number greater than or equal to 1000.
    حداقل سفارش 1000 عدد

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!